Version: 8.26.0Navigation überspringen
214.760 €
2 Zimmer  •  63 m²  •  2. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
214760 €
3.409 €/m²
2 Zimmer  •  63 m²  •  2. Geschoss

Wohnung 63m2 zum Kauf - Split, Zrnovnica

Posredujemo u prodaji novog stambenog objekta u Zrnovnici.

Sastoji se od 8 stambenih jedinica i podzemnom garazom.
Katnost objekta: Podrum, prizemlje i tri kata (Po+P+3K)

Dokumentacija uredna, pravomocna gradevinska dozvola!
Pocetak radova: pocetak 2026.
Planirani zavrsetak: sredina 2027.

Sama lokacija objekta koja je na frenkvetnoj lokaciji, moderan oblik zgrade,
kao i bogata hortikultura oko samog objekta.

Odlicna lokacija, u neposrednoj blizini svih ostalih sadrzaja potrebnih za lagodan zivot.
Zgradu ce odlikovati sive i bijele boje, ali i moderni i luksuzni detalji.

-visoki standard gradnje
-visekomorna stolarija s troslojnim ostakljenjem
-ulazna protuprovalna + protupozarna vrata
-klimatizacijski sustav
-zavrsne obloge keramike 1 klase i troslojnim parketom
-parlafon s videokamerom
-podno grijanje u kupatilu
-obvezna kupnja parking mjesta u garazi objekta**

Stan S5 je polozen na drugom katu objekta, sastoji se od dvije spavace sobe, ulaznog prostora, hodnika, kupaonice te dnevnog boravka, kuhinje i blagavaonice u povezanoj cjelini s izlazom na loggiu.
Sastoji se od unutarnjeg prostora velicine 57.65 m2 + loggia 4.95 m2 = Ukupno 62.6 m2 (Obracunski: 61.36 m2)

CIJENA STANA: 214.760 €
Obvezna kupnja garaznog parking mjesta: 20.000 €

KONTAKT: +385 95 1991 076 BRUNO

Modus nekretnine

Merkmale

  • 2. Geschoss

Grundrisse

Grundrisse
1 / 1

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon