Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Wohnung zum Kauf in Ljubljanica

Wohnung zum Kauf 499.000 € 5 Zimmer 135 m² 1. Geschoss Rudes - Ljubljanica
499.000 € 3.696 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
135 m²
·
1. Geschoss
Rudes - Ljubljanica
ZAGREB, RUDES Großzügige Wohnung in Toplage Zum Verkauf steht eine komfortable und geräumige 135,60 m große Einfamilienwohnung im 1. Obergeschoss eines kleinen, zweistöckigen Wohnhauses im ruhigen un...
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Ljubljanica
Wohnung zum Kauf 155.000 € 2 Zimmer 56 m² Sisak
155.000 € 2.768 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
56 m²
Sisak
ID CODE: 1513340 Petra Martinko Asistent u posredovanju Mob: 091/457-2777 Tel: 01/211-0039 E-mail: petra.martinko@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wohnung zum Kauf 152.000 € 2 Zimmer 55 m² Centar, Sisak Sisak
152.000 € 2.764 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
55 m²
Centar, Sisak, Sisak
ID CODE: 1041 Tomislav Rozic Agent s licencom Mob: 091 9278 400 E-mail: t.rozic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Wohnung zum Kauf 129.000 € 2 Zimmer 60 m² 2. Geschoss Viktorovac, Sisak Sisak
Neu
129.000 € 2.150 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
60 m²
·
2. Geschoss
Viktorovac, Sisak, Sisak
ID CODE: 746 Tomislav Rozic Agent s licencom Mob: 091 9278 400 E-mail: t.rozic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Wohnung zum Kauf 150.000 € 2 Zimmer 62 m² 3. Geschoss Sisak
Neu
150.000 € 2.419 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
62 m²
·
3. Geschoss
Sisak
PRODAJA STAN, SISAK, naselje Caprag, Zeljezara, kompletno namjesten i odmah useljiv. Stan ima 62,40 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice sa wc-om, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonskim pr...
Wohnung zum Kauf 215.000 € 3 Zimmer 82 m² Brzaj, Sisak Sisak
215.000 € 2.622 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
82 m²
Brzaj, Sisak, Sisak
ID CODE: 952 Luka Jerkovac Suradnik u procesu obuke Mob: 098 262 061 E-mail: l.jerkovac@homefinder.hr www.homefinder.hr
Wohnung zum Kauf 98.000 € 2 Zimmer 54 m² Podjarak, Sisak Sisak
Neu
98.000 € 1.815 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
54 m²
Podjarak, Sisak, Sisak
ID CODE: 1077 Luka Jerkovac Suradnik u procesu obuke Mob: 098 262 061 E-mail: l.jerkovac@homefinder.hr www.homefinder.hr
Gewerblicher Anbieter
Wohnung zum Kauf 163.809 € 2 Zimmer 60 m² 1. Geschoss Ivanic-City
163.809 € 2.730 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
60 m²
·
1. Geschoss
Ivanic-City
ID CODE: ZG73310 Daliborka Buncic Agent s licencom Mob: 091/610-6818 Tel: 01/647-3011 E-mail: daliborka.buncic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wohnung zum Kauf 186.000 € 3 Zimmer 74 m² 3. Geschoss Ivanic-City
186.000 € 2.514 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
74 m²
·
3. Geschoss
Ivanic-City
ID CODE: ZG886807 Biserka Bazalac Asistent u posredovanju Mob: 099/354-8328 Tel: 01/647-3011 E-mail: biserka.bazalac@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wohnung zum Kauf 120.000 € 3 Zimmer 57 m² 2. Geschoss Ivanic-City
120.000 € 2.105 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
57 m²
·
2. Geschoss
Ivanic-City
ID CODE: ZG886835 Kresimir Skelac Agent s licencom Mob: 099/233-1970 Tel: 01/647-3011 E-mail: kresimir.skelac@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wohnung zum Kauf 830.000 € 4.320 m² Ivanic-City
830.000 € 192 €/m²
Wohnung zum Kauf
4.320 m²
Ivanic-City
PRODAJA, PROIZVODNO-SKLADISNE HALE 4 X 1.080m2, PARCELA 33.970m2, IVANIC GRAD Prodajemo cetiri starija objekta bivseg peradnjaka smjestena na atraktivnoj lokaciji u blizini Ivanic Grada. Nekretnina o...
Wohnung zum Kauf 110.000 € 3 Zimmer 106 m² Petrinja Petrinja
110.000 € 1.038 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
106 m²
Petrinja, Petrinja
ID CODE: 884 Luka Jerkovac Suradnik u procesu obuke Mob: 098 262 061 E-mail: l.jerkovac@homefinder.hr www.homefinder.hr
Wohnung zum Kauf 100.000 € 3 Zimmer 62 m² 3. Geschoss Petrinja
Neu
100.000 € 1.613 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
62 m²
·
3. Geschoss
Petrinja
Wir verkaufen eine Dreizimmerwohnung im Zentrum von Petrinja - konstruktive Sanierung abgeschlossen, abschließende Handwerksarbeiten im Gange! Lage: Ulica Vladimira Nazora (direktes Zentrum, am Haupt...
Wohnung zum Kauf 222.000 € 4 Zimmer 136 m² Centar Ivanic-Grad, Ivanic-Grad Ivanic-City
222.000 € 1.632 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
136 m²
Centar Ivanic-Grad, Ivanic-Grad, Ivanic-City
ID CODE: 1033 Tin Vurusic Suradnik u procesu obuke Mob: 099 445 0624 E-mail: t.vurusic@homefinder.hr www.homefinder.hr
Wohnung zum Kauf 215.975 € 2 Zimmer 81 m² Zaravinec Ivanic-City
215.975 € 2.666 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
81 m²
Zaravinec, Ivanic-City
Ivanic-Grad, moderna novogradnja s tri nadzemne etaze (prizemlje i dva kata) i tri stana, projektirana je da zadovolji energetski razred A. Useljenje proljece 2026. godine. RIJETKOST NA TRZISTU NEKRE...
Wohnung zum Kauf 156.000 € 11.322 m² Kriz
156.000 € 13,78 €/m²
Wohnung zum Kauf
11.322 m²
Kriz
Zu verkaufen ist ein Grundstück in der Ortschaft Novoselec mit einer Gesamtfläche von ca. 11.000 m und etwa 390 m bebauten Objekten. Die Immobilie ist mit grünem, plastifiziertem Draht eingezäunt, ve...
DOM EKSPERT d.o.o.
Wohnung zum Kauf 183.260 € 4 Zimmer 91 m² 1. Geschoss Klostar Ivanic 10312
183.260 € 2.014 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
91 m²
·
1. Geschoss
Klostar Ivanic (10312)
ID CODE: 2443
Wohnung zum Kauf 474.000 € 4 Zimmer 123 m² 3. Geschoss Sveti Duh, Crnomerec Gornja Kustosija
474.000 € 3.854 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
123 m²
·
3. Geschoss
Sveti Duh, Crnomerec, Gornja Kustosija
ZAGREB - SVETI DUH / CRNOMEREC Wohnung zum Verkauf - 123 m² mit Garage - Sveti Duh, Zagreb Zum Verkauf steht eine geräumige und funktionale Wohnung mit 123 m² in unmittelbarer Nähe von Kajfeskov brij...
Wohnung zum Kauf 294.482 € 4 Zimmer 91 m² 1. Geschoss Velika Gorica
294.482 € 3.236 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
91 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
PRODAJA, STAN, Velika Gorica 70,05 m2 ZGD A S2 Manja zgrada sa samo 4 stana. Trosoban stan sastoji se od " open space" dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje s izlazom na loggiu, dvije sobe i kupaon...
DOM EKSPERT d.o.o.
Wohnung zum Kauf 289.755 € 4 Zimmer 134 m² Rugvica 10370
289.755 € 2.162 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
134 m²
Rugvica (10370)
Maisonette - Vierzimmerwohnung mit Garten - 134,77 m² - Rugvica Zum Verkauf steht eine zweigeschossige Vierzimmerwohnung mit einer Gesamtfläche von 134,77 m² in Rugvica. Die Wohneinheiten sind als Re...
Wohnung zum Kauf 321.667 € 4 Zimmer 96 m² 2. Geschoss Velika Gorica
Neu
321.667 € 3.351 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
96 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
FOR SALE, APARTMENT, Velika Gorica, new build, 96.02 m We are offering apartments in a new, modern development in Velika Gorica, situated in an excellent location. This project represents the creatio...
Wohnung zum Kauf 292.500 € 4 Zimmer 90 m² 2. Geschoss Velika Gorica
292.500 € 3.250 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
90 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
PRODAJA, STAN, Velika Gorica, centar 69,19 m2 ZGD B S3 Manja zgrada sa samo 4 stana. Stan se sastoji od " open space" dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje s izlazom na loggiu, dvije sobe i kupaoni...
Wohnung zum Kauf 333.677 € 5 Zimmer 103 m² 2. Geschoss Velika Gorica
333.677 € 3.240 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
103 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
PRODAJA, STAN, Velika Gorica, centar 79,08 m2 ZGD B S4 Primamo rezervacije za stan u novogradnji. Manja zgrada sa samo 4 stana. Stan se sastoji od " open space" dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinj...
Wohnung zum Kauf 273.174 € 3 Zimmer 83 m² 1. Geschoss Velika Gorica
273.174 € 3.291 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
83 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
FOR SALE, APARTMENT, Velika Gorica, new build, 83 m We are offering apartments in a new, modern development in Velika Gorica, situated in an excellent location. This project represents the creation o...
Wohnung zum Kauf 220.000 € 5.798 m² Velika Gorica
220.000 € 37,94 €/m²
Wohnung zum Kauf
5.798 m²
Velika Gorica
INVESTICIJA, PRODAJA, VELIKA GORICA - OKOLICA, Ribnica. Zemljiste s projektom za izgradnju 6 obiteljskih kuca, ukupno NKP oko 86,59, bruto 99,50. Uredno vlasnistvo. Lokacijski 6 minuta od centra Veli...
Wohnung zum Kauf 265.340 € 3 Zimmer 77 m² 2. Geschoss Velika Gorica
265.340 € 3.446 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
77 m²
·
2. Geschoss
Velika Gorica
FOR SALE, APARTMENT, Velika Gorica, new build, 77 m We are offering apartments in a new, modern development in Velika Gorica, situated in an excellent location. This project represents the creation o...
Wohnung zum Kauf 249.909 € 3 Zimmer 76 m² 1. Geschoss Velika Gorica
Neu
249.909 € 3.288 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
76 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
FOR SALE, APARTMENT, Velika Gorica, new build, 76 m We are offering apartments in a new, modern development in Velika Gorica, situated in an excellent location. This project represents the creation o...
DOM EKSPERT d.o.o.
Wohnung zum Kauf 250.432 € 4 Zimmer 116 m² Rugvica 10370
250.432 € 2.159 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
116 m²
Rugvica (10370)
Maisonette - Vierzimmerwohnung mit Garten - 116,48 m² - Rugvica Zum Verkauf steht eine zweigeschossige Vierzimmerwohnung mit einer Gesamtfläche von 116,48 m² in Rugvica. Die Wohneinheiten sind als Re...
DOM EKSPERT d.o.o.
Wohnung zum Kauf 287.605 € 4 Zimmer 133 m² Rugvica 10370
287.605 € 2.162 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
133 m²
Rugvica (10370)
Maisonette - Vierzimmerwohnung mit Garten - 133,77 m² - Rugvica Zum Verkauf steht eine zweigeschossige Vierzimmerwohnung mit einer Gesamtfläche von 133,77 m² in Rugvica. Die Wohneinheiten sind als Re...
Wohnung zum Kauf 247.038 € 3 Zimmer 75 m² 1. Geschoss Velika Gorica
247.038 € 3.294 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
·
1. Geschoss
Velika Gorica
FOR SALE, APARTMENT, Velika Gorica, new build, 75 m We are offering apartments in a new, modern development in Velika Gorica, situated in an excellent location. This project represents the creation o...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?