Version: 8.26.0Navigation überspringen
208.800 €
2 Zimmer  •  87 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
208800 €
2.400 €/m²
2 Zimmer  •  87 m²

Wohnung 87m2 zum Kauf - Medjimurje, Cakovec

Stan se nalazi na visokom prizemlju.

Lokacija je vrhunska, blizina svih sadrzaja i bolnice.

Karakteristike;

Dizalo od podruma/garaze pa do zadnjeg kata (nepotpune etaze).

Trostruko staklo na vanjskoj stolariji - fasada tervol 15 cm - dodatna izolacija izmedu stanova te izmedu hodnika i stanova.

Etazno podno grijanje stanova + klima + rekuperatori zraka.

Vaznost sigurnosti objekta: protuprovalna vrata + video portafon.

Mogucnost izbora materijala zavrsne obrade, podova, keramike, sanitarija, unutarnje stolarije.

Sva brojila ( struja, voda, plin) zasebna - dizalo od podruma do nepotpune etaze.

NAPOMENA; Ukoliko placanje prati dinamiku gradenja, na navedene cijene odobravamo popust od 50,00 EUR/m2.

Preostalo samo 2 stana u zgradi od 110 stanova. Novogradnja, zavrsetak radova do kraja 2026, a vrlo vjerojatno i ranije.

Stojim vam na raspolaganju za vise informacija;

Sasa Martisek,

licencirani agent

T: 097 754 77 75

E: sasa.martisek@c21.hr

CENTURY 21 LIDER NEKRETNINE

Grundrisse

Grundrisse
1 / 2

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2026
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
208800 €
2.400 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Cakovec
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
CENTURY 21 Lider Real EstateDein Kontakt
Online-ID: 26WSJQI8ZFTD
Referenznummer: 18712611_2