Version: 8.26.0Navigation überspringen

54 Land-/Forstwirtschaftliche Grundstücke zum Kauf in Ninski Stanovi

Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 210.000 € Nin
210.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
We are selling Croatia Zadar area large beautiful land near the sea for sale with a panoramic view of the sea, in a quiet environment and very close to the beach and restaurants and supermarkets. The...
Immowelt logo
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 1.750.000 € Nin
1.750.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
NIN-ZDRIJAC, atraktivna lokacija, svega 40 m od mora, odlicna investicija!   Prodaje se gradevinsko zemljiste, svega 40 m od mora ( 2 red ) sa pristupnim putom u blizini poznate plaze Zdrijac. N...
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 690.000 € Nin
690.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
Nin - Vrsi Grbe Grundstück zum Verkauf mit einer Fläche von 53.651 m2; das Land dient Sport- und Erholungszwecken (R); ein Teil des Landes ist infolge der Ausbeutung mit Wasser gefüllt; die Möglichke...
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 118.000 € Nin
118.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
ZADAR, NINSKI STANOVI Grundstück mit Baugenehmigung für eine Villa mit Swimmingpool und Nebengebäude! Zum Verkauf steht ein 916 m2 großes Baugrundstück mit Baugenehmigung für den Bau einer Luxusvilla...
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 230.000 € Nin
230.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
ID CODE: 1514 Stella Mar Mob: +385 91 320 4955 E-mail: info@stellamar.hr www.stellamar.hr
Immowelt logo
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 220.000 € Nin
220.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
zNIN GRADEVINSKO ZEMLJISTE S POGLEDOM NA MORE I VELEBIT , 500 m OD MORA U ponudi je atraktivno gradevinsko zemljiste smjesteno na izvrsnoj lokaciji u NINU , svega 500 metara od mora i plaze , s prekr...
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 193.130 € Nin
193.130 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
Vrsi - Poljica Baugrundstück zum Verkauf in Poljici, Fläche 2.759 m2; das Grundstück liegt etwa 50 Meter von der Hauptstraße entfernt; eine separate Straße führt zum Land; die ungefähren Abmessungen ...
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 143.800 € Nin
143.800 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
Prodaje se gradevinsko zemljiste u Ninu , povrsine 1438 m2 , od kojih je moguce kupiti i polovicu navedene kvadrature. Cijena 100 eur/m2. Pristup parceli asfaltiranim putom. Dimenzije zemljista 12m*1...
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 101.520 € Nin
101.520 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
Zemljiste 300 metara do plaze smjesteno u Bilotinjku zona ugostiteljska-turisticka T2 i T3 s obvezom izrade UPU plana od strane opcine Nin. Velicina zemljista 1692 m2, po cijeni od 60 /m2.
Immowelt logo
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 615.000 € Nin
615.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
GRADEVINSKO ZEMLJISTE NIN - TOP LOKACIJA - 500m OD MORA Na prodaju je atraktivno gradevinsko zemljiste u Ninu smjesteno na jednoj od najpozeljnijih lokacija, svega 500 metara od mora i plaze. Zbog po...
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 200.000 € Nin
200.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
Prodaje se gradevinsko zemljiste u Zatonu ukupne povrsine 1959 m2.Teren je pravilnog oblika dimenzije 20 mx110 m.Pristupna cesta je odmah uz parcelu kao i svi komunalni prikljucci koji su u neposredn...
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 72.000 € Nin
72.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
ID CODE: 2811 Stella Mar Mob: +385 91 320 4955 E-mail: info@stellamar.hr www.stellamar.hr
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 155.000 € Nin
155.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
ID CODE: 2812 Stella Mar Mob: +385 91 320 4955 E-mail: info@stellamar.hr www.stellamar.hr
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 136.000 € Ninski Stanovi, Nin Nin
136.000 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Ninski Stanovi, Nin, Nin
ID CODE: 906 Jelena Kolovrat Lisica Ovlasteni posrednik Mob: +385 91 788 2020 E-mail: jelena@esquire.hr www.esquire.hr
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf 119.999 € Nin
119.999 €
Land-/Forstwirtschaft zum Kauf
 
Nin
Grundstück zum Verkauf mit einem Projekt zum Bau eines Hauses mit Pool (EG+1, Nebengebäude EG).  Das Grundstück hat eine relativ regelmäßige Form mit einer angelegten Zufahrtsstraße und einer Fl...