Eine moderne Vierzimmerwohnung in Neubau steht im Zentrum von Zapresic zum Verkauf. Sie befindet sich im Hochparterre eines kleineren Wohngebäudes mit Erdgeschoss und zwei Obergeschossen. Die Immobil...
1 / 9
Neu
114.000 € 3.455 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
33 m²
·
4. Geschoss
Zapresic
Predstavljamo vam funkcionalan 1,5-sobni stan povrsine 33,05 m2, smjesten na cetvrtom katu stambene zgrade bez lifta u samom centru Zapresica. Ovaj stan odlikuje se izuzetno prakticnim rasporedom pro...
1 / 17
Neu
195.000 € 3.750 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
52 m²
·
4. Geschoss
Centar, Zapresic, Zapresic
ID CODE: 979 ALL SERVICE d.o.o. Mob: 0919483995 Tel: +385 14002709 E-mail: info@allservice.hr www.allservice.hr
1 / 12
400.000 € 3.175 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
126 m²
·
1. Geschoss
Kalamiri, Zapresic
Prekrasan cetverosoban stan zatvorene povrsine 82,74 m2 na prvom katu izuzetno kvalitetne novogradnje.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa blagavaonicom, kuhinje, tri spavace sobe, dvije...
1 / 10
155.000 € 2.246 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
69 m²
·
1. Geschoss
Centar, Zapresic, Zapresic
Die Stadt Zapresic liegt nur 18 km von Zagreb entfernt und befindet sich in einer sehr günstigen geografischen Lage. Die Region Zapresic erstreckt sich über den nordwestlichen Teil des Landkreises Za...
1 / 19
449.680 € 2.811 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
160 m²
Centar, Zapresic
Zapresic, Centar, cetverosoban stan s vrtom ukupne netto povrsine 160 m2 koji se nalazi u prizemlju zgrade izgradene 2025. godine. Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhin...
1 / 14
Neu
448.000 € 3.733 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Zapresic
NEU IM ANGEBOT!! NEUBAU, WOHN- UND GEWERBEFLÄCHE, TOPLAGE! 2.800 EUR NETTO/M 2.800 * 160,6 m = 449.680 EUR Zapresic Zentrum AUSGEZEICHNETE LAGE! Wir bieten eine Vierzimmerwohnung im Zentrum von Zapre...
1 / 21
140.000 € 3.333 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
42 m²
·
3. Geschoss
Zapresic
VERKAUF, 1-ZIMMER-WOHNUNG ZUR ADAPTIERUNG, ZAPRESIC - ZENTRUM, UL. PAVLA LONCARA, 42 m2 Zum Verkauf steht eine gemütliche 1-Zimmer-Wohnung zur Adaptierung im dritten Stock (von insgesamt 4 Stockwerke...
1 / 4
362.000 € 3.694 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
98 m²
Kupljenska ulica, Zapresic
U mirnom i trazenom dijelu Zapresica, u naselju Kalamiri, u ponudi je luksuzan trosoban stan s liftom, smjesten na prvom katu moderne stambene zgrade vrhunske gradnje.Stan zatvorene povrsine 72,65 m²...
1 / 13
180.000 € 2.769 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
65 m²
Zapresic
ID CODE: ZG886952 Patrik Katavic Asistent u posredovanju Mob: 098/978-0294 Tel: 01/647-3011 E-mail: patrik.katavic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 7
Neu
80.000 € 2.500 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
32 m²
Centar, Zapresic, Zapresic
ID CODE: 4005-28
1 / 7
Neu
210.000 € 3.043 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
69 m²
·
1. Geschoss
Zapresic
ID CODE: ZG72687 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 5
423.948 € 2.986 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
142 m²
·
5. Geschoss
Zapresic
ID CODE: ZG72247 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 6
225.000 € 2.368 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
95 m²
·
3. Geschoss
Centar, Zapresic, Zapresic
ID CODE: 5774 Dorian Vicic, mag.oec Direktor Mob: +385 98 537 913 E-mail: dvicic@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Gewerblicher Anbieter
1 / 3
264.425 € 3.526 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
·
3. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72939 Iris Kramaric Agent s licencom Mob: 091/338-8220 Tel: 01/211-0039 E-mail: iris.kramaric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-353...
Gewerblicher Anbieter
1 / 3
264.425 € 3.526 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
·
1. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72929 Iris Kramaric Agent s licencom Mob: 091/338-8220 Tel: 01/211-0039 E-mail: iris.kramaric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-353...
Gewerblicher Anbieter
1 / 3
264.425 € 3.526 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
·
2. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72934 Iris Kramaric Agent s licencom Mob: 091/338-8220 Tel: 01/211-0039 E-mail: iris.kramaric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-353...
Gewerblicher Anbieter
1 / 2
342.000 € 3.000 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
114 m²
·
3. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72470 Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-3533 Tel: 01/211-0039 E-mail: dora.kapcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Iris Kramaric Agent s licencom Mob: 091/338-8220 ...
Gewerblicher Anbieter
1 / 3
268.020 € 3.672 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
73 m²
·
2. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72931 Iris Kramaric Agent s licencom Mob: 091/338-8220 Tel: 01/211-0039 E-mail: iris.kramaric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-353...
Gewerblicher Anbieter
1 / 3
268.020 € 3.672 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
73 m²
·
1. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72924 Iris Kramaric Agent s licencom Mob: 091/338-8220 Tel: 01/211-0039 E-mail: iris.kramaric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-353...
1 / 3
317.760 € 3.210 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
99 m²
·
1. Geschoss
Zapresic
ID CODE: ZG72249 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Gewerblicher Anbieter
1 / 1
264.120 € 3.107 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
85 m²
·
1. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72835 Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-3533 Tel: 01/211-0039 E-mail: dora.kapcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Gewerblicher Anbieter
1 / 1
264.120 € 3.107 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
85 m²
·
2. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72836 Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-3533 Tel: 01/211-0039 E-mail: dora.kapcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Gewerblicher Anbieter
1 / 3
276.597 € 3.688 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
75 m²
·
2. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72930 Iris Kramaric Agent s licencom Mob: 091/338-8220 Tel: 01/211-0039 E-mail: iris.kramaric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-353...
Gewerblicher Anbieter
1 / 3
250.390 € 3.527 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
71 m²
·
1. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72927 Iris Kramaric Agent s licencom Mob: 091/338-8220 Tel: 01/211-0039 E-mail: iris.kramaric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-353...
Gewerblicher Anbieter
1 / 3
250.390 € 3.527 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
71 m²
·
2. Geschoss
Zapresic (10290)
ID CODE: ZG72933 Iris Kramaric Agent s licencom Mob: 091/338-8220 Tel: 01/211-0039 E-mail: iris.kramaric@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Dora Kapcic Asistent u posredovanju Mob: 091/443-353...
1 / 3
Neu
366.720 € 3.217 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
114 m²
·
3. Geschoss
Zapresic
ID CODE: ZG72470 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina...
1 / 3
Neu
264.425 € 3.526 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
·
1. Geschoss
Zapresic
ID CODE: ZG72929 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 3
Neu
268.020 € 3.672 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
73 m²
·
2. Geschoss
Zapresic
ID CODE: ZG72931 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 3
Neu
268.020 € 3.672 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
73 m²
·
1. Geschoss
Zapresic
ID CODE: ZG72924 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?