Velika Gorica, vrlo lijepa i kvalitetno gradena obiteljska kuca povrsine 457 m2, razvedena na cetiri etaze.Podrum, koji je u potpunosti ureden i ima cetiri zasebne prostorije od kojih je jedna kotlov...
1 / 25
350.000 € 3.398 €/m²
Haus zum Kauf
15 Zimmer
·
103 m²
Velika Gorica
Agencija Sky Nekretnine predstavlja samostojecu kucu u Velikoj Gorici, smjestenu u ulici Franje Pogledica. Kuca je izgradena 1965. godine. Njezina povrsina iznosi 103 m, a sastoji se od tri etaze i v...
1 / 14
450.000 € 1.500 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
300 m²
Centar, Velika Gorica
Velika Gorica - centar, funkcionalna kuca povrsine 400 m2 na zemljistu od 314 m2.Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, spavace sobe i kupaonice....
1 / 25
Neu
358.000 € 1.790 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
200 m²
Velika Gorica
PRODAJA KUCA U NIZU, VELIKA GORICA, CENTAR Na prodaju obiteljska kuca u nizu smjestena u izvrsnom i mirnom kvartu u centru Velike Gorice. Odlicna lokacija u neposrednoj blizini skole, vrtica, autobus...
1 / 19
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
336 m²
Velika Gorica
PRODAJA, KUCA, VELIKA GORICA, CENTAR Obiteljska kuca s okucnicom i garazom koja se sastoji se od 3 etaze i podruma. Djelomicno ukopan podrum cine 2 manje prostorije (sjeverne orijentacije) i jedna ve...
1 / 10
395.000 € 1.975 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
200 m²
Centar, Velika Gorica
U samom centru Velika Gorica prodaje se dvojna kuca na dvije etaze, smjestena na prostranom zemljistu povrsine 672 m², sto predstavlja rijetku priliku na trzistu. Nekretnina je gradena 1971. godine t...
1 / 17
350.000 € 2.756 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
127 m²
Podbreznica, Velika Gorica, Velika Gorica
ID CODE: 433 Borna Rezo Suradnik u procesu obuke Mob: 099 783 5832 E-mail: b.rezo@homefinder.hr www.homefinder.hr
ID CODE: VZ1666 Roman Turcic Agent s licencom Mob: 095/557-9337 Tel: 01/211-0039 E-mail: roman.turcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Te...
1 / 9
250.000 € 1.667 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
150 m²
Velika Gorica
PRODAJA, KUCA S ZEMLJISTEM, LUKAVEC, OKOLICA VELIKE GORICE Prodaje se samostojeca kuca nedaleko od Velike Gorice koja se sastoji od prizemlja i kata. Na svakoj etazi se nalaze dvije spavace sobe, kuh...
1 / 2
250.000 € 2.427 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
103 m²
Velika Gorica
www.biliskov.com ID 14867Velika GoricaDieses hochwertige ebenerdige Haus mit einer Nettofläche von 103 m befindet sich in einer ruhigen und attraktiven Lage, ideal für Familienleben.Das Haus bietet e...
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Velika Gorica
1 / 14
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887127 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 12
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887122 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 13
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887128 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 14
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887129 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 15
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887126 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 11
Neu
420.000 € 1.050 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
400 m²
Micevec, Velika Gorica
Micevec, prodaje se moderna vila u roh-bau stanju. Gradnja je stala i prodaje se u postojecem stanju, svi papri uredni i dokumentacija od projekta prilozena s svim postojecim dozvolama za gradnju.Nas...
1 / 13
Neu
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG887125 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
450.000 € 1.500 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
300 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG71129 Drago Palic Asistent u posredovanju Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Leon Luzija Andrijasevic Agent s licencom Mob: 09...
1 / 25
Neu
398.000 € 1.210 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
329 m²
Odra
ID CODE: ZG85205 Maksimilijan Cretnik Asistent u posredovanju Mob: 098/200-141 Tel: 01/647-3011 E-mail: maksimilijan.cretnik@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 18
970.000 € 2.787 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
348 m²
Spansko - Stenjevec
Zagreb, Gornji Stenjevec, prestigeträchtige Villa 348 m², Panoramablick Zum Verkauf steht eine prestigeträchtige Familienvilla mit einer Fläche von 348 m², gelegen direkt am Naturpark Medvednica mit ...
1 / 11
1.820.000 € 910.000 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
2 m²
Nova Ves - Gupceva zvijezda
Insel Krk, Malinska - Luxusvilla in einem exklusiven Resort, nur 1 km vom Meer entfernt Wir präsentieren Ihnen eine luxuriöse Villa in einer ruhigen Gegend von Malinska auf der Insel Krk. Die Villa b...
1 / 25
Neu
1.000.000 € 1.667 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
600 m²
Buzin
Ein Haus mit drei Wohnungen und einem Grundstück steht zum Verkauf in ausgezeichneter Lage in Buzin. Das Anwesen befindet sich in der Nähe aller wichtigen Annehmlichkeiten, in einer ruhigen Straße mi...
1 / 2
Neu
270.000 € 675 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
400 m²
Odra
ID CODE: ZG68886 Aleksandar Tojagic Agent s licencom Mob: 098/235-780 Tel: +38598235780 E-mail: aleksandar.tojagic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
1.350.000 € 2.250 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
600 m²
Sestine - Mlinovi
ID CODE: ZG71776 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 21
650.000 € 2.167 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
300 m²
Sestine - Mlinovi
PRODAJA KUCE, MLINOVI, JAHORINSKA ULICA. Prodaje se odlicna, betonska kuca sa dva odvojena dvoetazna stana. U prizemlji i na prvom katu nalazi se stariji dio kuce koja se sastoji od sobe, kuhinje, os...
1 / 12
945.000 € 7.269 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Gornji grad - Medvescak
ZAGREB - Sestinski Kraljevec - Prodaje se parcela povrsine 630m2 na kojoj se nalazi kuca povrsine 120m2. Za vise informacija ili dogovor oko razgleda molim nazovite 091 36 36 366
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?