Version: 8.26.0Navigation überspringen

3 Wohnungen zum Kauf in Krvavica

Wohnung zum Kauf 525.510 € 3 Zimmer 116 m² Krvavica Baska Voda 21320
Neu
525.510 € 4.530 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
116 m²
Krvavica, Baska Voda (21320)
Krvavica, luksuzni trosoban prizemlje, stan s pogledom na more udaljen 300-400 metara od mora. Udaljenost najblize plaze setnjom cca., 10-ak minuta, a automobilom 2 minute.Moderno arhitektonsko rjese...
Immowelt logo
Wohnung zum Kauf 501.210 € 3 Zimmer 111 m² 1. Geschoss Krvavica Baska Voda 21320
Neu
501.210 € 4.515 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
111 m²
·
1. Geschoss
Krvavica, Baska Voda (21320)
Krvavica, luksuzni trosoban prvi kat, stan s pogledom na more udaljen 300-400 metara od mora. Udaljenost najblize plaze setnjom cca., 10-ak minuta, a automobilom 2 minute.Moderno arhitektonsko rjesen...
Wohnung zum Kauf 502.875 € 3 Zimmer 111 m² 2. Geschoss Krvavica Baska Voda 21320
Neu
502.875 € 4.530 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
111 m²
·
2. Geschoss
Krvavica, Baska Voda (21320)
Krvavica, luksuzni trosoban drugi kat, stan s pogledom na more.Moderno arhitektonsko rjesenje, moderan dizajn prostora i kvaliteta gradnje prate najvise suvremene svjetske standarde, a poseban naglas...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Krvavica
Wohnung zum Kauf 342.000 € 3 Zimmer 94 m² 3. Geschoss Makarska
342.000 € 3.638 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
94 m²
·
3. Geschoss
Makarska
ID CODE: ST2929 Leon Luzija Andrijasevic Agent s licencom Mob: 095/855-8408 Tel: 01/647-3011 E-mail: leon.luzija@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wohnung zum Kauf 270.800 € 2 Zimmer 87 m² Makarska
Neu
270.800 € 3.113 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
87 m²
Makarska
Zum Verkauf steht die Wohnung S1 in einem Neubau in einer ruhigen Gegend von Makarska, im Viertel Veliko Brdo. Die Wohnung befindet sich im Erdgeschoss eines Gebäudes, das aus einem Keller, Erdgescho...
Wohnung zum Kauf 355.000 € 3 Zimmer 95 m² 3. Geschoss Makarska
Neu
355.000 € 3.737 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
95 m²
·
3. Geschoss
Makarska
Makarska NEUBAU - Penthouse 95 m² Zum Verkauf steht die Wohnung S6 - Penthouse in einem Neubau in ruhiger Lage in Makarska, Wohnviertel Veliko Brdo. Die Wohnung befindet sich im drit...
Wohnung zum Kauf 270.110 € 3 Zimmer 57 m² Baska Voda
270.110 € 4.739 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
57 m²
Baska Voda
ZU VERKAUFEN NEUBAU PROMAJNA (BASKA VODA) WOHNUNG S9 In attraktiver Lage in Promajna, in ruhiger Umgebung und nur 150 m vom Meer entfernt, steht die Wohnung S9 in einem modernen Wohngebäude im Bau zu...
Wohnung zum Kauf 227.424 € 2 Zimmer 71 m² 1. Geschoss Makarska
227.424 € 3.203 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
71 m²
·
1. Geschoss
Makarska
ID CODE: ST2919 Leon Luzija Andrijasevic Agent s licencom Mob: 095/855-8408 Tel: 01/647-3011 E-mail: leon.luzija@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wohnung zum Kauf 365.000 € 3 Zimmer 83 m² 3. Geschoss Baska Voda
Neu
365.000 € 4.398 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
83 m²
·
3. Geschoss
Baska Voda
Geräumige Zwei-Zimmer-Wohnung in Baska Voda 83,70 m Zum Verkauf bieten wir eine wunderschöne, komplett renovierte Zwei-Zimmer-Wohnung in Baska Voda, gelegen in einer ruhigen Gegend. Die Wohnung verfü...
Wohnung zum Kauf 255.852 € 2 Zimmer 71 m² 3. Geschoss Makarska
255.852 € 3.604 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
71 m²
·
3. Geschoss
Makarska
ID CODE: ST2920 Leon Luzija Andrijasevic Agent s licencom Mob: 095/855-8408 Tel: 01/647-3011 E-mail: leon.luzija@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wohnung zum Kauf 330.890 € 3 Zimmer 67 m² 2. Geschoss Baska Voda
330.890 € 4.939 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
67 m²
·
2. Geschoss
Baska Voda
Studio zum Kauf 402.000 € 1 Zimmer 67 m² Makarska
Neu
402.000 € 6.000 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
67 m²
Makarska
Zu verkaufen Einzimmerwohnung mit einer Gesamtwohnfläche von 67 m2 in der ersten Reihe am Meer in einem malerischen kleinen Touristenort an der Makarska Riviera. Die Wohnung befindet sich im Erdgesch...
Wohnung zum Kauf 265.500 € 2 Zimmer 71 m² 3. Geschoss Makarska
Neu
265.500 € 3.739 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
71 m²
·
3. Geschoss
Makarska
Makarska - Veliko Brdo | Neubau - Zweizimmerwohnung 71 m² (3. Etage) Zum Verkauf steht eine Zweizimmerwohnung in einem Neubau in einer ruhigen Gegend von Makarska, im Viertel Veliko Brdo. Die Wohnung...
Wohnung zum Kauf 311.745 € 3 Zimmer 59 m² 1. Geschoss Makarska
311.745 € 5.284 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
59 m²
·
1. Geschoss
Makarska
Luxuriöses Wohngebäude im Bau mit offenem Meerblick. Innovative Architektur, hochwertige Bauweise und erstklassige Materialien. Eine elegante Immobilie, die allen Anforderungen des modernen Wohnens g...
Wohnung zum Kauf 511.500 € 3 Zimmer 60 m² Baska
511.500 € 8.525 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
60 m²
Baska
Immobilienangebot auf der Insel Krk, Baska Zum Verkauf steht eine Erdgeschoss Ferienwohnung in einem Mehrfamilienhaus in sehr attraktiver Lage mitten in der Altstadt von Baska, nur 50 m vom gepflegte...
Wohnung zum Kauf 3.900.000 € 1.260 m² Makarska
3.900.000 € 3.095 €/m²
Wohnung zum Kauf
1.260 m²
Makarska
Zum Verkauf steht der Komplex Schwestern der Adria in Veliki Brdo in Makarska. Der Komplex besteht aus vier identischen, neu gebauten Luxusvillen (eine wurde inzwischen verkauft, sodass noch drei Vil...
Wohnung zum Kauf 2.250.000 € 17 Zimmer 1.275 m² Veliko Brdo Makarska
2.250.000 € 1.765 €/m²
Wohnung zum Kauf
17 Zimmer
·
1.275 m²
Veliko Brdo, Makarska
Investitionsmöglichkeit! Exklusiv vermitteln wir den Verkauf eines Wohngebäudes mit Baugenehmigung und Projekt. Es befindet sich an einem äußerst gefragten Standort - Veliko Brdo in ...
Wohnung zum Kauf 236.000 € 2 Zimmer 71 m² 1. Geschoss Makarska
Neu
236.000 € 3.324 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
71 m²
·
1. Geschoss
Makarska
Makarska - Veliko Brdo | Neubau - Zwei-Zimmer-Wohnung 71 m² (1. Stock) Zum Verkauf steht die Wohnung S2 in einem Neubau in einem ruhigen Teil von Makarska, in der Siedlung Veliko Brdo. Die Wohnung be...
Wohnung zum Kauf 284.752 € 2 Zimmer 76 m² 1. Geschoss Makarska Makarska
284.752 € 3.747 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
76 m²
·
1. Geschoss
Makarska, Makarska
Predstavljamo iznimnu priliku za kupnju luksuznog dvosobnog stana u srcu Makarske, smjestenog u prestiznoj novogradnji ciji se zavrsetak ocekuje 2026. godine. Ova nekretnina nudi savrsen spoj moderno...
Wohnung zum Kauf 303.654 € 2 Zimmer 77 m² 3. Geschoss Veliko Brdo Makarska
303.654 € 3.944 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
77 m²
·
3. Geschoss
Veliko Brdo, Makarska
Otkrijte luksuzan dvosoban stan u novogradnji, smjesten na prestiznoj lokaciji u Makarskoj. Ova izvanredna nekretnina nudi spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete gradnje i neponovljivog pogleda na...
Wohnung zum Kauf 307.840 € 2 Zimmer 76 m² 4. Geschoss Makarska Makarska
307.840 € 4.051 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
76 m²
·
4. Geschoss
Makarska, Makarska
Otkrijte izniman dvosoban stan u Makarskoj, smjesten u prestiznoj novogradnji s zavrsetkom 2026. godine. Ova nekretnina nudi savrsen spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete i izvanredne lokacije, i...
Wohnung zum Kauf 284.760 € 2 Zimmer 79 m² Makarska Makarska
284.760 € 3.605 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
79 m²
Makarska, Makarska
Predstavljamo izvanrednu priliku za kupnju luksuznog dvosobnog stana u novogradnji smjestenoj u srcu Makarske. Ovaj ekskluzivni stan, povrsine 79.10 m2, nalazi se u prizemlju moderne zgrade s planira...
Wohnung zum Kauf 271.543 € 2 Zimmer 73 m² 1. Geschoss Makarska Makarska
271.543 € 3.720 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
73 m²
·
1. Geschoss
Makarska, Makarska
Otkrijte ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji u srcu Makarske, idealan za luksuzan zivot uz more. Smjesten na prvom katu, 73.39 m2, nudi spektakularan, neometan pogled na Jadransko more. Uzivajt...
Wohnung zum Kauf 284.724 € 2 Zimmer 79 m² Makarska Makarska
284.724 € 3.604 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
79 m²
Makarska, Makarska
Otkrijte luksuzni dvosoban stan u Makarskoj, dijelu prestizne novogradnje s planiranim zavrsetkom 2026. godine. Ovaj prostrani stan (79.09 m2) u prizemlju spaja moderni dizajn, udobnost i ekskluzivnu...
Wohnung zum Kauf 295.868 € 2 Zimmer 77 m² 2. Geschoss Veliko Brdo Makarska
295.868 € 3.842 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
77 m²
·
2. Geschoss
Veliko Brdo, Makarska
Predstavljamo luksuzan dvosoban stan u Makarskoj, idealan za zivot ili investiciju. Novogradnja 2026. nudi 77.86 m2 na 2. katu s liftom. Stan ima 2 spavace sobe, 2 kupaonice i balkon s pogledom. Ener...
Wohnung zum Kauf 283.865 € 2 Zimmer 76 m² Makarska Makarska
283.865 € 3.735 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
76 m²
Makarska, Makarska
Otkrijte luksuzni dvosoban stan u Makarskoj, novogradnja (zavrsetak 2026.). Ovaj ekskluzivni stan, 76.45 m2, spaja suvremeni dizajn, vrhunsku kvalitetu i idealnu lokaciju. Prizemlje nudi privatnost i...
Wohnung zum Kauf 292.448 € 2 Zimmer 76 m² 2. Geschoss Makarska Makarska
292.448 € 3.848 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
76 m²
·
2. Geschoss
Makarska, Makarska
Otkrijte luksuzan dvosoban stan u Makarskoj, dio novogradnje s zavrsetkom 2026. godine. Smjesten na drugom katu, ovaj stan od 76.96 m2 nudi pogled na more, spajajuci moderni dizajn s vrhunskom kvalit...
Studio zum Kauf 178.520 € 1 Zimmer 44 m² 3. Geschoss Veliko Brdo Makarska
178.520 € 4.057 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
44 m²
·
3. Geschoss
Veliko Brdo, Makarska
Predstavljamo ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji, Makarska. Ovaj elegantan stan od 44.63 m2, smjesten na trecem katu zgrade s liftom, nudi vrhunsku udobnost i pristupacnost. Idealna pozicija o...
Wohnung zum Kauf 266.178 € 2 Zimmer 71 m² Makarska Makarska
266.178 € 3.749 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
71 m²
Makarska, Makarska
Otkrijte ekskluzivni dvosobni stan u prestiznoj novogradnji u Makarskoj, s planiranim zavrsetkom 2026. godine. Ovaj luksuzni stan, povrsine 71.94 m2, savrseno spaja modernu arhitekturu s mediteranski...
Wohnung zum Kauf 300.144 € 2 Zimmer 79 m² 3. Geschoss Veliko Brdo Makarska
300.144 € 3.799 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
79 m²
·
3. Geschoss
Veliko Brdo, Makarska
Luksuzan dvosoban stan u novogradnji u Makarskoj, sa zavrsetkom izgradnje 2026. godine. Ovaj elegantan stan, 79.96 m2, na trecem katu, spaja moderan dizajn, vrhunsku kvalitetu i funkcionalnost. Ideal...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?