ID CODE: ZG73125 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Majur
1 / 25
63.000 € 525 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
120 m²
Farkasevac
Kuca za prodaju - Zabnica Lokacija: Zabnica, udaljena samo 2,9 km od Sv. Ivana Zabna (4 minute voznje) Opis nekretnine: Prodaje se samostojeca kuca sastavljena od dvije cjeline: - Podrum visine cca 1...
1 / 21
175.000 € 606 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
289 m²
Rovisce
ID CODE: VZ2447 Natasa Spehar - Bjelovar Agent s licencom Mob: 099/805-4228 Tel: 042/562-017 E-mail: natasa.spehar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 13
78.000 € 788 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
99 m²
Gradec
ID CODE: ZG73182 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 19
230.000 € 1.013 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
227 m²
Bjelovar
ID CODE: VZ3100 Natasa Spehar - Bjelovar Agent s licencom Mob: 099/805-4228 Tel: 042/562-017 E-mail: natasa.spehar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 12
96.000 € 701 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
137 m²
Sveti Ivan Zabno
ID CODE: VZ3529 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 17
46.900 € 323 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
145 m²
Sveti Ivan Zabno
ID CODE: VZ3487 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 20
165.000 € 637 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
259 m²
Rovisce
ID CODE: VZ2449 Natasa Spehar - Bjelovar Agent s licencom Mob: 099/805-4228 Tel: 042/562-017 E-mail: natasa.spehar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 19
250.000 € 617 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
405 m²
Bjelovar
Bjelovar CENTAR grada, uz gradsku trznicu, kuca katnica sa podrumom i tavanom. Ukupne povrsine 404m2. Sastoji se od dva ulicna poslovna prostora u prizemlju s izlozima ukupne povrsine 102m2 sa skladi...
1 / 25
350.000 € 900 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
389 m²
Bjelovar
Zum Verkauf steht ein luxuriöses Einfamilienhaus in einem ruhigen Stadtteil von Bjelovar, Wohngebiet Sjever. Das Haus hat eine Grundfläche von 225 m2 bzw. 320 m2 Nettowohnfläche und besteht aus Erdge...
1 / 25
Neu
270.000 € 2.160 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
125 m²
Bjelovar
ID CODE: ZG87400 Maksimilijan Cretnik Asistent u posredovanju Mob: 098/200-141 Tel: 01/647-3011 E-mail: maksimilijan.cretnik@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 13
200.000 € 418 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
478 m²
Bjelovar
Atraktivan poslovni prostor u strogom centru grada, poznat kao bivsa staklana. Ukupne stambene povrsine 478 m2 sto cine dvije zgrade: glavna zgrada do ulice sa tri velika ulicna izloga i tri velike p...
1 / 21
145.000 € 354 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
410 m²
Bjelovar
Stambena zgrada sa dva poslovna prostora: jedan ugostiteljske namjene i drugi trgovina. Poslovni prostori se nalaze u prizemlju, imaju sanitarni cvor, skladiste i izlaz na dvorisnu terasu. Ukupno 168...
1 / 5
160.000 € 816 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
196 m²
Velike Sredice, Bjelovar, Bjelovar
ID CODE: 6477 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 7
65.000 € 339 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
192 m²
Bjelovar
ID CODE: VZ2573 Natasa Spehar - Bjelovar Agent s licencom Mob: 099/805-4228 Tel: 042/562-017 E-mail: natasa.spehar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 19
80.000 € 286 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
280 m²
Stefanje
Narta, kuca - katnica sa balkonima, na tri etaze, prizemlje, prvi kat i tavan. U prizemlju se nalazi useljiva stambena jedinica sa dnevnim boravkom, spavacom sobom, kuhinjom, kupaonicom, smocnicom, h...
1 / 5
450.000 € 1.500 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
8 Zimmer
·
300 m²
·
1.000 m² Grundstück
Bjelovar (43000)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Das Anwesen befindet sich in der schönen Stadt Bjelovar. Das Grundstück hat ca. 1000 m². Die Maße des ...
1 / 14
Neu
155.000 € 554 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
280 m²
Bjelovar
ID CODE: ZG87278 Maksimilijan Cretnik Asistent u posredovanju Mob: 098/200-141 Tel: 01/647-3011 E-mail: maksimilijan.cretnik@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 19
90.000 € 818 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
110 m²
Bjelovar
U Bjelovaru, mirna lokacija u Vinkovicevom naselju, manja obiteljska kuca na parceli od 366 m2. Na uvucenoj poziciji sa zelenom povrsinom ispred kuce. Kuca se sastoji od dvije spavace sobe, dnevnog b...
1 / 17
140.000 € 502 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
279 m²
Bjelovar
ID CODE: VZ2476 Natasa Spehar - Bjelovar Agent s licencom Mob: 099/805-4228 Tel: 042/562-017 E-mail: natasa.spehar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 14
46.000 € 236 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
195 m²
Dubrava
ID CODE: ZG72523 Jadranka Sogoric Agent s licencom Mob: 098/986-6654 Tel: 042/562-017 E-mail: jadranka.sogoric@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
370.000 € 1.721 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
215 m²
Hrgovljani, Bjelovar
Bjelovar, Hrgovljani, na zemljistu povrsine 2142 m2 nalazi se potpuno opremljena obiteljska kuca, idealna za miran i kvalitetan obiteljski zivot.Kuca ima tri etaze. Prizemlje se sastoji od predprosto...
1 / 20
269.000 € 699 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
385 m²
Centar, Bjelovar
Bjelovar, Centar, na zemljistu povrsine 452 m2 nalazi se potpuno opremljena obiteljska kuca s velikim potencijalom.Kuca ima cetiri etaze. U suterenu se nalazi stan koji se sastoji od predprostora koj...
1 / 22
270.000 € 701 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
385 m²
Centar, Bjelovar, Bjelovar
ID CODE: 1020 Tin Vurusic Suradnik u procesu obuke Mob: 099 445 0624 E-mail: t.vurusic@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 14
Neu
1.600.000 € 1.684 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
950 m²
Bjelovar
Im Nordwesten Kroatiens, in einem kleinen Vorort, nicht weit von der Stadt Bjelovar, befindet sich ein Komplex des ländlichen Tourismus, der sich über 70.000 m2 Land erstreckt und aus 4 Gebäuden best...
1 / 5
50.000 € 625 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
3 Zimmer
·
80 m²
·
1.500 m² Grundstück
Bjelovar (43000)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Das Haus befindet sich in der Ortschaft Petricka. Ca 20 km von der Stadt Bjelovar (Kroatien) entfern. ...
1 / 11
175.000 € 1.346 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Bjelovar
ID CODE: VZ3358 Natasa Spehar - Bjelovar Agent s licencom Mob: 099/805-4228 Tel: 042/562-017 E-mail: natasa.spehar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 23
Neu
299.000 € 1.661 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
180 m²
Kapela
ID CODE: VZ2727 Natasa Spehar - Bjelovar Agent s licencom Mob: 099/805-4228 Tel: 042/562-017 E-mail: natasa.spehar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 9
33.000 € 260 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
127 m²
Kapela
ID CODE: VZ3227 Natasa Spehar - Bjelovar Agent s licencom Mob: 099/805-4228 Tel: 042/562-017 E-mail: natasa.spehar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
155.000 € 298 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
520 m²
Stefanje
Die Gespanschaft Bjelovar-Bilogora liegt im Herzen des kontinentalen Kroatiens, an den Hängen des sanften Bilogora-Gebirges. Dank des stetigen Ausbaus der Verkehrsinfrastruktur und anderer Einrichtun...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?