Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Wohnung zum Kauf in Jagodno

Wohnung zum Kauf 220.000 € 5.798 m² Velika Gorica
220.000 € 37,94 €/m²
Wohnung zum Kauf
5.798 m²
Velika Gorica
INVESTICIJA, PRODAJA, VELIKA GORICA - OKOLICA, Ribnica. Zemljiste s projektom za izgradnju 6 obiteljskih kuca, ukupno NKP oko 86,59, bruto 99,50. Uredno vlasnistvo. Lokacijski 6 minuta od centra Veli...
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Jagodno
Wohnung zum Kauf 850.000 € 1.467 m² Velika Gorica
Neu
850.000 € 579 €/m²
Wohnung zum Kauf
1.467 m²
Velika Gorica
LAGERHALLEN ZU VERKAUFEN, STARO CICE, UMGEBUNG VON VELIKA GORICA An der Hauptstraße in Staro Cice, in der Nähe von Velika Gorica, stehen zwei Lagerhallen mit 100 kW Anschlussleistung zum Verkauf. Hal...
Wohnung zum Kauf 570.000 € 3 Zimmer 142 m² 3. Geschoss Velika Gorica
570.000 € 4.014 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
142 m²
·
3. Geschoss
Velika Gorica
ID CODE: ZG87666 Zdenka Gold Agent s licencom Mob: 098/353-968 Tel: 052 770 811 E-mail: zdenka.gold@dogma-nekretnine.com www.dogma-istra.com Filip Crnjac Agent s licencom Mob: 091/600-1216 Tel: 052 6...
Wohnung zum Kauf 255.000 € 3 Zimmer 90 m² 1. Geschoss Velika Gorica
255.000 € 2.833 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
90 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
Velika Gorica, Pleso - moderan trosoban stan u novogradnji (2025), 90,22 m2 (s garaznim i VPM) Prodaje se moderan i funkcionalan trosoban stan smjesten na 1. katu manje stambene zgrade u mirnom nasel...
LABIN d.o.o.
Wohnung zum Kauf 373.500 € 5 Zimmer 1. Geschoss Velika Gorica 10410
Neu
373.500 €
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
1. Geschoss
Velika Gorica (10410)
ID CODE: 110
Wohnung zum Kauf 235.000 € 4 Zimmer 80 m² 3. Geschoss Velika Gorica
235.000 € 2.938 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
80 m²
·
3. Geschoss
Velika Gorica
STAN PRODAJA, VELIKA GORICA, Ulica Slavka Kolara, 80,15 m2, 3,5-soban stan. ENERGETSKA OBNOVA FASADE ZGRADE U TIJEKU! U ponudi izdvajamo izuzetno ugodan, svijetao i prozracan troiposoban stan koji se...
Wohnung zum Kauf 273.174 € 3 Zimmer 83 m² 1. Geschoss Velika Gorica
273.174 € 3.291 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
83 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
FOR SALE, APARTMENT, Velika Gorica, new build, 83 m We are offering apartments in a new, modern development in Velika Gorica, situated in an excellent location. This project represents the creation o...
Wohnung zum Kauf 342.000 € 3 Zimmer 95 m² 1. Geschoss Velika Gorica
342.000 € 3.600 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
95 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
PRODAJA, STAN, Velika Gorica-centar 80,85m2 S2 ZG A 3 soban stan u novogradnji. Odlicna urbana vila visoko kvalitetne gradnje, sa samo cetiri stana. Luksuzno opremljena: alu profili, el. podizaci rol...
LABIN d.o.o.
Wohnung zum Kauf 365.295 € 4 Zimmer 2. Geschoss Velika Gorica 10410
365.295 €
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
2. Geschoss
Velika Gorica (10410)
Im 2. Stock eines modernen Wohngebäudes in einem ruhigen Teil der Gajeva-Straße, außerhalb der Zone mit starkem Verkehr und mit schnellem Zugang zu allen wichtigen Annehmlichkeiten der Stadt, steht e...
Wohnung zum Kauf 221.578 € 2 Zimmer 65 m² 3. Geschoss Centar Velika Gorica
221.578 € 3.409 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
65 m²
·
3. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 65,17 m2 smjesten na 3. katu.Stan A3-1 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novog...
Wohnung zum Kauf 220.048 € 2 Zimmer 64 m² 5. Geschoss Centar Velika Gorica
220.048 € 3.438 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
64 m²
·
5. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 64,72 m2 smjesten na 5. katu.Stan B5-2 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te terase.Velika Gorica, projekt stambene novogr...
Wohnung zum Kauf 189.822 € 2 Zimmer 55 m² 3. Geschoss Centar Velika Gorica
189.822 € 3.451 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
55 m²
·
3. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 55,83 m2 smjesten na 3. katu.Stan C3-3 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, balkona te loggije.Velika Gorica, projekt stamb...
Wohnung zum Kauf 190.536 € 2 Zimmer 56 m² 1. Geschoss Centar Velika Gorica
190.536 € 3.402 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
56 m²
·
1. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 56,04 m2 smjesten na 1. katu.Stan A1-6 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka balkona te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novogradnje namijenjen...
Wohnung zum Kauf 191.522 € 2 Zimmer 56 m² 2. Geschoss Centar Velika Gorica
191.522 € 3.420 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
56 m²
·
2. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 56,33 m2 smjesten na 2. katu.Stan A2-5 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, balkona te loggije.Velika Gorica, projekt stamb...
Wohnung zum Kauf 189.550 € 2 Zimmer 55 m² 3. Geschoss Centar Velika Gorica
189.550 € 3.446 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
55 m²
·
3. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 55,75 m2 smjesten na 3. katu.Stan B3-4 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novog...
Studio zum Kauf 175.542 € 1 Zimmer 51 m² 1. Geschoss Centar Velika Gorica
175.542 € 3.442 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
51 m²
·
1. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Dvosoban stan povrsine 51,63 m2 smjesten na 1. katu.Stan C1-6 sastoji se od ulaza, spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novogra...
Studio zum Kauf 147.560 € 1 Zimmer 43 m² 1. Geschoss Centar Velika Gorica
147.560 € 3.432 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
43 m²
·
1. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Dvosoban stan povrsine 43,40 m2 smjesten u prizemlju.Stan A1-2 sastoji se od ulaza, spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, loggije.Velika Gorica, projekt stambene novograd...
Wohnung zum Kauf 189.516 € 2 Zimmer 55 m² 2. Geschoss Centar Velika Gorica
189.516 € 3.446 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
55 m²
·
2. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 55,74 m2 smjesten na 2. katu.Stan B2-4 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novog...
Wohnung zum Kauf 223.346 € 2 Zimmer 65 m² 2. Geschoss Centar Velika Gorica
223.346 € 3.436 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
65 m²
·
2. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 65,69 m2 smjesten na 2. katu.Stan C2-7 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, terase te loggije.Velika Gorica, projekt stambe...
Studio zum Kauf 168.504 € 1 Zimmer 49 m² 1. Geschoss Centar Velika Gorica
168.504 € 3.439 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
49 m²
·
1. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Dvosoban stan povrsine 49,56 m2 smjesten na 1. katu.Stan C1-5 sastoji se od ulaza, spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novogra...
Wohnung zum Kauf 188.258 € 2 Zimmer 55 m² 3. Geschoss Centar Velika Gorica
188.258 € 3.423 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
55 m²
·
3. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 55,37 m2 smjesten na 3. katu.Stan A3-5 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, loggije te balkona.Velika Gorica, projekt stamb...
Wohnung zum Kauf 197.302 € 2 Zimmer 58 m² 4. Geschoss Centar Velika Gorica
197.302 € 3.402 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
58 m²
·
4. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 58,03 m2 smjesten na 4. katu.Stan C4-2 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, terase te loggije.Velika Gorica, projekt stambe...
Wohnung zum Kauf 205.462 € 2 Zimmer 60 m² 3. Geschoss Centar Velika Gorica
205.462 € 3.424 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
60 m²
·
3. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 60,43 m2 smjesten na 3. katu.Stan C3-6 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novog...
Wohnung zum Kauf 188.462 € 2 Zimmer 55 m² 3. Geschoss Centar Velika Gorica
188.462 € 3.427 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
55 m²
·
3. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 55,43 m2 smjesten na 3. katu.Stan C3-4 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, balkona te loggije.Velika Gorica, projekt stamb...
Wohnung zum Kauf 184.960 € 2 Zimmer 54 m² 2. Geschoss Centar Velika Gorica
184.960 € 3.425 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
54 m²
·
2. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 54,40 m2 smjesten na 2. katu.Stan A2-6 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novog...
Wohnung zum Kauf 198.730 € 2 Zimmer 58 m² 4. Geschoss Centar Velika Gorica
198.730 € 3.426 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
58 m²
·
4. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 58,45 m2 smjesten na 4. katu.Stan A4-3 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, terase te loggije.Velika Gorica, projekt stambe...
Wohnung zum Kauf 231.574 € 2 Zimmer 68 m² 3. Geschoss Centar Velika Gorica
231.574 € 3.406 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
68 m²
·
3. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 68,11 m2 smjesten na 3. katu.Stan B3-2 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novog...
Studio zum Kauf 168.844 € 1 Zimmer 49 m² 1. Geschoss Centar Velika Gorica
168.844 € 3.446 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
49 m²
·
1. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Dvosoban stan povrsine 49,66 m2 smjesten u prizemlju.Stan A1-4 sastoji se od ulaza, spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novogradnje namijenjen stalnom ...
Wohnung zum Kauf 186.388 € 2 Zimmer 54 m² 2. Geschoss Centar Velika Gorica
186.388 € 3.452 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
54 m²
·
2. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 54,82 m2 smjesten na 2. katu.Stan C2-2 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Velika Gorica, projekt stambene novog...
Wohnung zum Kauf 215.152 € 2 Zimmer 63 m² 5. Geschoss Centar Velika Gorica
215.152 € 3.415 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
63 m²
·
5. Geschoss
Centar, Velika Gorica
Trosoban stan povrsine 63,28 m2 smjesten na 5. katu.Stan C5-2 sastoji se od ulaza, 2 spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te terase.Velika Gorica, projekt stambene novogr...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?