Version: 8.26.0Navigation überspringen
258.000 €
3 Zimmer  •  174 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
258000 €
1.483 €/m²
3 Zimmer  •  174 m²

Haus 174m2 zum Kauf - Dubrovnik-Neretva, Ston

Peljesac, Mali Ston - dvojna kuca s pogledom na more neto korisne povrsine 174 m2, smjestana u srcu povijesnog naselja Mali Ston, udaljena svega 65 metara od mora.Sastoji se od 3 etaze, svaka tlocrtne povrsine od 58 m2.U suterenu se nalazi spremiste i trenutno radionica koje je moguce prenamijeniti u dio za zivot iz razloga sto je prednja strana procelja u razini prizemlja ulice.Prizemlje se sastoji od kupaonice s toaletom s zasebnim ulazom, ulaznim hodnikom, dvije spavace sobe te unutarnjim stubistem koje vodi na prvi kat.Prvi kat se sastoji od dnevnog boravka zajedno s kuhinjom te jednom spavacom sobom.Mali Ston se smjestio na sjeveroistocnoj obali stonske prevlake u maloj razvedenoj uvali Malostonskog kanala, na padinama Bartolomije. Naselje su u 14. stoljecu osnovali Dubrovcani, koji su sagradili zidine pravokutnog oblika oko naselja s kopnene i s morske strane. Mali Ston je nadaleko poznato uzgajaliste skoljki i svjetski je ekoloski biser. Idealno je mjesto za odmor s obiljem prekrasnih uvala i plaza za kupanje.Vise informacija na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 328264

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
258000 €
1.482,76 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Mali StonSton (20230)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 24ZCRGQA5CP7
Referenznummer: 14849052_16