Version: 8.26.0Navigation überspringen
257.790 €
3 Zimmer  •  88 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
257790 €
2.929 €/m²
3 Zimmer  •  88 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 88m2 zum Kauf - Medjimurje, Cakovec

Cakovec - Globetka | Trosobni stan 88,5 m2 + loda 14,6 m2 | 1. kat | Novogradnja | Kljuc u ruke

Postoje stanovi koji se odmah osjete kao dom - jos prije nego sto se unesu prvi namjestaj i prve uspomene. Ovaj stan na Globetka, jednom od najzelenijih i najmirnijih dijelova Cakovca, upravo je takav.

Na prvom katu suvremene novogradnje opremljene dizalom, nudi se prostrani stan od 88,5 m2 s lodom od 14,6 m2 koja prima sunce veci dio dana. Loda nije samo dodatak - ona je prirodni produzetak dnevnog boravka, mjesto gdje pocinje jutro uz kavu i gdje se zavrsava dan uz mirno nebo iznad Cakovca.

Raspored prostorija odmisljen je s paznjom prema svakom detalju obiteljskog zivota. Iz ulaznog hodnika od 4,9 m2 otvara se prostrani dnevni boravak od 30,5 m2 s kuhinjom od 7,3 m2 - srce stana gdje se obitelj okuplja. Spavaca soba od 10,6 m2 nudi mir i privatnost, dok dvije djecje sobe od po 8,4 m2 pruzaju djeci vlastiti prostor za igru, ucenje i odrastanje. Tu su jos i dvije kupaonice (4,6 m2 i 4,7 m2), garderoba od 3,2 m2 te prakticno spremiste od 2,5 m2. Sve na svom mjestu, sve s razlogom.

Sto dolazi u cijeni - doista sve:

- Kompletna vanjska PVC stolarija s kamenim klupcicama i zaluzinama
- Elektricne zaluzine na izlazu na lodu
- Protuprovalna ulazna vrata, bijela iznutra
- Podno grijanje u cijelom stanu
- Klima uredaj i plinski bojler
- Rekuperator zraka - svjezi zrak u svakom trenutku
- Kompletne instalacije struje, vode, plina i kanalizacije sa zasebnim brojilima