Version: 8.26.0Navigation überspringen

2 Häuser zum Kauf in Presečno

Haus zum Kauf 75.000 € 1 Zimmer 33 m² Presecno Novi Marof
75.000 € 2.273 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
33 m²
Presecno, Novi Marof
Novi Marof, Presecno, uredena kuca za odmor sa okucnicom od 1298m2.Simpaticna kuca od 33m2 prostire na dvije etaze, u prizemlju se nalazi kuhinja i spremiste, dok se na katu nalazi dnevna soba i kupa...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 270.000 € 9 Zimmer 728 m² Novi Marof
270.000 € 371 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
728 m²
Novi Marof
ID CODE: VZ580 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Presečno
Haus zum Kauf 163.500 € 8 Zimmer 1.622 m² Novi Marof
Neu
163.500 € 101 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
1.622 m²
Novi Marof
ID CODE: VZ2808 Tea Ladic Asistent u posredovanju Mob: 099/332-0755 Tel: 042/562-017 E-mail: tea.ladic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 117.000 € 6 Zimmer 110 m² Novi Marof
117.000 € 1.064 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
110 m²
Novi Marof
ID CODE: VZ1793 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 65.000 € 1 Zimmer 20 m² Novi Marof
65.000 € 3.250 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
20 m²
Novi Marof
ID CODE: VZ2049 Dogma Varazdin Mob: 095/361-3444 Tel: 042/562-017 E-mail: info@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 ...
Haus zum Kauf 16.500 € 5 Zimmer 352 m² Varazdinske Toplice
Neu
16.500 € 46,88 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
352 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2733 Tea Ladic Asistent u posredovanju Mob: 099/332-0755 Tel: 042/562-017 E-mail: tea.ladic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 71.500 € 3 Zimmer 97 m² Novi Marof
Neu
71.500 € 737 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
97 m²
Novi Marof
Zum Verkauf steht ein freistehendes eingeschossiges Haus mit einer Grundfläche von 97 m2, gelegen auf einem Grundstück von 644 m2. Die Immobilie ist ordentlich und sauber im Eigentum, lastenfrei. Das...
Haus zum Kauf 125.000 € 1 Zimmer 50 m² Sveti Ilija
125.000 € 2.500 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
50 m²
Sveti Ilija
ID CODE: VZ3525 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 120.000 € 3 Zimmer 83 m² Sveti Ilija
Neu
120.000 € 1.446 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
83 m²
Sveti Ilija
Na prodaju je kuca ukupne stambene povrsine 83 m2, smjestena na prostranoj parceli od 831 m2, s dodatnim pomocnim objektima. Nekretnina je urednog vlasnistva, ima uporabnu dozvolu i time je pogodna z...
Haus zum Kauf 660.000 € 5 Zimmer 460 m² Seketin, Sveti Ilija Sveti Ilija
660.000 € 1.435 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
460 m²
Seketin, Sveti Ilija, Sveti Ilija
Haben Sie jemals davon geträumt, Ihr eigenes Schloss zu besitzen? Hier ist Ihre Chance! In Seketin, auf einem Hügel mit beeindruckender Aussicht, befindet sich eine prächtige Residenz, die jahrhunder...
Haus zum Kauf 159.000 € 3 Zimmer 142 m² Gornji Kneginec
159.000 € 1.120 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
142 m²
Gornji Kneginec
In einer ruhigen und attraktiven Lage in Varazdin Breg wird ein freistehendes Haus verkauft, sofort bezugsfertig, auf einem großzügigen Grundstück mit einer Gesamtfläche von 1.834 m. Das Haus besteht...
Haus zum Kauf 325.000 € 3 Zimmer 150 m² Varazdinske Toplice
325.000 € 2.167 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
150 m²
Varazdinske Toplice
KUCA ZA ODMOR - VARAZDINSKE TOPLICE (Vrtlinovec) | 150 m2 | 525 m2 okucnice (4 * jacuzzi | uhodani najam) Prodaje se kuca za odmor u mirnom naselju Vrtlinovec u Varazdinskim Toplicama, ukupne stamben...
Haus zum Kauf 49.000 € 3 Zimmer 75 m² Varazdinske Toplice
49.000 € 653 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ3437 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 190.000 € 3 Zimmer 190 m² Novi Marof
Neu
190.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
190 m²
Novi Marof
Kuca u centru Novog Marofa - 210 m2, garaza, uredena okucnica, mogucnost 2 stambene jedinice Prodaje se kuca u samom centru Novog Marofa, izgradena 1970. godine, smjestena na parceli povrsine 563 m2....
Haus zum Kauf 359.000 € 4 Zimmer 230 m² Kljuc Novi Marof
359.000 € 1.561 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
230 m²
Kljuc, Novi Marof
Novi Marof, Kljuc, useljiva kuca spremna za stanovanje, s uredenim dvoristem te ogradom na daljinsko upravljanje.U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, radna soba, prostrani dnevni boravak povezan s ku...
Haus zum Kauf 109.000 € 6 Zimmer 200 m² Kljuc, Novi Marof Novi Marof
109.000 € 545 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
200 m²
Kljuc, Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6399 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 110.000 € 9 Zimmer 275 m² Novi Marof
110.000 € 400 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
275 m²
Novi Marof
Stambeno-Poslovni Objekt na Prodaju - Toplicica Cijena: 110.000 EUR Lokacija: Toplicica, 15 km do Novog Marofa Povrsina: - Stambeno-poslovni objekt: 275 m2 - Parcela: 1439 m2 Opis nekretnine: Na prod...
Haus zum Kauf 30.000 € 2 Zimmer 70 m² Gornji Kneginec
30.000 € 429 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
70 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ2880 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Frau Antonija Crnekovic
RE/MAX Immobilien-Pro Weinstadt
Haus zum Kauf 735.000 € 6 Zimmer 354 m² 882 m² Grundstück frei ab sofort Varazdinske Toplice 42223
735.000 € 2.076 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
354 m²
·
882 m² Grundstück
·
frei ab sofort
Varazdinske Toplice (42223)
Willkommen in Ihrem zukünftigen Traumhaus in der idyllischen Stadt Varazdinske Toplice in Kroatien! Sie haben die freie Wahl: ob als lukrative Einnahmequelle oder zur zukünftigen Selbstnutzung - dies...
Haus zum Kauf 412.000 € 4 Zimmer 164 m² Gornji Kneginec
412.000 € 2.512 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
164 m²
Gornji Kneginec
Erleben Sie den Zauber des Alltags in diesem magischen Haus am Varazdin Breg. Mit einer Fläche von 164 m2 und einem großzügigen Grundstück von 3600 m2 ist dieses Haus von privatem Wald und viel Grün ...
Haus zum Kauf 134.500 € 8 Zimmer 115 m² Novi Marof Novi Marof
134.500 € 1.170 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
115 m²
Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6502 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 379.000 € 4 Zimmer 230 m² Novi Marof Novi Marof
379.000 € 1.648 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
230 m²
Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6368 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 120.000 € 4 Zimmer 120 m² Novi Marof Novi Marof
120.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6317 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 49.900 € 2 Zimmer 100 m² Varazdinske Toplice
49.900 € 499 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
100 m²
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2795 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 35.000 € 3 Zimmer 89 m² Gornji Kneginec
35.000 € 393 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
89 m²
Gornji Kneginec
ID CODE: VZ3062 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 120.000 € 2 Zimmer 80 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
120.000 € 1.500 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
80 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, Varazdin Breg, prekrasna kuca smjestena je na prostranom zemljistu ukupne povrsine 1935 m².Kuca se proteze na tri etaze. U podrumu se nalaze dvije funkcionalne prostorije. Prizemlje ...
Haus zum Kauf 156.000 € 4 Zimmer 164 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
156.000 € 951 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
164 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, Varazdin Breg, kuca s potencijalom nalazi se na zemljistu ukupne povrsine 5561 m².Kuca se proteze na dvije etaze i nudi brojne mogucnosti uredenja prema vlastitim zeljama. U prizemlj...
Haus zum Kauf 105.000 € 1 Zimmer 87 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
105.000 € 1.207 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
87 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, Varazdin breg, sarmantna kuca smjestena u mirnom, ali prometno povezanim dijelu naselja.Kuca se prostire kroz tri etaze - suteren, prizemlje i kat - te je kroz godine pazljivo odrzav...
Haus zum Kauf 215.000 € 3 Zimmer 170 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
215.000 € 1.265 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
170 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Varazdin Breg, obiteljska kuca u fazi renovacije na mirnoj lokaciji.Nekretnina se sastoji od dvije etaze pazljivo osmisljene za funkcionalan i udoban zivotni prostor.U prizemlju se nalaze kupaonica, ...
Haus zum Kauf 140.000 € 1 Zimmer 99 m² Varazdin Breg Gornji Kneginec
140.000 € 1.414 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
99 m²
Varazdin Breg, Gornji Kneginec
Gornji Kneginec, Varazdin Breg, useljiva vikendica dimenzija 9,8 m x 6,9 m smjestena na mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na Varazdin.Podrum je izgraden 2003. godine, dok je gornji kat...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?