Version: 8.26.0Navigation überspringen
817.000 €
6 Zimmer  •  300 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
817000 €
2.723 €/m²
6 Zimmer  •  300 m²

Haus 300m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Podstrana

Posredujemo u prodaji apartmanske kuce u blizini Splita, smjestena u Podstrani - Mutogras. Ova nekretnina ukupne stambene povrsine 330 m prostire se na 4 etaze, ukljucujuci 4 stambene jedinice.
U prizemlju se nalazi prostrani stan koji ukljucuje ulazni hodnik, veliku kuhinju s blagovaonicom, svijetli dnevni boravak, dvije udobne spavace sobe, kupaonicu,wc i natkrivenu verandu.
Vanjskim stepenistem pristupate prvom katu, gdje se nalazi stan jednake kvadrature i slicnog rasporeda kao u prizemlju. Na drugom katu smjesten je dvosobni stan s hodnikom, osuncanim dnevnim boravkom, kuhinjom i blagovaonicom u jednom otvorenom prostoru, te dvije spavace sobe, kuponicom, wc-om i prostranim valkonom.
Na zadnjoj etazi nalazi se potkrovlje bez pregrada, koje nudi mogucnost prilagodbe prema vasim zeljama i potrebama. S terase ovog kata pruza se prekrasan pogled na more. Stanovi na prva tri etaze spremni su za useljenje odmah, dok potkrovlje ceka na vasu kreativnost.
Okucnica je ogradena, tako da ovdje mozete uzivati u potpunoj privatnosti. Ispred kuce se nalazi veliki, ogradeni prostor za parkiranje vozila, na kojem sigurno mogu stati 4 automobila.
Ova nekretnina predstavlja savrsen spoj udobnosti i potencijala za turisticke aktivnosti, te je idealna za cjelogodisnje zivljenje ili kao investicija u najam. Nalazi se svega 14 km od Splita, a predivne plaze nalaze se duz obale na par minuta hoda od kuce.
Kupac placa agencijsku proviziju 3%+PDV.