Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Ključ Brdovečki
1 / 20
215.000 € 1.654 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
130 m²
Senkovec, Brdovec
Brdovec, Senkovec, moderna peterosobna kuca u nizu ukupne povrsine 130 m2 (tlocrtno 6,5 m x 10 m) s garazom 26 m2 na parceli od 430 m2. Gradena po visokom standardu, prodaje se u rohbau fazi gradnje....
1 / 14
146.000 € 2.246 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
65 m²
Gornji Laduc, Brdovec, Brdovec
ID CODE: 48 Ivica Plavsic Agent s licencom Mob: +385 98 940 3898 E-mail: info@kodeksnekretnine.hr www.kodeksnekretnine.hr
1 / 1
330.000 € 688 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
480 m²
Harmica, Brdovec, Brdovec
ID CODE: 2127 Ivan Jurican Visi savjetnik Mob: 099 2611 555 Tel: 01 2229 494 E-mail: ivan@fulir-nekretnine.hr www.fulir-nekretnine.hr
1 / 19
Neu
214.999 € 2.150 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
100 m²
Brdovec
VERKAUF, HAUS, BRDOVEC, SENKOVEC, 100 M2 Zum Verkauf steht ein Haus, das sich an einem ruhigen Hügel befindet, ideal für alle Naturliebhaber und Ruhesuchenden, gleichzeitig aber in der Nähe aller not...
1 / 13
150.000 € 1.154 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
130 m²
Marija Gorica
Na prodaju je samostojeca kuca brutto povrsine 130 m2, izgradena 2008. godine, smjestena u mirnom dijelu Brdovca, u naselju Senkovec.Netto stambene povrsine je 110 m2 od cega je uredeno prizemlje (36...
1 / 25
330.000 € 733 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
450 m²
Brdovec
ID CODE: VZ457 Sanja Ljubas Asistent u posredovanju Mob: 099/856-0887 Tel: 01/211-0039 E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 15
250.000 € 1.366 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
183 m²
Donji Laduc, Brdovec
Laduc, prekrasna drvena kuca za adaptaciju, idealna za odmor ili iznajmljivanje. Nalazi se na zemljistu od 5.064 m2 s raznim dodatnim mogucnostim gradnje. Razvedena u tri etaze , gradena 1945. godine...
1 / 13
90.000 € 1.034 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
87 m²
Sveti Kriz, Marija Gorica, Marija Gorica
ID CODE: 67 Ivica Plavsic Agent s licencom Mob: +385 98 940 3898 E-mail: info@kodeksnekretnine.hr www.kodeksnekretnine.hr
1 / 25
350.000 € 1.159 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
302 m²
Brdovec
Na prodaju kvalitetno gradena obiteljska kuca tlocrtne povrsine 167 m2 koja se sastoji od 3 etaze (suteren,visoko prizemlje i potkrovlje). Povrsina parcele je 1.610 m2. Uz kucu su parkiralisna mjesta...
1 / 9
260.000 € 1.300 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
200 m²
Prudnice, Brdovec
Zapresic okolica, Prudnice, funkcionalna obiteljska kuca bruto povrsine 200 m², izgradena 2021. godine.Gradena je na dvije etaze. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, garderobe, kuhinje s blagova...
1 / 9
188.000 € 2.212 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
85 m²
Prigorje Brdovecko, Brdovec, Brdovec
ID CODE: 4005-21
Gewerblicher Anbieter
1 / 16
183.000 € 2.815 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
65 m²
Bregana, Samobor - Okolica, Samobor
ID CODE: 32 Ivica Plavsic Agent s licencom Mob: +385 98 940 3898 E-mail: info@kodeksnekretnine.hr www.kodeksnekretnine.hr
1 / 23
315.000 € 1.599 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
197 m²
Bregana, Samobor - Okolica, Samobor
ID CODE: 518 Luka Urlic Agent s licencom Mob: 097 646 5214 E-mail: l.urlic@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 16
183.000 € 2.815 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
65 m²
Bregana, Samobor - Okolica, Samobor
1 / 2
550.000 € 1.590 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
346 m²
Bregana, Samobor
Samobor, Bregana. Prodaje se dvoetezna obiteljska kuca 200 m2, na zemljistu ukupne povrsine 346 m2.Ova atraktivna kuca prostire se na dvije etaze povezane impozantnim drvenim stubistem te joj pripada...
1 / 21
Neu
260.000 € 1.605 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
162 m²
Brdovec
ID CODE: ZG87519 Petra Martinko Asistent u posredovanju Mob: 091/457-2777 Tel: 01/211-0039 E-mail: petra.martinko@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 5
125.000 € 1.563 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
80 m²
Brdovec
PRODAJA, ZAPRESIC-OKOLICA, DONJI LADUC, ZAGREBACKA. Seosko imanje na parceli od 1172m2 sa samostojecom kucom i pomocnim objektima. Na parceli su prikljucci struje, vode, plina i kanalizacije. Neposre...
1 / 20
58.000 € 1.261 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
46 m²
Kraj Donji, Marija Gorica, Marija Gorica
ID CODE: 69 Ivica Plavsic Agent s licencom Mob: +385 98 940 3898 E-mail: info@kodeksnekretnine.hr www.kodeksnekretnine.hr
1 / 23
Neu
900.000 € 1.607 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
560 m²
Marija Gorica
ID CODE: ZG73712 Roman Turcic Agent s licencom Mob: 095/557-9337 Tel: 01/211-0039 E-mail: roman.turcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 10
550.000 € 2.750 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
200 m²
Perivoj, Samobor
Samobor, luksuzna obiteljska kuca 200 m2 na povrsini parcele od 617 m2.Sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s lodom, tri spavace sobe i kupaonice.Kuca je...
1 / 19
1.399.000 € 3.498 €/m²
Villa zum Kauf
6 Zimmer
·
400 m²
·
1.680 m² Grundstück
samobor
villa samobor stands as a quietly impressive presence, offering 400 m² of living space across three levels on a 1,680 m² plot. this villa in samobor delivers contemporary comfort and discretion withi...
1 / 22
1.399.000 € 3.498 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
400 m²
Perivoj, Samobor (10430)
Samobor, luksuzna obiteljska kuca BRP 400 m2 na povrsini parcele od 1.680 m2.Kuca je koncipirana na 3 etaze sastoji se od:Prizemlje: ulaznog hodnika, gostinjskog toaleta, kuhinje, blagovaonice, prost...
1 / 23
890.000 € 989 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
900 m²
Samobor
Samobor Schönes Herrenhaus mit einer Gesamtfläche von 570 m2 mit einem Nebengebäude von 463 m2 auf einem Grundstück von 7.319 m2, das 2008 renoviert wurde. Das Herrenhaus besteht aus einem Keller von...
1 / 16
318.000 € 1.010 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
315 m²
Brdovec, Brdovec
Brdovec, predivna kuca stambene povrsine 215 m2 s 3 garaze/pomocnih prostora 98 m2, sve zajedno ukupne bruto kvadrature 315,66 m2.Razvedena na 3 etaze, sastoji se od:Podruma: ulazni hodnik, kupaonica...
1 / 17
Neu
265.000 € 1.216 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
218 m²
Brdovec
PRODAJA, KUCA, BRDOVEC, 218 m2 Prodaje se uredna i odrzavana kuca u Brdovcu, u samom centru naselja. Kuca je prizemnica i prostire se na 104 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog prostora i hodnika,...
1 / 20
340.000 € 1.567 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
217 m²
Perivoj, Samobor, Samobor
ID CODE: 57 Ivica Plavsic Agent s licencom Mob: +385 98 940 3898 E-mail: info@kodeksnekretnine.hr www.kodeksnekretnine.hr
1 / 7
300.000 € 4.918 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
61 m²
Perivoj, Samobor, Samobor
ID CODE: 59 Ivica Plavsic Agent s licencom Mob: +385 98 940 3898 E-mail: info@kodeksnekretnine.hr www.kodeksnekretnine.hr
1 / 27
285.000 € 1.056 €/m²
Doppelhaushälfte zum Kauf
7 Zimmer
·
270 m²
·
460 m² Grundstück
Samobor (10430)
Kurzbeschreibung doppelhaus-samobor-garage-garten Objekt Herzlich willkommen in Ihrer modernen Holzdoppelhaushälfte in Samobor, einem ruhigen Vorort von Zagreb! Diese einzigartige Immobilie bietet Ih...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?