PRODAJA STANA, NOVOGRADNJA, VELIKA GORICA, GRADICI, 59,81m2 + 4,5m2 terasa. Odlicna novogradnja u zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji na 5 minuta od centra Velike Gorice. Vrhunski materijali i oprema...
1 / 11
365.000 € 2.684 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
136 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
VELIKA GORICA, GRADICI Neubau, Maisonette-Wohnung mit zwei Parkplätzen In der ruhigen und immer beliebter werdenden Wohngegend Gradici in Velika Gorica, in der Hercegovacka-Straße, befindet sich eine...
1 / 5
365.000 € 2.765 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
132 m²
·
1. Geschoss
Gradici, Velika Gorica
Velika Gorica, GRADICI, dvoetazan cetverosoban stan u novogradnji s 4 stana. Pripadaju mu dva parkirna mjesta oznake PM5 i PM6, na pripadajucoj parceli povrsine 25 m2, ucrtana i ukljucena u cijenu.St...
1 / 8
147.008 € 3.267 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
45 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
PRODAJA STANA, NOVOGRADNJA, VELIKA GORICA, GRADICI, 43,65m2 + 4,58m2 terasa. Odlicna novogradnja u zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji na 5 minuta od centra Velike Gorice. Vrhunski materijali i oprem...
1 / 10
186.180 € 3.003 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
62 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
1 / 8
138.176 € 3.213 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
43 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
PRODAJA STANA, NOVOGRADNJA, VELIKA GORICA, GRADICI, 59,83m2 + 4,5m2 terasa. Odlicna novogradnja u zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji na 5 minuta od centra Velike Gorice. Vrhunski materijali i oprema...
1 / 8
164.331 € 3.101 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
53 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
PRODAJA STANA, NOVOGRADNJA, VELIKA GORICA, GRADICI, 50,76m2 + 4,5m2 terasa. Odlicna novogradnja u zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji na 5 minuta od centra Velike Gorice. Vrhunski materijali i oprema...
1 / 8
186.180 € 3.003 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
62 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
1 / 8
147.000 € 3.267 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
45 m²
Velika Gorica
1 / 8
181.691 € 3.133 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
58 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
PRODAJA STANA, NOVOGRADNJA, VELIKA GORICA, GRADICI, 56,32m2 + 4,58m2 terasa. Odlicna novogradnja u zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji na 5 minuta od centra Velike Gorice. Vrhunski materijali i oprem...
1 / 8
138.176 € 3.213 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
43 m²
Velika Gorica
1 / 5
365.000 € 2.786 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
131 m²
·
1. Geschoss
Gradici, Velika Gorica
Velika Gorica, GRADICI, dvoetazan cetverosoban stan u novogradnji s 4 stana. Pripadaju mu dva parkirna mjesta oznake PM7 i PM8, na pripadajucoj parceli povrsine 25 m2, ucrtana i ukljucena u cijenu.St...
1 / 8
186.240 € 3.004 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
62 m²
Velika Gorica
1 / 8
181.691 € 3.133 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
58 m²
Velika Gorica
1 / 8
164.331 € 3.101 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
53 m²
Velika Gorica
1 / 2
183.086 € 3.103 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
59 m²
·
1. Geschoss
Gradici, Velika Gorica - Okolica, Velika Gorica
ID CODE: 911 Borna Rezo Suradnik u procesu obuke Mob: 099 783 5832 E-mail: b.rezo@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 6
147.968 € 3.217 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
46 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
ID CODE: ZG87700 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 7
183.086 € 3.103 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
59 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
ID CODE: ZG87697 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 6
137.696 € 3.202 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
43 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
ID CODE: ZG87708 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 6
183.086 € 3.103 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
59 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
ID CODE: ZG87705 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 6
137.696 € 3.202 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
43 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
ID CODE: ZG87704 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 2
187.426 € 3.124 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
60 m²
Gradici, Velika Gorica - Okolica, Velika Gorica
ID CODE: 909 Borna Rezo Suradnik u procesu obuke Mob: 099 783 5832 E-mail: b.rezo@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 6
168.412 € 3.239 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
52 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG87689 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 6
165.139 € 3.238 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
51 m²
Velika Gorica
ID CODE: ZG87683 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 2
190.247 € 3.119 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
61 m²
·
2. Geschoss
Gradici, Velika Gorica - Okolica, Velika Gorica
ID CODE: 917 Borna Rezo Suradnik u procesu obuke Mob: 099 783 5832 E-mail: b.rezo@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 8
321.690 € 3.006 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
107 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
PRODAJA STANA, NOVOGRADNJA, VELIKA GORICA, GRADICI, 101,23m2 + 12m2 terasa. Odlicna novogradnja u zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji na 5 minuta od centra Velike Gorice. Vrhunski materijali i oprema...
1 / 6
190.247 € 3.119 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
61 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
ID CODE: ZG87695 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 6
183.086 € 3.103 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
59 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
ID CODE: ZG87693 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 6
193.502 € 3.121 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
62 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
ID CODE: ZG87707 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 6
190.247 € 3.119 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
61 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
ID CODE: ZG87702 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?