ID CODE: VZ3447 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 18
145.000 € 725 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Vidovec
ID CODE: VZ3509 Snjezana Banic Asistent u posredovanju Mob: 098/902-4143 Tel: 042/562-017 E-mail: snjezana.banic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Prekno
1 / 25
119.000 € 744 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
160 m²
Vidovec
ID CODE: VZ1664 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 19
338.000 € 1.444 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
234 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2952 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
Neu
293.000 € 893 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
328 m²
Vidovec
ID CODE: VZ3666 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 1
39.900 € 319 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
125 m²
Jalkovec, Varazdin
Varazdin, Jalkovec, kuca smjestena na parceli pravilnog oblika.Postojeci objekt zahtijeva vecu renovaciju ili uklanjanjePosebnu vrijednost ovoj nekretnini daje predivno straznje dvoriste okruzeno pri...
1 / 15
170.000 € 924 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
184 m²
Varazdin
Prodaje se etazirana kuca ukupne povrsine 184 m2, rasporedena na vise etaza: podrum, prizemlje, kat i tavan, uz pripadajucu garazu i spremiste. Nekretnina pruza odlican raspored prostorija i puno pot...
1 / 14
339.000 € 1.926 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
176 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3515 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 17
420.000 € 2.360 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
178 m²
Jalkovecka, Varazdin
Varazdin, Jalkovecka kuca u nizu neto korisne povrsine 178 m².Stambena jedinica prostire se na dvije etaze, aktivnu i mirnu zonu. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik koji vodi u prostrani, otvoreni d...
1 / 13
420.000 € 2.320 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
181 m²
Jalkovecka, Varazdin
Varazdin, Jalkovecka, prodaje se moderna kuca prizemnica povrsine 181 m², smjestena na odlicnoj lokaciji u Varazdinu, u blizini VI. osnovne skole i svih vaznih sadrzaja potrebnih za ugodan obiteljski...
1 / 25
285.000 € 838 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
340 m²
Varazdin
Kuca Katnica na Prodaju - Zbelava, blizina Varazdina Cijena: 325.000 EUR Mogucnost zamjene: za trosoban stan ili manju kucicu u blizini Varazdina Lokacija: Zbelava (7 km od Varazdina) Povrsina: - Sta...
1 / 14
399.999 € 3.030 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
132 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3646 Snjezana Banic Asistent u posredovanju Mob: 098/902-4143 Tel: 042/562-017 E-mail: snjezana.banic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Bojana Patekar Asistent u posredovanju M...
1 / 15
535.000 € 1.845 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
290 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2512 Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 E-mail: verner.sokovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: ...
1 / 4
155.000 € 1.566 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
99 m²
Varazdin
ZU VERKAUFEN, HAUS, BISKUPEC, 99 m Zum Verkauf steht ein Investitionsgrundstück in attraktiver Lage in Varazdin, gelegen in einer Mischzone, die Wohn-, Geschäfts- oder Wohn- und Geschäftsbebauung erm...
1 / 21
580.000 € 1.691 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
343 m²
Varazdin
PRODAJA - DVIJE KUCE U CENTRU VARAZDINA (BLIZINA SKOLE I PJESACKE ZONE) Na atraktivnoj lokaciji u centru Varazdina, svega 200 m od II. osnovne skole i 500 m od pjesacke zone, prodaju se dvije kuce sm...
1 / 22
300.000 € 1.200 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
250 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3151 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 18
285.000 € 841 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
339 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2539 Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 E-mail: verner.sokovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
ID CODE: VZ3060 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 14
290.000 € 2.231 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
130 m²
Varazdin
KUCA U CENTRU GRADA.PRODAJA. Blizina centra, vrtica, osnovnih skola, srednjih skola i vecine fakulteta. Kuca je obnovljena i u rezimu je uhodane djelatnosti iznajmljivanja (do 10 osoba), s mogucnoscu...
1 / 13
270.000 € 1.080 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
250 m²
Biskupec, Varazdin
Varazdin, Biskupec obiteljska kuca smjestena u mirnom i atraktivnom predgradu ukupne povrsine oko 250 m².Kuca se sastoji od prizemlja, kata, visokog potkrovlja i podruma.U prizemlju se nalaze kuhinja...
1 / 16
Neu
270.000 € 1.080 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
250 m²
Varazdin
PRODAJA - Obiteljska kuca 250 m2 s garazom i uredenim dvoristem - Biskupec, Varazdin Na prodaju prostrana i potpuno uredena obiteljska kuca povrsine cca 250 m2, smjestena u mirnom i atraktivnom predg...
1 / 22
Neu
350.000 € 1.316 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
266 m²
Varazdin
Zum Verkauf steht eine äußerst attraktive Immobilie im Herzen von Varazdin. Es handelt sich um ein vollständig renoviertes, sofort bezugsfertiges Haus, das sowohl für Wohn- als auch für gewerbliche Z...
1 / 5
580.000 € 1.327 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
7 Zimmer
·
437 m²
·
3.260 m² Grundstück
Varazdin (42000)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Zum Verkauf steht ein gut gebauter Geschäfts- und Wohnkomplex. Das Haus verfügt über 128 m² Wohnfläche...
1 / 25
250.000 € 1.157 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
216 m²
Varazdin
ID CODE: VZ466 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099...
1 / 25
Neu
325.000 € 1.121 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
290 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3671 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
PRODAJA - ATRAKTIVNA LOKACIJA U CENTRU VARAZDINA S GRADEVINSKOM DOZVOLOM I GLAVNIM PROJEKTOM Moderna urbana zgrada s 6 stambenih jedinica Zagrebacka ulica, Varazdin Na prodaju je postojeca kuca sa ze...
1 / 6
Neu
30.000 € 476 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
63 m²
Vidovec
ID CODE: VZ3532 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 10
270.000 € 2.432 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
111 m²
Varazdin
PRILIKA,PRODAJA, KUCA, VARAZDIN , CENTAR, TLOCRTNE POVRSINE 111 m2. Vrlo kvalitetno sagradena i osmisljena kuca uvucena s prometnice u samom centru Varazdina. U gornjem dijelu kuce su 3 spavace sobe ...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?