PRODAJA, STAN U RENOVIRANOJ KUCI, 95 M2, OKOLICA LUDBREGA Prodaje se stan smjesten na prvom katu obiteljske kuce povrsine 95 m2 u mjestu Hrastovsko udaljeno samo 5 km od samog centra Ludbrega. Stan s...
1 / 11
80.000 € 842 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
95 m²
Ludbreg
PRODAJA, STAN U RENOVIRANOJ KUCI, 95 M2, OKOLICA LUDBREGA Prodaje se stan smjesten u prizemlju obiteljske kuce povrsine 95 m2 u mjestu Hrastovsko udaljeno samo 5 km od samog centra Ludbrega. Stan se ...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Hrastovsko
1 / 2
138.000 € 2.029 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
68 m²
Ludbreg, Ludbreg
ID CODE: 6378 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 4
193.900 € 2.365 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
82 m²
·
1. Geschoss
Ludbreg, Ludbreg
Ludbreg, Centar, moderan cetverosoban stan, ukupno neto korisne povrsine 82,50 m².Stan na prvom katu, povrsine 78,23 m² sastoji se od garderobe s WC-om, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u open...
1 / 4
177.190 € 2.363 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
Ludbreg, Ludbreg
Ludbreg, Centar, moderan trosoban stan, ukupno neto korisne povrsine 75,40 m2.Stan povrsine 73,04m2 sastoji od garderobe s WC-om, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u open space konceptu, hodnik...
1 / 4
187.900 € 2.378 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
79 m²
Ludbreg, Ludbreg
Ludbreg, Centar, moderan trosoban stan, ukupno netto povrsine 79,96 m2.Stan povrsine 78,38 m² smjesten u prizemlju, sastoji od garderobe s WC-om, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u open space ...
1 / 4
194.470 € 2.372 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
82 m²
·
1. Geschoss
Ludbreg, Ludbreg
Ludbreg, Centar, moderan cetverosoban stan, ukupno korisne povrsine 82,75 m2.Stan povrsine 78,48m2, sastoji se od garderobe s WC-om, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u open space konceptu, hod...
1 / 4
185.650 € 2.350 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
79 m²
Ludbreg, Ludbreg
Ludbreg, Centar, moderan cetverosoban stan, ukupno neto korisne povrsine 79,00 m2.Stan povrsine 77,44 m2 smjesten u prizemlju zgrade sastoji od garderobe s WC-om, kuhinje, blagovaonice i dnevnog bora...
1 / 4
171.456 € 2.381 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
72 m²
Ludbreg, Ludbreg
Ludbreg, Centar, moderan trosoban stan, ukupno neto povrsine 72,96m2.Stan povrsine 70,56m2, sastoji se od sastoji od garderobe s WC-om, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u open space konceptu, ...
1 / 19
Neu
80.000 € 1.096 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
73 m²
·
1. Geschoss
Ludbreg
In einer ruhigen Siedlung in Hrastovsko, nur 5 Kilometer vom Zentrum Ludbregs entfernt, wird eine komplett renovierte Vierzimmerwohnung mit einer Fläche von 73,43 m² im ersten Stock eines Hauses verk...
1 / 15
79.000 € 1.082 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
73 m²
·
1. Geschoss
Ludbreg
Na prodaju stan u etaziranoj i potpuno renoviranoj samostojecoj kuci. Mirna lokacija u Hrastovskom kraj Ludbrega. Stan se sastoji od tri spavace sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, ostave i ho...
1 / 15
Neu
80.000 € 1.143 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
70 m²
Ludbreg
In einer ruhigen Wohnsiedlung in Hrastovsko, nur 5 Kilometer vom Zentrum Ludbregs entfernt, wird eine vollständig renovierte Vier-Zimmer-Wohnung mit einer Fläche von 70,41 m² im Erdgeschoss eines Hau...
POSLOVNA ZGRADA, PRELOG, PRODAJA, NAJAM. Prodaje se poslovna zgrada-bivsi trgovacki centar na odlicnoj lokaciji u Prelogu. Jako dobro povezan cestovno prometnicom prema Varazdinu, Ludbregu. Na zemlji...
1 / 15
160.000 € 1.356 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
118 m²
·
1. Geschoss
Trnovec Bartolovecki
ID CODE: VZ3428 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 17
241.000 € 5.477 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
44 m²
Kastela
** JOSIPA COLNAGO ** 095 37 37 812 ** Wir bieten die Wohnung A1.2 im Erdgeschoss eines modernen Neubaus in Kastel Novi (Rudine) an, in ruhiger Lage mit freiem Blick auf das Meer, die Bucht von Kastel...
1 / 14
320.000 € 563 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
568 m²
Trnovec Bartolovecki
STAMBENO POSLOVNI OBJEKT BLIZU VARAZDINA. PRODAJA. Prodaje se stambeno poslovna zgrada u Bartolovcu u blizini Varazdina. Stan velicine 118,59 m2 na prvom katu. Sastoji se od stubista sa 6,01 m2 u pri...
1 / 2
270.000 € 3.649 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
74 m²
·
2. Geschoss
Kastela
Zum Verkauf steht eine moderne Wohnung in einem Neubau in Kastel Kambelovac, gelegen in ausgezeichneter Lage unterhalb der Magistrale. Die Lage bietet eine sehr gute Verkehrsanbindung sowie eine schn...
LABIN d.o.o.
1 / 6
320.000 € 3.107 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
103 m²
KASTELA
In einem neu erbauten Gebäude in Kastel Gomilica steht eine Dreizimmerwohnung mit freiem Blick auf das Meer und Split zum Verkauf. Das Gebäude befindet sich in einer äußerst attraktiven Lage in Gomil...
1 / 7
125.764 € 2.329 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
54 m²
Varazdinske Toplice
PRODAJA, STAN, VARAZDINSKE TOPLICE, CENTAR. Stan u prizemlju u novogradnji od 54,68 m2 u centru Varazdinskih toplica, 80-ak metara od Minerve i lijecilista u strogo zasticenom centru grada. Vrlo mirn...
1 / 8
232.944 € 2.306 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
101 m²
·
2. Geschoss
Varazdinske Toplice
PRODAJA, STAN, VARAZDINSKE TOPLICE, CENTAR. Stan na drugom katu u novogradnji, od 101,28 m2 u centru Varazdinskih toplica, 80-ak metara od Minerve i lijecilista u strogo zasticenom centru grada. Vrlo...
1 / 6
222.820 € 3.095 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
72 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Dvosobni stan 72,6 m2 + loda 17,7 m2 | 1. kat | Novogradnja | Kljuc u ruke Postoje stanovi u kojima se odmah osjeti da je sve promisljeno do detalja. Ovaj u kvartu Globetka - jed...
1 / 6
257.790 € 2.929 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
88 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Trosobni stan 88,5 m2 + loda 14,6 m2 | 1. kat | Novogradnja | Kljuc u ruke Postoje stanovi koji se odmah osjete kao dom - jos prije nego sto se unesu prvi namjestaj i prve uspome...
1 / 5
192.630 € 3.010 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
64 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
ID CODE: VZ3297 Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 E-mail: verner.sokovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 15
175.674 € 2.312 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
76 m²
·
2. Geschoss
Varazdinske Toplice
ID CODE: VZ2000 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 7
190.000 € 2.405 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
79 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
IVANOVEC - TRI STAMBENE JEDINICE NA PRODAJU - U IZGRADNJI Na prodaju 4-SOBNI stanovi identicnih tlocrta, svaki ukupne neto povrsine 79,17 m2 (s koeficijentom). 2 Parkirna mjesta ispred zgrade pripada...
1 / 6
Neu
231.592 € 3.217 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
72 m²
·
2. Geschoss
Cakovec
PRODAJA, STAN, CAKOVEC Prodaje se stan povrsine 72,5 m2 s lodom povrsine 17,7 m2 na 2. katu niskoenergetske stambeno poslovne zgrade na odlicnoj lokaciji. Zgrada se sastoji od podruma, visokog prizem...
1 / 5
128.180 € 3.373 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
38 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
ID CODE: VZ3656 Noa Lukacic Asistent u posredovanju Mob: 092/326-5703 Tel: 042/562-017 E-mail: noa.lukacic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 09...
1 / 5
411.220 € 3.576 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
115 m²
·
3. Geschoss
Cakovec
PRODAJA, STAN, CAKOVEC Prodaje se stan povrsine 115,40 m2 s terasama povrsine 39,60 m2 i na trecem katu niskoenergetske stambeno - poslovne zgrade na odlicnoj lokaciji. Zgrada se sastoji od podruma, ...
1 / 5
428.355 € 4.371 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
98 m²
·
3. Geschoss
Cakovec
PRODAJA, STAN, CAKOVEC Prodaje se stan povrsine 98,00 m2 s terasama povrsine 56,30 m2 i ozelenjenim vrtom povrsine 28,80 m2 na trecem katu niskoenergetske stambeno - poslovne zgrade na odlicnoj lokac...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?