Version: 8.26.0Navigation überspringen

196 Wohnungen zum Kauf in Čakovec

Wohnung zum Kauf 156.672 € 3 Zimmer 46 m² 2. Geschoss Cakovec
156.672 € 3.406 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
46 m²
·
2. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Jednosobni stan 46,3 m2 + loda 10,3 m2 | 2. kat | U izgradnji Dobar stan ne trazite zauvijek. Prepoznate ga. Jednosobni stan od 46,3 m2 na drugom katu novogradnje na lokaciji Glo...
Immowelt logo
Wohnung zum Kauf 588.910 € 4 Zimmer 142 m² 3. Geschoss Cakovec
588.910 € 4.147 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
142 m²
·
3. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Penthouse 142,3 m2 | Natkrivena terasa 58,9 m2 s rostiljem | Nenatkrivena terasa 31,9 m2 | 3. kat | Novogradnja Neki stanovi se kupuju. Ovaj se osvaja. Na samom vrhu moderne novo...
Wohnung zum Kauf 223.500 € 4 Zimmer 68 m² 3. Geschoss Cakovec
223.500 € 3.287 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
68 m²
·
3. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Dvosobni stan 68,5 m2 + loda 8,0 m2 | 3. kat | U izgradnji Neki stanovi su mjesta gdje zivite. Neki su mjesta gdje stvarno pocnete zivjeti. Ovaj dvosobni stan na trecem i najvise...
Wohnung zum Kauf 129.000 € 2 Zimmer 44 m² 2. Geschoss Cakovec
Neu
129.000 € 2.932 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
44 m²
·
2. Geschoss
Cakovec
Na prodaju je moderno ureden i potpuno namjesten stan u Cakovcu povrsine 44 m2, smjesten na 2. katu(zadnji kat)uredne i mirne stambene zgrade bez lifta. Otvoreni koncept dnevnog boravka, kuhinje i bl...
Wohnung zum Kauf 268.515 € 3 Zimmer 88 m² 2. Geschoss Cakovec
268.515 € 3.051 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
88 m²
·
2. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Trosobni stan 88,5 m2 + loda 14,6 m2 | 2. kat | Novogradnja Nekad se pravi dom prepozna odmah. Ne po kvadraturi, ne po katnosti - nego po osjecaju da je sve tu, na svom mjestu, o...
Immowelt logo
Wohnung zum Kauf 277.180 € 3 Zimmer 88 m² 3. Geschoss Cakovec
277.180 € 3.150 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
88 m²
·
3. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Trosobni stan 88,4 m2 + loda 14,6 m2 | 3. kat | Novogradnja Dobar stan rjesava svakodnevicu. Odlican stan je unapreduje. Ovaj stan na lokaciji Globetka pripada drugoj kategoriji....
Wohnung zum Kauf 239.170 € 3 Zimmer 72 m² 3. Geschoss Cakovec
239.170 € 3.322 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
72 m²
·
3. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Trosobni stan 72,5 m2 + loda 17,7 m2 | 3. kat | Novogradnja | Kljuc u ruke Pravi dom ne definira samo ono sto je unutra. Definira ga i ono sto je vani - i kako se ta dva prostora...
Studio zum Kauf 132.000 € 1 Zimmer 44 m² 2. Geschoss Centar Cakovec
132.000 € 3.000 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
44 m²
·
2. Geschoss
Centar, Cakovec
Cakovec, Centar, ureden dvosoban stan povrsine 44 m² smjesten je na drugom katu stambene zgrade.Stan se sastoji od open-space kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavace sobe i kupaonice s wc...
Wohnung zum Kauf 299.000 € 2 Zimmer 99 m² 1. Geschoss Cakovec
299.000 € 3.020 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
99 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
Miran stan u ekskluzivnoj zgradi s cetiri jedinice - Sajmiste, Cakovec Prodaje se ekskluzivno i samo u Century 21 agenciji - moderan stan u manjoj, kvalitetno izoliranoj zgradi sa samo 3 stana + posl...
Immowelt logo
Wohnung zum Kauf 139.096 € 2 Zimmer 47 m² Globetka, Cakovec Cakovec
Neu
139.096 € 2.959 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
47 m²
Globetka, Cakovec, Cakovec
ID CODE: 182 A2Z d.o.o. Mob: 0911788818 Tel: 091 178 8818 E-mail: nekretnine@a2z.hr nekretnine.a2z.hr
Wohnung zum Kauf 299.000 € 3 Zimmer 145 m² 2. Geschoss Cakovec
299.000 € 2.062 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
145 m²
·
2. Geschoss
Cakovec
Na prodaju je prostran i elegantan cetverosobni stan ukupne povrsine 145,69 m2, smjesten u samom centru Cakovca, na iznimno atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se bolnica, crkva, skole...
Wohnung zum Kauf 264.000 € 2 Zimmer 88 m² 3. Geschoss Cakovec
Neu
264.000 € 3.000 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
88 m²
·
3. Geschoss
Cakovec
Na prodaju iznimno kvalitetno i moderno ureden trosobni stan smjesten u potpuno novoj etazi zgrade nadogradivane 2021. godine, u samom srcu Cakovca. Stan je pazljivo projektiran i opremljen vrhunskom...
Wohnung zum Kauf 239.590 € 3 Zimmer 72 m² 3. Geschoss Cakovec
239.590 € 3.328 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
72 m²
·
3. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Trosobni stan 72,5 m2 + loda 17,9 m2 | 3. kat | Novogradnja Postoje stanovi koji vas iznenade. Ovaj je jedan od njih - i to vec na prvi pogled. 72,5 m2 unutra. 17,9 m2 lode vani....
Wohnung zum Kauf 264.330 € 2 Zimmer 88 m² 2. Geschoss Cakovec
264.330 € 3.004 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
88 m²
·
2. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Dvosobni stan 88,6 m2 + loda 12,4 m2 | 2. kat | Novogradnja | Kljuc u ruke Ima stanova koji imaju sve - ali rijetko se to sve slozi na ovako pravi nacin. Ovaj stan na lokaciji Gl...
Wohnung zum Kauf 231.592 € 3 Zimmer 72 m² 2. Geschoss Cakovec
231.592 € 3.217 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
72 m²
·
2. Geschoss
Cakovec
Cakovec - Globetka | Dvosobni stan 72,5 m2 + loda 17,5 m2 | 2. kat | Novogradnja | Kljuc u ruke Ponekad manje znaci vise. Ovaj stan to dokazuje - 72,5 m2 pametno rasporedenog prostora kojem se pridru...
Wohnung zum Kauf 139.720 € 2 Zimmer 49 m² 2. Geschoss Cakovec
139.720 € 2.851 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
49 m²
·
2. Geschoss
Cakovec
ID CODE: VZ3687 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Wohnung zum Kauf 193.048 € 2 Zimmer 65 m² 2. Geschoss Cakovec
193.048 € 2.970 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
65 m²
·
2. Geschoss
Cakovec
ID CODE: VZ3470 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Immowelt logo
Wohnung zum Kauf 159.950 € 3 Zimmer 50 m² Cakovec
159.950 € 3.199 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
50 m²
Cakovec
Cakovec - Globetka | Jednosobni stan 50,9 m2 + loda 8,3 m2 | Prizemlje | U izgradnji Ponekad je prava odluka ona koja izgleda jednostavno - a ispostavi se da je bila i najpametnija. Jednosobni stan o...
Wohnung zum Kauf 175.280 € 3 Zimmer 46 m² Cakovec
175.280 € 3.810 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
46 m²
Cakovec
Cakovec - Globetka | Jednosobni stan 46,4 m2 + loda 21,6 m2 | Prizemlje | U izgradnji Pravi dom ne definira samo ono sto je unutra. Definira ga i ono sto je vani - i kako se ta dva prostora medusobno...
Studio zum Kauf 155.000 € 1 Zimmer 65 m² 2. Geschoss Globetka Cakovec
155.000 € 2.385 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
65 m²
·
2. Geschoss
Globetka, Cakovec
Cakovec, Globetka, trosoban stan povrsine 65,7 m2 smjesten je na drugom katu stambene zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje povezane s blagovaonicom, dnevnog boravka s izlazom na balkon,...
Studio zum Kauf 175.000 € 1 Zimmer 95 m² 2. Geschoss Cakovec
175.000 € 1.842 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
95 m²
·
2. Geschoss
Cakovec
CAKOVEC - CENTAR Na prodaju dvosobni stan s velikom galerijom, smjesten u centru Cakovca, u novijoj i uredno odrzavanoj zgradi. Stan se nalazi na 2. katu (ujedno i zadnjem), sto pruza dodatnu privatn...
Immowelt logo
Wohnung zum Kauf 128.180 € 2 Zimmer 38 m² 1. Geschoss Cakovec
128.180 € 3.373 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
38 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
ID CODE: VZ3656 Noa Lukacic Asistent u posredovanju Mob: 092/326-5703 Tel: 042/562-017 E-mail: noa.lukacic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 09...
Wohnung zum Kauf 157.180 € 2 Zimmer 46 m² 1. Geschoss Cakovec
157.180 € 3.417 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
46 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
ID CODE: VZ3664 Noa Lukacic Asistent u posredovanju Mob: 092/326-5703 Tel: 042/562-017 E-mail: noa.lukacic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 09...
Wohnung zum Kauf 154.570 € 2 Zimmer 46 m² 1. Geschoss Cakovec
Neu
154.570 € 3.360 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
46 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
ID CODE: VZ3694 Noa Lukacic Asistent u posredovanju Mob: 092/326-5703 Tel: 042/562-017 E-mail: noa.lukacic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 09...
Wohnung zum Kauf 380.000 € 4 Zimmer 160 m² Cakovec
380.000 € 2.375 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
160 m²
Cakovec
Prodaje se krasno renovirani stan od 160 m2 u centru Cakovca. Visoko prizemlje. U dvoristu zgrade nalazi se garaza velicine 7 × 5 metara, a uz nju je dostupno i nekoliko parkirnih mjesta. Stan se nal...
Wohnung zum Kauf 205.000 € 2 Zimmer 98 m² 1. Geschoss Jug Cakovec
205.000 € 2.092 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
98 m²
·
1. Geschoss
Jug, Cakovec
Cakovec, Jug, trosoban stan povrsine 99 m² na prvom katu stambene zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, velikog open-space prostora u kojem su dnevna soba, blagovaonica i kuhi...
Immowelt logo
Wohnung zum Kauf 208.800 € 2 Zimmer 87 m² Cakovec
208.800 € 2.400 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
87 m²
Cakovec
Stan se nalazi na visokom prizemlju. Lokacija je vrhunska, blizina svih sadrzaja i bolnice. Karakteristike; Dizalo od podruma/garaze pa do zadnjeg kata (nepotpune etaze). Trostruko staklo na vanjskoj...
157.180 € 3.417 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
46 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
ID CODE: VZ3665 Noa Lukacic Asistent u posredovanju Mob: 092/326-5703 Tel: 042/562-017 E-mail: noa.lukacic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 09...
Wohnung zum Kauf 267.638 € 5 Zimmer 99 m² Globetka, Cakovec Cakovec
Neu
267.638 € 2.703 €/m²
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
·
99 m²
Globetka, Cakovec, Cakovec
ID CODE: 184 A2Z d.o.o. Mob: 0911788818 Tel: 091 178 8818 E-mail: nekretnine@a2z.hr nekretnine.a2z.hr
Wohnung zum Kauf 208.040 € 3 Zimmer 68 m² 1. Geschoss Cakovec
Neu
208.040 € 3.059 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
68 m²
·
1. Geschoss
Cakovec
ID CODE: VZ3698 Noa Lukacic Asistent u posredovanju Mob: 092/326-5703 Tel: 042/562-017 E-mail: noa.lukacic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 09...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?