Version: 8.26.0Navigation überspringen
223.500 €
4 Zimmer  •  68 m²  •  3. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
223500 €
3.287 €/m²
4 Zimmer  •  68 m²  •  3. Geschoss

Wohnung 68m2 zum Kauf - Medjimurje, Cakovec

Cakovec - Globetka | Dvosobni stan 68,5 m2 + loda 8,0 m2 | 3. kat | U izgradnji

Neki stanovi su mjesta gdje zivite. Neki su mjesta gdje stvarno pocnete zivjeti.

Ovaj dvosobni stan na trecem i najvisem katu moderne novogradnje u Globetki pripada drugoj vrsti. 68,5 m2 promisljenog prostora i loda od 8,0 m2 koja s najviseg kata otvara pogled na zelenilo Globetke - bez zapreke, bez susjeda iznad, bez kompromisa.

Na ovom katu tisina ima drugaciju kvalitetu. Promet ne dopire, pogled nije zaklonjen, a nebo je blize nego sto ste navikli. Loda od 8,0 m2 nije projektirana kao formalnost - osmisljena je kao produzetak dnevnog boravka, kao mjesto gdje dan pocinje i zavrsava na otvorenom. Zadnji kat nije privilegija slucajno - to je izbor onih koji znaju sto zele.

Unutra, raspored govori sam za sebe. Hodnik od 3,5 m2 uvodi u otvoreni dnevni boravak s blagovaonom od 20,1 m2 koji prirodno tece prema kuhinji od 5,0 m2 - svjetao, topao, povezan prostor koji postaje srce svakodnevnog zivota. Spavaca soba od 16,0 m2 donosi ono sto se rijetko vida u ovoj kategoriji: pravu "walk-in" garderobu koja mijenja jutarnju rutinu jednom zauvijek. Djecja soba od 10,6 m2 nudi vlastiti kutak za igru, ucenje i odrastanje - prostor koji raste zajedno s djetetom. Kupaonica od 5,4 m2, zasebni WC od 2,4 m2 i spremiste od 2,8 m2 cine dom cjelovitim i funkcionalnim do posljednjeg detalja.

Sto dolazi u cijeni - doista sve:

- Kompletna vanjska PVC stolarija s kamenim klupcicama i zaluzinama