Version: 8.26.0Navigation überspringen
395.000 €
5 Zimmer  •  405 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
395000 €
975 €/m²
5 Zimmer  •  405 m²

Haus 405m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Matulji

Matulji, na granici Primorsko goranske zupanije i Istre, izmedu mjesta Male Mune i Roc, prodajemo iznimnu nekretninu idealnu za obiteljsko gospodarstvo. Zapoceta je adaptacije stare kamene kuce povrsine 405m2 s pripadajucim ucrtanim objektima na okucnici povrsine 550m2. Dio objekata s juzne strane je srusen i koristi se kao parking. Na sjevernoj strani kuce podignuta je nadstresnica, u dvoristu ima mjesta za bazen.Kuca u prizemlju ima zasebne apartmane, na katu su veci stanovi. Zajednicki im je prekrasan pogled na istarska brdasca, gradic Roc, netaknutu prirodu.Ovoj rijetkoj nekretnini pripada 60.000m2 plodnog poljoprivrednog tla, livada i suma. Prostornim planom grada Buzeta dozvoljene su djelatnosti : uzgoj stoke, peradarska farma, plastenici, te vinarski, vocarski ili uljarski pogoni s kusaonicom.Teren je pretezito ravan i kos, parcele su okrenute prema jugu te su osuncani tijekom cijelog dana.Rijetka prilika za kupce koji cijene mir, netaknutu prirodu koja im omogucuje kvalitetan zivot i proizvodnju vlastitih proizvoda.U okruzenju je zapocela gradnja luksuznih kuca za odmor i obiteljskih kuca jer je lokacija prepoznata kao idealna za cjelogodisnji boravak.... Vise na eurovilla.hr, ID: 840939

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
395000 €
975,31 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Male MuneMatulji (51212)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 5, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 252D7X5NN875
Referenznummer: 16647214_13