ID CODE: 5396 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 6368 026 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Dobrodol
1 / 10
179.500 € 4.378 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
41 m²
·
3. Geschoss
Staro Brestje
PRODAJA, STAN, SESVETE, 41 m2, Selska ulica, 3-soban. Nekretnina se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu, dvije spavace sobe te kupaonice s pro...
1 / 25
251.000 € 4.183 €/m²
Wohnung zum Kauf
2,5 Zimmer
·
60 m²
·
1. Geschoss
Siget - Kajzerica - Trnsko
Kupnja bez provizije ! Prodajem stan na Kajzerici , ( prvi kat) orijentiran jugoistocno sto omogucava puno prirodne svijetlosti .dvije sobe od toga jedna je boravak , druga soba je spavaca , kuhinja ...
1 / 4
665.360 €
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
Ruzmarinka
Zum Verkauf steht eine moderne Erdgeschosswohnung in einem exklusiven Neubau in gefragter Lage Kuslanova / Skrlceva, ideal für Käufer, die eine Kombination aus Wohnung und privatem Außenbereich im ur...
1 / 12
790.000 € 5.097 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
155 m²
Petrova - Vocarska
Prodaja, Stan, Novogradnja, Srebrnjak, 125m2, 4s. Vrhunska luksuzna zgrada s ukupno 4 stana. Luksuzan dvoetazan cetverosoban stan zatvorene povrsine 105m2, vrt 109m2, garaza 30,65 m2. Ukupno obracuns...
1 / 19
269.000 € 2.053 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
131 m²
·
2. Geschoss
Ciglenica
.
1 / 5
1.208.020 € 1.208.020 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
1 m²
·
5. Geschoss
Masiceva - Dobri dol
Zagreb, Maksimirska ulica, in unmittelbarer Nähe des Kvaternikov trg, eine Vierzimmerwohnung im zweiten Stock eines modernen Wohn- und Geschäftsgebäudes, in einer der begehrtesten Lagen des weiteren ...
LABIN d.o.o.
1 / 11
Neu
249.000 €
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
2. Geschoss
Maksimir (10000)
ID CODE:
DOM EKSPERT d.o.o.
1 / 5
297.000 € 3.194 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
93 m²
Sesvete (10360)
Sesvete - Neubau: 4-Zimmer-Erdgeschosswohnung mit Garten, 93.36 m2. Zum Verkauf steht eine moderne 4-Zimmer-Wohnung mit eigenem Garten in hervorragender Lage in Sesvete, einem der am schnellsten wach...
DOM EKSPERT d.o.o.
1 / 10
301.344 € 3.206 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
94 m²
·
2. Geschoss
Sesvete (10360)
Eine Vierzimmerwohnung steht im 2. Stock eines Wohngebäudes in einem ruhigen und gut angebundenen Teil von Sesvete, Gajisce, zum Verkauf. Das Gebäude besteht aus einem Erdgeschoss und drei Obergescho...
1 / 5
504.979 € 6.733 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
·
3. Geschoss
Gornja Kustosija
ID CODE: ZG887028 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Nika Mamilovic Asistent u posredovanju Mob: 098/197-121...
1 / 4
339.328 € 3.201 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
106 m²
Staro Brestje
ID CODE: ZG87731 Aleksandar Tojagic Agent s licencom Mob: 098/235-780 Tel: +38598235780 E-mail: aleksandar.tojagic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 3
3.200 € 25,20 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
127 m²
·
3. Geschoss
Staro Brestje
Prodaje se prostrani cetverosobni stan povrsine 127,92 m2, smjesten na trecem katu moderne zgrade s ukupno tri kata, u mirnom dijelu Sesveta. Konstrukcija samog objekta je armirano-betonska (stupovi,...
1 / 21
Preis auf Anfrage
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
160 m²
·
3. Geschoss
Dotrscina
ID CODE: ZG887049 Suncana Milojevic Asistent u posredovanju Mob: 091/161-8289 Tel: 01/647-3011 E-mail: suncana.milojevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
DOM EKSPERT d.o.o.
1 / 13
Neu
178.000 € 3.236 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
55 m²
Sesvete (10360)
Charmante möblierte Zweizimmerwohnung, 55 m² - Iver, Sesvetski Kraljevec. Zum Verkauf steht eine charmante, möblierte Zweizimmerwohnung mit einer Gesamtfläche von 55 m², gelegen im Erdgeschoss eines ...
1 / 10
226.000 € 3.424 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
66 m²
Kasinska, Staro Brestje
Sesvete, Kasinska, prodaje se trosoban sa vrtom u prizemlju zgrade 66m2.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavace sobe, kupaonice s wc-om, vanjskog parkirnog mjesta i p...
DOM EKSPERT d.o.o.
1 / 18
450.000 € 1.948 €/m²
Wohnung zum Kauf
7 Zimmer
·
231 m²
Sesvete (10360)
Großzügige 7-Zimmer-Wohnung mit Garten und Garage - Kaufen in Sesvete, Zagreb. Zum Verkauf steht eine geräumige 7-Zimmer-Wohnung mit eigenem Garten in ausgezeichneter Lage in Sesvete, Zagreb. Die Imm...
1 / 5
545.000 € 4.007 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
136 m²
Dotrscina
PRODAJA, NOVOGRADNJA, REMETE, CRET, 136,23 m2 Prodaje se dvoetazan stan (S2) u urbanoj vili u naselju Cret, nedaleko od park sume Dotrscina i Maksimira. Stambena povrsina iznosi 116,97 m2. Prizemlje ...
DOM EKSPERT d.o.o.
1 / 19
250.000 € 2.841 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
88 m²
Sesvete (10360)
Zum Verkauf stehen zwei Wohnungen, die ausschließlich gemeinsam verkauft werden, gelegen in einem Neubau aus dem Jahr 2021 in einem ruhigen und gepflegten Teil von Sesvetski Kraljevec. Das Wohngebäud...
1 / 11
164.340 € 1.826 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
90 m²
Staro Brestje
ID CODE: ZG70766 Sanja Ljubas Asistent u posredovanju Mob: 099/856-0887 Tel: 01/211-0039 E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 2
Neu
3.200 € 42,11 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
76 m²
·
2. Geschoss
Staro Brestje
Na prodaju je moderan 2,5-sobni stan povrsine 76,47 m², smjesten na drugom katu novogradnje s ukupno tri kata, u atraktivnom dijelu Sesveta. Ovaj stan istice se suvremenom arhitekturom, planiranom iz...
1 / 11
Neu
209.000 € 3.483 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
60 m²
·
1. Geschoss
Utrina - Travno - Sopot
Zum Verkauf steht eine Dreizimmerwohnung mit einer Fläche von 60 m2, gelegen im ersten Stock eines vierstöckigen Gebäudes im Wohngebiet Zaprude, Novi Zagreb - Istok. Diese Immobilie bietet eine ausge...
1 / 4
245.024 € 3.224 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
76 m²
·
1. Geschoss
Staro Brestje
ID CODE: ZG87735 Aleksandar Tojagic Agent s licencom Mob: 098/235-780 Tel: +38598235780 E-mail: aleksandar.tojagic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 21
Neu
373.000 € 4.099 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
91 m²
·
3. Geschoss
Laniste - Remetinec
ZAGREB, LANISTE Großzügige Vierzimmer-Familienwohnung mit zwei Balkonen In Laniste, einem Stadtteil von Zagreb, steht eine geräumige und funktionale Vierzimmerwohnung mit einer Gesamtfläche von 91 m ...
1 / 13
Neu
363.000 € 4.714 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
77 m²
·
5. Geschoss
Mimara
ZAGREB, DONJI GRAD Voll möblierte 3-Zimmer-Wohnung Eine helle und geräumige 3-Zimmer-Wohnung mit 77 m Wohnfläche steht zum Verkauf. Sie befindet sich im 5. Obergeschoss (oberste Etage) eines Wohnhaus...
1 / 25
199.000 € 3.618 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
55 m²
·
2. Geschoss
Staro Brestje
Sesvete, Gajisce, ausgezeichnete Wohnung mit einer Fläche von 55 m2, gelegen im 2. Stock eines fünfgeschossigen Gebäudes, in ruhiger und angenehmer Lage in unmittelbarer Nähe aller notwendigen Einric...
1 / 4
Neu
600.000 € 3.030 €/m²
Wohnung zum Kauf
198 m²
Nova Ves - Gupceva zvijezda
Na prodaju je ovaj otmjen i prostran stan od 190m2 sa prekrasnim balkonom, smjesten na 1.katu povijesne stambene zgrade renomiranog arhitekta. Udaljenost od glavnog gradskog Trga bana Josipa Jelacica...
1 / 8
301.280 € 3.205 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
94 m²
·
1. Geschoss
Staro Brestje
ID CODE: ZG886896 Aleksandar Tojagic Agent s licencom Mob: 098/235-780 Tel: +38598235780 E-mail: aleksandar.tojagic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 5
Preis auf Anfrage
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
62 m²
·
2. Geschoss
Varazdinska, Sesvete sjever
Zagreb, Sesvete, Popovec, prodaje se trosoban stan, zatvorene povrsine 56 m2. Dio je vrhunskog projekta s 19 stanova na cetiri etaze u zgradi s liftom te garaznim mjestima u podzemoj etazi, na vrlo d...
1 / 5
230.500 € 2.777 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
83 m²
·
1. Geschoss
Varazdinska, Sesvete sjever
Zagreb, Sesvete, Popovec, prodaje se cetverosoban stan, zatvorene povrsine 78 m2. Dio je vrhunskog projekta s 19 stanova na cetiri etaze u zgradi s liftom te garaznim mjestima u podzemoj etazi, na vr...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?