Version: 8.26.0Navigation überspringen

27 Häuser zum Kauf in Karlovac

Haus zum Kauf 230.000 € 4 Zimmer 110 m² Karlovac, Karlovac - Okolica Karlovac
230.000 € 2.091 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
110 m²
Karlovac, Karlovac - Okolica, Karlovac
In Karlovac und Umgebung bieten wir Ihnen ein wunderschönes Haus in einem Neubau mit 110 m² Wohnfläche in idyllischer und absolut privater Lage. Das Erdgeschoss umfasst einen großzügigen, offenen Woh...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 68.000 € 2 Zimmer 115 m² Dubovac Karlovac
68.000 € 591 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
115 m²
Dubovac, Karlovac
Karlovac, Dubovac, kuca 115 m2 na odlicnoj lokaciji. Nalazi se na ogradenoj parceli od 125 m2Dvoetazna kuca s uredenim prvim katom dok je potkrovlje u robau fazi i sa zasebnim ulazom. Prva etaza se s...
Haus zum Kauf 210.000 € 4 Zimmer 105 m² Karlovac, Karlovac - Okolica Karlovac
Neu
210.000 € 2.000 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
105 m²
Karlovac, Karlovac - Okolica, Karlovac
KARLOVAC, SKAKVAC, wir haben ein exzellentes, neu erbautes, hohes Einfamilienhaus mit großem Garten im Angebot. In ruhiger Lage nahe Karlovac befindet sich ein Haus mit einer Gesamtfläche von 105 m²,...
Haus zum Kauf 110.000 € 5 Zimmer 100 m² Karlovac
110.000 € 1.100 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
100 m²
Karlovac
KARLOVAC, VELIKA JELSA Immobilie mit großem Potenzial Ein wunderschönes Anwesen mit zwei Häusern und einem Nebengebäude in Velika Jelsa bei Karlovac. Nur sieben Kilometer vom Zentrum Karlovacs entfer...
Haus zum Kauf 550.000 € 6 Zimmer 720 m² Borlin Karlovac
550.000 € 764 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
720 m²
Borlin, Karlovac
Karlovac, Borlin, kuca 720 m2 s poslovnim prostorom, gospodarskom zgradom i nogometnim terenom. Nalazi se na parceli od 3280 m2 od kojeg je 400 m2 asfaltiranog prilaza i parkinga.Stambeni dio, kuca 2...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 380.000 € 1 Zimmer 145 m² Mala Svarca Karlovac
380.000 € 2.621 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
145 m²
Mala Svarca, Karlovac
Karlovac, Mala Svarca, kuca 145 m2, novouredena na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 6797 m2 sto pruza intimu i mogucnost gradnje vise objekata.Sama kuca 110 m2 uz koju se nalazi natkrivena te...
Haus zum Kauf 1.425.000 € 4 Zimmer 1.000 m² 919 m² Grundstück karlovac
1.425.000 € 1.425 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
1.000 m²
·
919 m² Grundstück
karlovac
residential and commercial building karlovac offers a versatile 1000 m² configuration across four thoughtfully designed floors. the experience begins at ground level, where three flexible business sp...
Haus zum Kauf 1.425.000 € 4 Zimmer 1.000 m² Rakovac Karlovac
1.425.000 € 1.425 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
1.000 m²
Rakovac, Karlovac
Karlovac, stambeno poslovna zgrada 1000 m2 na cetiri etaze, visenamjenske mogucnosti. Nalazi se na ogradenoj parceli od 919 m2.2 odvojena ulaza u zgradu. U prizemlju su 3 poslovna prostora, garderoba...
Haus zum Kauf 150.000 € 2 Zimmer 240 m² Velika Jelsa Karlovac
150.000 € 625 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
240 m²
Velika Jelsa, Karlovac
Karlovac, Velika Jelsa, 175 m2 dvoetazna kuca na mirnoj lokaciji.Nalazi se na ogradenoj parceli od 579 m2. Pokraj kuce se nalazi garaza 20 m2 i vrtna kucica od 15 m2.U samoj kuci uredena je prva etaz...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 250.000 € 3 Zimmer 150 m² Karlovac
Neu
250.000 € 1.667 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
150 m²
Karlovac
Mitten im Grünen, im Naturpark Zumberak, steht ein charmantes, freistehendes zweistöckiges Haus mit einer Wohnfläche von ca. 150 m auf einem großzügigen Grundstück von ca. 1.400 m zum Verkauf. Diese ...
Haus zum Kauf 350.000 € 3 Zimmer 140 m² Karlovac
Neu
350.000 € 2.500 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
140 m²
Karlovac
Das 2006 erbaute Haus befindet sich im Hochparterre und erstreckt sich über vier Etagen mit einer Gesamtfläche von 140 m. Die Raumaufteilung ist so konzipiert, dass der Wohnbereich mit Küche, Esszimm...
Haus zum Kauf 420.000 € 3 Zimmer 250 m² Karlovac
Neu
420.000 € 1.680 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
250 m²
Karlovac
In der malerischen Landschaft von Gorski Kotar steht ein wunderschönes dreistöckiges Haus mit unverwechselbarem kontinentalem Charme zum Verkauf. Das Haus erstreckt sich über drei Etagen und bietet e...
Einfamilienhaus zum Kauf 75.000 € 5 Zimmer 178 m² 719 m² Grundstück Karlovac 47000
75.000 € 421 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
178 m²
·
719 m² Grundstück
Karlovac (47000)
Kurzbeschreibung einfamilienhaus-karlovac-ruhigelage-ausblick Objekt Die Straße hört hier auf - Ihr neues Leben beginnt. Platz für Ideen, Projekte, Erntefreuden: Obstbäume, Hühnerstall, Weinlaube und...
Haus zum Kauf 190.000 € 1 Zimmer 410 m² Mala Svarca Karlovac
190.000 € 463 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
410 m²
Mala Svarca, Karlovac
Karlovac, Mala Svarca, stambeno-poslovna zgrada 330 m2 visenamjenske mogucnosti.Nalazi se na parceli od 2349 m2. Vise ulaza mogucnost obavljanja vise djelatnosti odjednom. Ureden, asfaltiran prilaz i...
Mehrfamilienhaus zum Kauf 180.000 € 6 Zimmer 336 m² 2.470 m² Grundstück Karlovac
180.000 € 536 €/m²
Mehrfamilienhaus zum Kauf
6 Zimmer
·
336 m²
·
2.470 m² Grundstück
Karlovac
Kurzbeschreibung haus-karlovac-terrasse-balkon Objekt Suchen Sie ein geräumiges Haus, das Sie ganz nach Ihren Vorstellungen gestalten können? Dann haben wir hier genau das richtig für Sie! Freuen Sie...
Haus zum Kauf 320.000 € 3 Zimmer 120 m² Karlovac, Karlovac - Okolica Karlovac
320.000 € 2.667 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
120 m²
Karlovac, Karlovac - Okolica, Karlovac
ID CODE: 7743 Sanjin Latincic Agent s licencom Mob: +385 91 289 9599 Tel: +385 51 272 903 E-mail: sanjin@spatium.hr www.spatium.hr
Haus zum Kauf 120.000 € 3 Zimmer 264 m² Borlin Karlovac
120.000 € 455 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
264 m²
Borlin, Karlovac
Karlovac, Borlin, troetazna kuca 200 m2 na odlicnoj lokaciji.Nalazi se na ogradenoj parceli od 572 m23 etaze: podruma, prvog kata i potkrovlja. Ureden je prvi kat 75 m2 dok su podrum i potkrovlje u r...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 79.000 € 3 Zimmer 253 m² Karlovac
79.000 € 312 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
253 m²
Karlovac
PRODAJA - SAMOSTOJECA KUCA - KARLOVAC, TURANJ Prodajemo samostojecu kucu u Karlovcu. Nalazi se uz glavnu cestu. Od osnovne skole, vrtica, trgovina i ostalog sadrzaja udaljena je 10min pjesice. Od cen...
Haus zum Kauf 214.999 € 6 Zimmer 300 m² Karlovac
Neu
214.999 € 717 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
300 m²
Karlovac
ID CODE: ZG886921 Gabrijel Bilicic Agent s licencom Mob: 099/219-9575 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: gabrijel.bilicic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Martina Fukac A...
Haus zum Kauf 105.000 € 3 Zimmer 65 m² Turanj, Karlovac Karlovac
105.000 € 1.615 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
65 m²
Turanj, Karlovac, Karlovac
ID CODE: 6391 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 320.000 € 3 Zimmer 142 m² Borlin Karlovac
320.000 € 2.254 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
142 m²
Borlin, Karlovac
Karlovac, Borlin cetverosobna kuca novogradnja 142 m2 na 2 etaze. Ogradena parcela od 580 m2.Niskoenergetska kuca A+ energetski razred, dizalica topline, 10 cm stiropor fasada i PVC antracit stolarij...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 1.425.000 € 6 Zimmer 890 m² Karlovac
1.425.000 € 1.601 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
890 m²
Karlovac
ID CODE: ZG70442 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 280.000 € 3 Zimmer 174 m² Karlovac
280.000 € 1.609 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
174 m²
Karlovac
ID CODE: ZG87356 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Einfamilienhaus zum Kauf 429.000 € 5 Zimmer 340 m² Karlovac 47000
429.000 € 1.262 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
340 m²
Karlovac (47000)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Top Lage der Anlage, dh im Zentrum von Karlovac, mit ausgezeichneter Verkehrsanbindung und kommunaler ...
Haus zum Kauf 255.000 € 6 Zimmer 289 m² Udbinja Karlovac
255.000 € 882 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
289 m²
Udbinja, Karlovac
Karlovac, Udbinja, sesterosobna kuca 293 m2 na 3 etaze u blizini rijeke Korane. Nalazi se na ogradenoj parceli od 572 m2. Uz kucu se nalazi garaza s 2 parkirna mjesta i kotlovnicom od 70 m2.U samoj k...
Haus zum Kauf 345.000 € 16 Zimmer 500 m² Udbinja Karlovac
345.000 € 690 €/m²
Haus zum Kauf
16 Zimmer
·
500 m²
Udbinja, Karlovac
Karlovac, Udbinja, kuca na 4 etaze od 500 m2 u blizini rijeke Korane.Nalazi se na parceli od 826 m2. Uz kucu se nalazi kotlovnica. Trenutacno je u roh-bau fazi s tim da su zadnja etaza i krov nedavno...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 213.000 € 2 Zimmer 67 m² Karlovac
213.000 € 3.179 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
67 m²
Karlovac
ID CODE: 9852 Dogma nekretnine Mob: 051/341-080, 051/333-407 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: info@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Karlovac
Haus zum Kauf 140.000 € 4 Zimmer 1.233 m² Karlovac
140.000 € 114 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
1.233 m²
Karlovac
ID CODE: ZG87593 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 140.000 € 9 Zimmer 410 m² Karlovac
140.000 € 341 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
410 m²
Karlovac
ID CODE: ZG87592 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 339.000 € 3 Zimmer 130 m² Zadobarje Karlovac
339.000 € 2.608 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Zadobarje, Karlovac
Karlovac, Zadobarje, kuca 100 m2 s bazenom i jacuzzijem, 30 m do rijeke Kupe.Smjestena na ogradenoj parceli od 736 m2. Uredena okucnica s vanjskim bazenom, terasom na kojoj se nalaze pecenjara i jacu...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?