Version: 8.26.0Navigation überspringen
260.000 €
10 Zimmer  •  147 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
260000 €
1.769 €/m²
10 Zimmer  •  147 m²

Haus 147m2 zum Kauf - Zadar, Obrovac

PRODAJA - KUCA 147m2 - GORNJI KARIN
PRVI RED DO MORA !
Prodajemo samostojecu kucu u Gornjem Karinu ukupne povrsine 147,22m2.
Kuca se nalazi 500m od centra, osnovne skole, restorana i ostalih sadrzaja. Od prve trgovine udaljena je 50m.
Ima pristup s glavne ceste, prvi red do mora. Ispred kuce, do mora, je prostrano dvoriste.
Kuca se sastoji od prizemlja i suterena.
U prizemlju se nalazi stan povrsine 86,16m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, 2 spavace sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom i cajne kuhinje.
Iz dnevnog boravka je izlaz na terasu povrsine 19,13m2 s pogledom na dvoriste i more.
Prizemlje je unutarnjim stepenistem povezano sa suterenom, ali ima i odvojeni ulaz za kompletnu privatnost.
U suterenu je stan povrsine 41,48m2 koji se sastoji od kuhinje i blagovaonice, sobe, hodnika, kupaonice i ostave.
Kuci pripada i garaza povrsine 20m2.
Grijanje i hladenje je putem klima uredaja.
Kuca je izgradena 1981. godine, a renovirana je 2006. godine.

Vlasnistvo 1/1, nema tereta !

Bonus nekretnine d.o.o.
Osredak 4, Zagreb
Ulica 7. Domobranske pukovnije 1, Zadar

SALE - HOUSE 147m2 - GORNJI KARIN
FIRST ROW TO THE SEA !
We are selling a house in Gornji Karin with a total area of 147.22m2.
The house is located 500m from the center, elementary school, restaurants and other facilities. It is 50m distance from the first shop.
It has access from the main road, first row to the sea. In front of the house, next to the sea, is a spacious yard.