Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.450.000 €
8 Zimmer  •  500 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
1450000 €
2.900 €/m²
8 Zimmer  •  500 m²

Villa 500m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Makarska

Makarska, tek dovrsena vila s tri stambene jedinice I bazenom u prizemlju te prekrasnim panoramskim pogledom. Vila bruto povrsine 500 m2 razvedena je na tri etaze. Prizemlje I polovica prvog kata pripadaju velikom I prostranom stanu s cetiri spavace sobe I tri kupaonice. Dnevni prostor, blagovaonica I kuhinja imaju izlaz na vrt s bazenom, a na katu su dva balkona povrsine 30 m2. Druga polovica prvog kata sastoji se od jednosobnog stana s kupaonicom, dnevnim prostorom, kuhinjom I blagovaonicom s izlazom na balkon povrsine 15 m2. Na drugom katu nalazi se stan s tri spavace sobe s dvije kupaonice, praonica, dnevni boravak, kuhinja I blagovaonica s izlazom na prostrani balkon. Ispred kuce je parking za 7 automobila, kuca je opremljena podnim grijanjem, klima uredajima u svim prostorijama, centralnim bojlerom od 500 litara, blindo vratima... Vila se prodaje potpuno namjestena. Vise informacija na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 422519

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
1450000 €
2.900 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Veliko BrdoMakarska (21325)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 8, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25G4JIKS7TIF
Referenznummer: 16392063_15