Version: 8.26.0Navigation überspringen

2 Häuser zum Kauf in Pešćenica

Haus zum Kauf 449.000 € 8 Zimmer 350 m² Pescenica, Lekenik Lekenik
449.000 € 1.283 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
350 m²
Pescenica, Lekenik, Lekenik
Außergewöhnliches Haus in Lekenik zu verkaufen, bestehend aus drei Etagen. Erdgeschoss: Wohnzimmer, Essbereich, drei Schlafzimmer, zwei Badezimmer, Küche, Eingangsbereich und Technikraum. Erster Stoc...
Immowelt logo
Einfamilienhaus zum Kauf 47.000 € 3 Zimmer 60 m² 4.622 m² Grundstück Pesèenica izmeðu Zagreba i Sis 44272
47.000 € 783 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
3 Zimmer
·
60 m²
·
4.622 m² Grundstück
Pesèenica izmeðu Zagreba i Sis (44272)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Ruhige Lage, 5 min. zum Bus, 5 min. zum Zug, Autobahn nach Zagreb in der Nähe. Legalisiertes Objekt. M...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Pešćenica
Haus zum Kauf 198.000 € 4 Zimmer 120 m² Lekenik
198.000 € 1.650 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Lekenik
In der Siedlung neben Lekenik befindet sich ein Anwesen auf einem Grundstück von 3.502 m2, das hochwertige Bauweise, funktionale Aufteilung und harmonisch gestaltete Umgebung vereint. Das Haus hat ei...
Haus zum Kauf 315.000 € 4 Zimmer 158 m² Velika Gorica
315.000 € 1.994 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
158 m²
Velika Gorica
PRODAJA - DVOJNA KUCA, BUSEVEC (VELIKA GORICA), NOVOGRADNJA Prodaje se moderna dvojna kuca S2 u naselju Busevec, u sklopu projekta koji se sastoji od ukupno 4 objekta. Objekt C je prodan, trenutno je...
Haus zum Kauf 315.000 € 5 Zimmer 158 m² Busevec, Velika Gorica - Okolica Velika Gorica
315.000 € 1.994 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
158 m²
Busevec, Velika Gorica - Okolica, Velika Gorica
ID CODE: 4004-36
315.000 € 1.994 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
158 m²
Busevec, Velika Gorica - Okolica, Velika Gorica
ID CODE: 4004-41
315.000 € 1.994 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
158 m²
Busevec, Velika Gorica - Okolica, Velika Gorica
ID CODE: 4004-39
315.000 € 1.994 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
158 m²
Busevec, Velika Gorica - Okolica, Velika Gorica
ID CODE: 4004-42
315.000 € 1.994 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
158 m²
Busevec, Velika Gorica - Okolica, Velika Gorica
ID CODE: 4004-40
315.000 € 1.994 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
158 m²
Busevec, Velika Gorica - Okolica, Velika Gorica
ID CODE: 4004-37
Haus zum Kauf 315.000 € 4 Zimmer 158 m² Velika Gorica
315.000 € 1.994 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
158 m²
Velika Gorica
PRODAJA - DVOJNA KUCA, BUSEVEC (VELIKA GORICA), NOVOGRADNJA Prodaje se moderna dvojna kuca S1 u naselju Busevec, u sklopu projekta koji se sastoji od ukupno 4 objekta. Objekt C je prodan, trenutno je...
Haus zum Kauf 235.000 € 7 Zimmer 346 m² Kravarsko
Neu
235.000 € 679 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
346 m²
Kravarsko
PRODAJA, KUCA, Velika Gorica-okolica, Barbarici kravarski Prodaje se samostojeca dvokatnica s velikim uredenim dvoristem, sjenicom, vrtom i vocnjakom. Kuca se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja....
Haus zum Kauf 160.000 € 5 Zimmer 120 m² Velika Gorica
160.000 € 1.333 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
120 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG68201 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretn...
Einfamilienhaus zum Kauf 40.000 € 2 Zimmer 80 m² 850 m² Grundstück Drnek 10411
40.000 € 500 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
2 Zimmer
·
80 m²
·
850 m² Grundstück
Drnek (10411)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Verkauft wird ein Haus mit ca. 800m2 umzäunten Garten sowie einer Scheune, die als Garage, einer Werks...
Haus zum Kauf 495.000 € 8 Zimmer 246 m² Velika Gorica
Neu
495.000 € 2.012 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
246 m²
Velika Gorica
FOR SALE, DETACHED HOUSE WITH LARGE LANDSCAPED GARDEN A quality detached house situated on a large and beautifully landscaped plot, ideal for comfortable family living in a peaceful setting. The hous...
Haus zum Kauf 339.900 € 4 Zimmer 132 m² Velika Gorica
339.900 € 2.575 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
132 m²
Velika Gorica
VELIKA GORICA OKOLICA, KUCE, KUCA U NIZU. OBJEKT OZNAKE "E" Prodaje se kuca u nizu koja se sastoji od prizemlja, kata, vrta i dva parkirna mjesta. Kucu odlikuju kvaliteta i mali troskovi! Montazni ob...
Haus zum Kauf 314.579 € 6 Zimmer 122 m² Velika Gorica
314.579 € 2.579 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
122 m²
Velika Gorica
VELIKA GORICA OKOLICA, KUCE, KUCA U NIZU. OBJEKT OZNAKE "D" Prodaje se kuca u nizu koja se sastoji od prizemlja, kata, vrta i dva parkirna mjesta. Kucu odlikuju kvaliteta i mali troskovi! Montazni ob...
Haus zum Kauf 336.200 € 4 Zimmer 130 m² Velika Gorica
336.200 € 2.586 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
130 m²
Velika Gorica
VELIKA GORICA OKOLICA, KUCE, KUCA U NIZU. OBJEKT OZNAKE "A" Prodaje se kuca u nizu koja se sastoji od prizemlja, kata, vrta i dva parkirna mjesta. Kucu odlikuju kvaliteta i mali troskovi! Montazni ob...
Haus zum Kauf 349.520 € 4 Zimmer 129 m² Velika Gorica
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG886697 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 349.520 € 4 Zimmer 129 m² Velika Gorica
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG886701 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 395.000 € 4 Zimmer 222 m² Mraclin Velika Gorica
395.000 € 1.779 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
222 m²
Mraclin, Velika Gorica
Velika Gorica, Mraclin, moderna duplex kuca u NOVOGRADNJI s pocetkom gradnje 12/2024 i zavrsetkom gradnje 06/2025.Kuca se sastoji od :PRIZEMLJE: ulaznI hodnik, 2 ostave, kupaonica, dnevnI boravak sa ...
Haus zum Kauf 399.500 € 4 Zimmer 222 m² Mraclin Velika Gorica
399.500 € 1.800 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
222 m²
Mraclin, Velika Gorica
Velika Gorica, Mraclin, moderna duplex kuca u NOVOGRADNJI s pocetkom gradnje 12/2024 i zavrsetkom gradnje 06/2025.Kuca se sastoji od :PRIZEMLJE: ulazni hodnik, 2 ostave, kupaonica, dnevni boravak s k...
399.500 € 1.800 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
222 m²
Mraclin, Velika Gorica
Velika Gorica, Mraclin, moderna duplex kuca u projektu novogradnje 4 stambene jedinice s pocetkom gradnje 12/2024 i zavrsetkom gradnje 06/2025.Kuca se sastoji od :PRIZEMLJE: ulazni hodnik, 2 ostave, ...
395.000 € 1.779 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
222 m²
Mraclin, Velika Gorica
Velika Gorica, Mraclin, moderna duplex kuca u projektu novogradnje 4 stambene jedinice s pocetkom gradnje 12/2024 i zavrsetkom gradnje 06/2025.Kuca se sastoji od :PRIZEMLJE: ulaznI hodnik, 2 ostave, ...
Haus zum Kauf 350.000 € 3 Zimmer 120 m² Orle
350.000 € 2.917 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
120 m²
Orle
Posredujemo u prodaji imanja ukupne povrsine 62.804 m2 s vlastitim pristupima sa 3 strane, omedeno cestama. Idealno za ekolosku proizvodnju i stocarstvo. Detalji nekretnine: Zemljiste: 57.128 m2 ogra...
Haus zum Kauf 95.000 € 3 Zimmer 100 m² Ruca, Orle Orle
95.000 € 950 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
100 m²
Ruca, Orle, Orle
ID CODE: 1058 Tomislav Rozic Agent s licencom Mob: 091 9278 400 E-mail: t.rozic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 60.000 € 5 Zimmer 160 m² Ruca, Orle Orle
60.000 € 375 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
160 m²
Ruca, Orle, Orle
ID CODE: 1059 Tomislav Rozic Agent s licencom Mob: 091 9278 400 E-mail: t.rozic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 280.000 € 10 Zimmer 270 m² Velika Gorica
280.000 € 1.037 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
270 m²
Velika Gorica
Na prodaju kuca katnica koja se sastoji od prizemlja, kata, potkrovlja i tavana stambene povrsine 270 m2, uz koju se nalazi garaza i kotlovnica . Kuca se nalazi na parceli povrsine 1.155m2 u mjestu B...
Haus zum Kauf 349.520 € 4 Zimmer 129 m² Velika Gorica
349.520 € 2.709 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
129 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG886703 Amina Krcmar Asistent u posredovanju Mob: 098/180-8006 Tel: 01/647-3011 E-mail: amina.krcmar@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Haus zum Kauf 55.000 € 3 Zimmer 53 m² Kravarsko
55.000 € 1.038 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
53 m²
Kravarsko
Zum Verkauf steht ein Ferienhaus mit Grundstück und Land, 55.000 - Ruhige Lage, nahe der Natur! Zum Verkauf steht ein Ferienhaus mit einer Fläche von 51 m, auf einem Gesamtgrundstück...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?