Prodaje se predivna kuca za odmor povrsine 120 m² smjestena u mirnom i prirodnom okruzenju mjesta Podgorje Bracevacko, svega 2,6 km od jezera Borovik. Zbog svoje lokacije nekretnina moze biti idealna...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Drenje
1 / 25
90.000 € 474 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
190 m²
Mandicevac, Drenje (31418)
Na prodaju je prekrasna katnica s tri etaze, ukljucujuci podrum, smjestena u mirnom i slikovitom Mandicevcu. Ova prostrana kuca savrsena je za obiteljski zivot, ali i kao izvrsna investicija za seosk...
1 / 16
39.000 € 557 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
70 m²
Mandicevac, Drenje
Na prodaju je lijepa vikendica smjestena na zemljistu od 1.313 m2 u Mandicevcu, idealna za bijeg od svakodnevice, ali i kao odlicna investicijska prilika. Nekretnina se nalazi na ogradenoj parceli s ...
1 / 23
59.000 € 536 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
110 m²
Mandicevac, Drenje
Mandicevac, na prodaju je kuca 90 m2 s dodatnom parcelom ukupne povrsine 1608 m², smjestena na mirnoj lokaciji koja osigurava privatnost, a ujedno se nalazi u neposrednoj blizini trgovine.Kuca se sas...
1 / 25
65.000 € 560 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
116 m²
Mandicevac, Drenje
Mandicevac, na prodaju prelijepa vikendica smjestena u mirnom okruzenju u Mandicevcu, s predivnim pogledom na vinograde, savrsena kao investicija za razvoj ruralnog turizma ili kao ugodno mjesto za s...
1 / 3
24.000 € 166 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
145 m²
Mandicevac, Drenje
Prodaje se kuca povrsine 145 m2 smjestena na prostranom zemljistu od 1341 m2 uz glavnu cestu u Mandicevcu. Kuca je starijeg oblika gradnje i sastoji se od dvije sobe, kuhinje i dodatnih prostorija, s...
Green Acres
1 / 11
2.450.000 € 4.083 €/m²
Haus zum Kauf
600 m²
·
1.650 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 20
2.000.000 € 24.096 €/m²
Haus zum Kauf
83 m²
·
4.722 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 7
2.600.000 € 5.000 €/m²
Haus zum Kauf
520 m²
·
2.464 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 28
2.200.000 € 4.583 €/m²
Haus zum Kauf
480 m²
·
625 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 20
2.050.000 € 3.727 €/m²
Haus zum Kauf
550 m²
·
787 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 14
1.920.000 € 10.105 €/m²
Haus zum Kauf
190 m²
·
500 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 27
2.200.000 € 5.500 €/m²
Haus zum Kauf
400 m²
·
750 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 20
1.850.000 € 6.086 €/m²
Haus zum Kauf
304 m²
·
444 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 15
1.750.000 € 7.000 €/m²
Haus zum Kauf
250 m²
·
500 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 21
1.980.000 € 7.920 €/m²
Haus zum Kauf
250 m²
·
500 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 12
2.500.000 € 8.333 €/m²
Haus zum Kauf
300 m²
·
3.000 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 7
1.899.000 € 3.617 €/m²
Haus zum Kauf
525 m²
·
734 m² Grundstück
Bracevci
1 / 24
299.000 € 2.167 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
138 m²
Satnica Djakovacka
ID CODE: 1513204 Kresimir Vidakovic Asistent u posredovanju Mob: 099/444-3220 Tel: 031/205-093 E-mail: kresimir.vidakovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Green Acres
1 / 18
1.900.000 € 6.051 €/m²
Haus zum Kauf
314 m²
·
1.100 m² Grundstück
Bracevci
Green Acres
1 / 17
2.000.000 € 10.000 €/m²
Haus zum Kauf
200 m²
·
1.080 m² Grundstück
Bracevci
1 / 25
180.000 € 383 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
470 m²
Satnica Dakovacka, Satnica Djakovacka
Satnica Dakovacka, na prodaju su dvije kuce koje dijele ulaz u dvoriste, stoga se prodaju iskljucivo zajedno. Obje kuce nalaze se na dvama cesticama ukupne povrsine 575 m2, sto omogucuje funkcionalno...
Gewerblicher Anbieter
1 / 6
250.000 € 313 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
800 m²
Satnica Dakovacka, Satnica Djakovacka
Na prodaju je prostrana stambeno-poslovna zgrada smjestena na izvrsnoj i prometno povezanoj lokaciji u Satnici Dakovackoj, svega 2 minute voznje ili 3 kilometara od Dakova. Ova nekretnina predstavlja...
1 / 6
250.000 € 313 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
800 m²
Satnica Dakovacka, Satnica Djakovacka
Podgorje Bracevacko, prodaje se prekrasna katnica, smjestena u mirnom okruzenju, u blizini jezera Borovik. Kuca ukupne povrsine 128,22 m2 nudi savrsenu kombinaciju komfora, funkcionalnosti i prirodno...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?