Version: 8.26.0Navigation überspringen
850.000 €
11 Zimmer  •  193 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
850000 €
4.404 €/m²
11 Zimmer  •  193 m²

Wohnung 193m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Malinska-Dubasnica

Agencija Sky nekretnine predstavlja dva apartmana na izvrsnoj lokaciji, u Malinskoj na Krku.

Prvi apartman nalazi se u prizemlju zgrade izgradene 2022. godine. Sastoji se od tri spavace sobe, tri kupaonice, prostranog dnevnog boravka, potpuno opremljene kuhinje te terase koja vodi do okucnice, gdje se nalazi grijani bazen.

Drugi apartman nalazi se u suterenu iste zgrade, a sastoji se od dvije spavace sobe, kupaonice, dnevnog boravka, spremista i veseraja. Cijeli apartman je kompletno namjesten i opremljen, a sve prostorije opremljene su klima uredajima.

Apartmanima pripadaju i dva parkirna mjesta u dvoristu zgrade.

Zgrada se nalazi na izvrsnoj lokaciji, samo pet minute hoda od plaze, a svi ostali sadrzaji potrebni za svakodnevni zivot takoder su u neposrednoj blizini.

Podaci o nekretnini:
- stolarija - PVC
- klima - DA
- parking - DA
- spremiste - DA

AGENT ZA NEKRETNINU 095 563 5977

Svim svojim kupcima osiguravamo BESPLATNO kreditno posredovanje.

Kupac za navedenu nekretninu placa minimalnu agencijsku proviziju u iznosu 3% od kupoprodajne cijene + PDV.* Za tu naknadu agencija odraduje upis vlasnistva i prebacivanje rezija na kupca te svu pravnu dokumentaciju kupoprodaje.

Za dodatne informacije i razgledavanje slobodno nas kontaktirajte PON-PET: 09:00-17:00, SUB: 09:00-12:00.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon