Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Tužno

Haus zum Kauf 30.000 € 2 Zimmer 63 m² Vidovec
Neu
30.000 € 476 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
63 m²
Vidovec
ID CODE: VZ3532 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Tužno
Haus zum Kauf 69.900 € 4 Zimmer 134 m² Marusevec
69.900 € 522 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
134 m²
Marusevec
ID CODE: VZ3569 Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 E-mail: verner.sokovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 315.000 € 4 Zimmer 104 m² Ivanec
315.000 € 3.029 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
104 m²
Ivanec
ID CODE: VZ3533 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 190.000 € 7 Zimmer 264 m² Marusevec
190.000 € 720 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
264 m²
Marusevec
Selnik | Obiteljska kuca 264 m2 | Spremna za useljenje | 190.000 € | Ekskluzivno u Century 21 Varazdin Na glavnoj prometnici izmedu Varazdina i Ivanca, u mirnom Selniku, nudi se na prodaju prostrana ...
Haus zum Kauf 119.000 € 5 Zimmer 160 m² Vidovec
119.000 € 744 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
160 m²
Vidovec
ID CODE: VZ1664 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 145.000 € 5 Zimmer 200 m² Vidovec
145.000 € 725 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Vidovec
ID CODE: VZ3509 Snjezana Banic Asistent u posredovanju Mob: 098/902-4143 Tel: 042/562-017 E-mail: snjezana.banic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Einfamilienhaus zum Kauf 89.000 € 4 Zimmer 115 m² 2.921 m² Grundstück Marusevec 42243
89.000 € 774 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
115 m²
·
2.921 m² Grundstück
Marusevec (42243)
Kurzbeschreibung familienhaus-marusevec-landlich-ruhig Objekt Entdecken Sie das perfekte Familienheim in Korenjak, unweit des charmanten Dorfes Marusevac! Dieses geräumige Einfamilienhaus befindet si...
Haus zum Kauf 123.000 € 4 Zimmer 173 m² Vidovec
123.000 € 711 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
173 m²
Vidovec
ID CODE: VZ3447 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 230.000 € 4 Zimmer 150 m² Marusevec
230.000 € 1.533 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
150 m²
Marusevec
ID CODE: VZ3026 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 780.000 € 7 Zimmer 400 m² Marusevec
Neu
780.000 € 1.950 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
400 m²
Marusevec
EXKLUSIV BEI DOGMA IMMOBILIEN! In der wunderschönen Gegend von Calinac, auf einem sonnigen Hügel nahe Schloss Marusevec, stehen zwei einzigartige Häuser zum Verkauf, die zusammen ein idyllisches Anwe...
Haus zum Kauf 293.000 € 7 Zimmer 328 m² Vidovec
Neu
293.000 € 893 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
328 m²
Vidovec
ID CODE: VZ3666 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 338.000 € 4 Zimmer 234 m² Varazdin
338.000 € 1.444 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
234 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2952 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 39.900 € 2 Zimmer 125 m² Jalkovec Varazdin
39.900 € 319 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
125 m²
Jalkovec, Varazdin
Varazdin, Jalkovec, kuca smjestena na parceli pravilnog oblika.Postojeci objekt zahtijeva vecu renovaciju ili uklanjanjePosebnu vrijednost ovoj nekretnini daje predivno straznje dvoriste okruzeno pri...
Haus zum Kauf 27.500 € 2 Zimmer 41 m² Sveti Ilija
27.500 € 671 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
41 m²
Sveti Ilija
ID CODE: VZ1121 Dogma Varazdin Mob: 095/361-3444 Tel: 042/562-017 E-mail: info@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 ...
LABIN d.o.o.
Einfamilienhaus zum Kauf 63.000 € 3 Zimmer 1.536 m² Grundstück Ivanec 42240
63.000 €
Einfamilienhaus zum Kauf
3 Zimmer
·
1.536 m² Grundstück
Ivanec (42240)
ID CODE: 1291
Haus zum Kauf 285.000 € 5 Zimmer 340 m² Varazdin
285.000 € 838 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
340 m²
Varazdin
Kuca Katnica na Prodaju - Zbelava, blizina Varazdina Cijena: 325.000 EUR Mogucnost zamjene: za trosoban stan ili manju kucicu u blizini Varazdina Lokacija: Zbelava (7 km od Varazdina) Povrsina: - Sta...
Haus zum Kauf 180.000 € 4 Zimmer 358 m² Sveti Ilija
Neu
180.000 € 503 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
358 m²
Sveti Ilija
ID CODE: VZ2428 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 300.000 € 5 Zimmer 250 m² Varazdin
300.000 € 1.200 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
250 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3151 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 170.000 € 4 Zimmer 184 m² Varazdin
170.000 € 924 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
184 m²
Varazdin
Prodaje se etazirana kuca ukupne povrsine 184 m2, rasporedena na vise etaza: podrum, prizemlje, kat i tavan, uz pripadajucu garazu i spremiste. Nekretnina pruza odlican raspored prostorija i puno pot...
Haus zum Kauf 730.000 € 2 Zimmer 335 m² Varazdin
730.000 € 2.179 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
335 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2068 Dogma Varazdin Mob: 095/361-3444 Tel: 042/562-017 E-mail: info@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 ...
Haus zum Kauf 250.000 € 6 Zimmer 180 m² Sracinec
Neu
250.000 € 1.389 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
180 m²
Sracinec
Zum Verkauf steht ein Einfamilienhaus in Sracinec, mit einer Fläche von 180 m2 und einem Grundstück von 1176 m2. Es besteht aus Keller, Erdgeschoss und Oberg...
Haus zum Kauf 339.000 € 4 Zimmer 176 m² Varazdin
339.000 € 1.926 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
176 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3515 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 120.000 € 3 Zimmer 83 m² Sveti Ilija
Neu
120.000 € 1.446 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
83 m²
Sveti Ilija
Na prodaju je kuca ukupne stambene povrsine 83 m2, smjestena na prostranoj parceli od 831 m2, s dodatnim pomocnim objektima. Nekretnina je urednog vlasnistva, ima uporabnu dozvolu i time je pogodna z...
Haus zum Kauf 145.000 € 4 Zimmer 150 m² Petrijanec
Neu
145.000 € 967 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
150 m²
Petrijanec
ID CODE: VZ2531 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 399.999 € 4 Zimmer 132 m² Varazdin
399.999 € 3.030 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
132 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3646 Snjezana Banic Asistent u posredovanju Mob: 098/902-4143 Tel: 042/562-017 E-mail: snjezana.banic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Bojana Patekar Asistent u posredovanju M...
Haus zum Kauf 580.000 € 9 Zimmer 343 m² Varazdin
580.000 € 1.691 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
343 m²
Varazdin
PRODAJA - DVIJE KUCE U CENTRU VARAZDINA (BLIZINA SKOLE I PJESACKE ZONE) Na atraktivnoj lokaciji u centru Varazdina, svega 200 m od II. osnovne skole i 500 m od pjesacke zone, prodaju se dvije kuce sm...
Haus zum Kauf 290.000 € 5 Zimmer 130 m² Varazdin
290.000 € 2.231 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
130 m²
Varazdin
KUCA U CENTRU GRADA.PRODAJA. Blizina centra, vrtica, osnovnih skola, srednjih skola i vecine fakulteta. Kuca je obnovljena i u rezimu je uhodane djelatnosti iznajmljivanja (do 10 osoba), s mogucnoscu...
Haus zum Kauf 535.000 € 7 Zimmer 290 m² Varazdin
535.000 € 1.845 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
290 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2512 Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 E-mail: verner.sokovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: ...
Haus zum Kauf 420.000 € 4 Zimmer 178 m² Jalkovecka Varazdin
420.000 € 2.360 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
178 m²
Jalkovecka, Varazdin
Varazdin, Jalkovecka kuca u nizu neto korisne povrsine 178 m².Stambena jedinica prostire se na dvije etaze, aktivnu i mirnu zonu. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik koji vodi u prostrani, otvoreni d...
Haus zum Kauf 420.000 € 3 Zimmer 181 m² Jalkovecka Varazdin
420.000 € 2.320 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
181 m²
Jalkovecka, Varazdin
Varazdin, Jalkovecka, prodaje se moderna kuca prizemnica povrsine 181 m², smjestena na odlicnoj lokaciji u Varazdinu, u blizini VI. osnovne skole i svih vaznih sadrzaja potrebnih za ugodan obiteljski...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?