Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Blatnica Pokupska

Haus zum Kauf 50.000 € 2 Zimmer 127 m² Blatnica Pokupska, Karlovac - Okolica Karlovac
50.000 € 394 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
127 m²
Blatnica Pokupska, Karlovac - Okolica, Karlovac
ID CODE: 618 Stjepan Lovrentjev Agent s licencom Mob: 091 622 6214 E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr www.homefinder.hr
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Blatnica Pokupska
Haus zum Kauf 155.000 € 3 Zimmer 655 m² Recica Karlovac
155.000 € 237 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
655 m²
Recica, Karlovac
Karlovac, Recica, kuca 140 m2 na 2 etaze na mirnoj lokaciji.Nalazi se na ogradenoj parceli 3720 m2. Pokraj kuce se nalaze 4 gospodarske zgrade 350 m2 sto cini nekretninu idealnom za bavljenje raznim ...
Haus zum Kauf 299.000 € 3 Zimmer 130 m² Skakavac, Karlovac - Okolica Karlovac
299.000 € 2.300 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Skakavac, Karlovac - Okolica, Karlovac
ID CODE: 453 Stjepan Lovrentjev Agent s licencom Mob: 091 622 6214 E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 195.000 € 3 Zimmer 123 m² Brodani Karlovac
195.000 € 1.585 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
123 m²
Brodani, Karlovac
Karlovac, Brodani, prekrasna novoizgradena kuca od 124 m2 na dvije etaze do rijeke Kupe.Nalazi se na ogradenoj parceli od 853 m2. Modernog dizajna s puno svjetla.U samoj kuci se nalaze 3 spavace sobe...
Haus zum Kauf 5 Zimmer 120 m² Karlovac
Preis auf Anfrage
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
120 m²
Karlovac
ID CODE: ZG70983 Eugena Uljan Asistent u posredovanju Mob: 095/850-8123 Tel: +385 51 341 080 E-mail: eugena.uljan@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Gewerblicher Anbieter
Haus zum Kauf 420.000 € 3 Zimmer 250 m² Karlovac
420.000 € 1.680 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
250 m²
Karlovac
In der malerischen Landschaft von Gorski Kotar steht ein wunderschönes dreistöckiges Haus mit unverwechselbarem kontinentalem Charme zum Verkauf. Das Haus erstreckt sich über drei Etagen und bietet e...
Haus zum Kauf 213.000 € 4 Zimmer 120 m² Karlovac
213.000 € 1.775 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Karlovac
ID CODE: ZG70982 Eugena Uljan Asistent u posredovanju Mob: 095/850-8123 Tel: +385 51 341 080 E-mail: eugena.uljan@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 18.000 € 1 Zimmer 32 m² Draganic
18.000 € 563 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
32 m²
Draganic
ID CODE: ZG886800 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 110.000 € 6 Zimmer 360 m² Popovic Brdo, Karlovac - Okolica Karlovac
110.000 € 306 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
360 m²
Popovic Brdo, Karlovac - Okolica, Karlovac
ID CODE: 754 Tin Vurusic Suradnik u procesu obuke Mob: 099 445 0624 E-mail: t.vurusic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 110.000 € 5 Zimmer 400 m² Popovic Brdo Karlovac
110.000 € 275 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
400 m²
Popovic Brdo, Karlovac
Karlovac, Popovic Brdo, kuca 400 m2 na 4 etaze na mirnoj lokaciji.Nalazi se na parceli od 4460 m2. Uz kucu gospodarski objekt s 2 garaze od 150 m2.Ima 2 ulaza. glavni ulaz i ulaz u podrum u koji se m...
Haus zum Kauf 85.000 € 3 Zimmer 209 m² Karlovac
85.000 € 407 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
209 m²
Karlovac
ID CODE: ZG71130 Gordana Horvat-Ilic Agent s licencom Mob: 091/125-0770 Tel: +385 51 341 080 E-mail: gordana.ilic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 65.000 € 3 Zimmer 70 m² Donja Kupcina, 352 Pisarovina
65.000 € 929 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
70 m²
Donja Kupcina, 352, Pisarovina
PARTHENON nekretnine posreduju u prodaji kuce s pripadajucim gospodarskim zgradama smjestene u Donjoj Kupcini, mirnom i uredenom naselju koje nudi ugodan, siguran i kvalitetan zivot u prirodnom okruz...
Haus zum Kauf 79.000 € 3 Zimmer 253 m² Karlovac
79.000 € 312 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
253 m²
Karlovac
PRODAJA - SAMOSTOJECA KUCA - KARLOVAC, TURANJ Prodajemo samostojecu kucu u Karlovcu. Nalazi se uz glavnu cestu. Od osnovne skole, vrtica, trgovina i ostalog sadrzaja udaljena je 10min pjesice. Od cen...
Haus zum Kauf 12.000 € 1 Zimmer 19 m² Draganic
12.000 € 632 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
19 m²
Draganic
ID CODE: ZG886799 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 320.000 € 6 Zimmer 270 m² Draganic
320.000 € 1.185 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
270 m²
Draganic
ID CODE: ZG68669 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Darko Svedrec Agent s licencom Mob: 091/111-9250 Tel: 01 6473 011 E-mail: darko.svedrec@dogma-n...
Haus zum Kauf 110.000 € 6 Zimmer 260 m² Karlovac
110.000 € 423 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
260 m²
Karlovac
ID CODE: ZG87715 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 85.000 € 5 Zimmer 115 m² Gvozd
Neu
85.000 € 739 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
115 m²
Gvozd
Wenn Sie Kunsthandwerk lieben und diesen Teil der Geschichte bewahren möchten, lassen Sie dieses Holzhaus aus dem Jahr 1927 nicht verlassen stehen, nur weil jemand mit viel Mühe die Intarsien geschni...
Haus zum Kauf 140.000 € 9 Zimmer 410 m² Karlovac
140.000 € 341 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
410 m²
Karlovac
ID CODE: ZG87592 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 149.000 € 4 Zimmer 486 m² Donji Sjenicak, Karlovac - Okolica Karlovac
Neu
149.000 € 307 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
486 m²
Donji Sjenicak, Karlovac - Okolica, Karlovac
Attraktives Landgut in Kalvarija, Karlovac zu verkaufen - hervorragende Investitionsmöglichkeit Zum Verkauf steht ein großzügiges Anwesen mit einer Gesamtfläche von 11.783 m², gelegen in ausgezeichne...
Haus zum Kauf 140.000 € 4 Zimmer 1.233 m² Karlovac
140.000 € 114 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
1.233 m²
Karlovac
ID CODE: ZG87593 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 88.000 € 5 Zimmer 100 m² Lasinja
88.000 € 880 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
100 m²
Lasinja
Prodaja-kuca sa okucnicom blizina Kupe Kuca ima 100m2 na parceli od 800m2. Nalazi se 100m od plaze na rijeci Kupi. Kupljena je nova kuhinja sa svim pripadajucim aparatima koji su pod garancijom. Ugra...
Haus zum Kauf 135.000 € 2 Zimmer 168 m² Lasinja Lasinja
135.000 € 804 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
168 m²
Lasinja, Lasinja
Lasinja, dvoetazna kuca 120 m2, novouredena na mirnoj lokaciji.Nalazi se na parceli od 1000 m2. Udaljena 500 m od rijeke Kupe.Sama kuca ima 75 m2.Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, ...
Haus zum Kauf 110.000 € 5 Zimmer 100 m² Karlovac
110.000 € 1.100 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
100 m²
Karlovac
KARLOVAC, VELIKA JELSA Immobilie mit großem Potenzial Ein wunderschönes Anwesen mit zwei Häusern und einem Nebengebäude in Velika Jelsa bei Karlovac. Nur sieben Kilometer vom Zentrum Karlovacs entfer...
Haus zum Kauf 213.000 € 2 Zimmer 67 m² Karlovac
213.000 € 3.179 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
67 m²
Karlovac
ID CODE: 9852 Dogma nekretnine Mob: 051/341-080, 051/333-407 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: info@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 84.000 € 1 Zimmer 90 m² Lasinja
84.000 € 933 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
90 m²
Lasinja
KUCA PRODAJA, KARLOVAC, LASINJA, RIBICKA, 56m2. Nedovrsena kuca za odmor u neposrednoj blizini rijeke Kupe (80m). Nalazi se na mirnoj i ugodnoj lokaciji okruzena zelenilom i netaknutom prirodom. Udal...
Mehrfamilienhaus zum Kauf 180.000 € 6 Zimmer 336 m² 2.470 m² Grundstück Karlovac
180.000 € 536 €/m²
Mehrfamilienhaus zum Kauf
6 Zimmer
·
336 m²
·
2.470 m² Grundstück
Karlovac
Kurzbeschreibung haus-karlovac-terrasse-balkon Objekt Suchen Sie ein geräumiges Haus, das Sie ganz nach Ihren Vorstellungen gestalten können? Dann haben wir hier genau das richtig für Sie! Freuen Sie...
Haus zum Kauf 162.000 € 5 Zimmer 130 m² Gradec Pokupski, Pisarovina Pisarovina
162.000 € 1.246 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
130 m²
Gradec Pokupski, Pisarovina, Pisarovina
ID CODE: 753 Stjepan Lovrentjev Agent s licencom Mob: 091 622 6214 E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 693.000 € 148.000 m² Pisarovina
693.000 € 4,68 €/m²
Haus zum Kauf
148.000 m²
Pisarovina
PISAROVINA ( Dvoranici ) - prodaja aktivnih plantaza ukupno 14,8 ha (3 lokacije) Na prodaju su tri odvojene i ogradene plantaze, ukupne povrsine 14,8 hektara, u punom rodu i s osiguranim plasmanom pr...
Einfamilienhaus zum Kauf 429.000 € 5 Zimmer 340 m² Karlovac 47000
429.000 € 1.262 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
340 m²
Karlovac (47000)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Top Lage der Anlage, dh im Zentrum von Karlovac, mit ausgezeichneter Verkehrsanbindung und kommunaler ...
Haus zum Kauf 214.999 € 6 Zimmer 300 m² Karlovac
Neu
214.999 € 717 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
300 m²
Karlovac
ID CODE: ZG886921 Gabrijel Bilicic Agent s licencom Mob: 099/219-9575 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: gabrijel.bilicic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Martina Fukac A...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?