Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.600.000 €
5 Zimmer  •  338 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
1600000 €
4.734 €/m²
5 Zimmer  •  338 m²

Villa 338m2 zum Kauf - Istria, Tar-Vabriga

Istra, Vabriga- na sjeverozapadnom djelu Istarskog poluotoka, zelenoj oazi prepunoj uredenih zelenih povrsina, maslinovih stabala, najboljih konoba, vina smjestila se i ova prekrasna vila 338 m2, na besprijekorno uredenoj i odrzavanoj okucnici, bezvremenske ljepote, pomno gradena, a njen interijer ostavlja bez daha.Ulazom u vilu dominiraju velika ulazna vrata, visoki stropovi koji je cine jos raskosnijom i svjetlijom.Prizemlje se sastoji od velikog svijetlog dnevnog boravka, kuhinjskog dijela velikog stola za rucavanje. Iz dnevnog boravka pruza se pogled na dvorisni dio i bazen 33 m2 velik. Natkrivena vanjska terasa ima svoj rostilj za okupljanja i druzenja u privatnosti zelene oaze.U prizemlju je smjestena jedna spavaca soba sa svojom kupaonicom i direktnim izlazom na bazen. Bezvremenskim kamenim stubistem penje se na prvi kat gdje su se smjestile jos dvije prekrasno uredene spavace sobe, svaka sa svojom kupaonicom, od kojih jedna ima izlaz na balkon i pogled na more.Sav je interijer vile pomno raden od unikatnih dijelova, te ona kao takva predstavlja pravo remek djelo.U vili dominira kamen koji u sinergiji s pomno osmisljenim interijerom cijelom prostoru pruza jednu toplu notu. U produzetku vile nalaze se dvije spavace sobe, svaka sa svojom kupaonom i zasebnim ulazom ukupne velicine 50 m2.Udaljenost vile od obliznjih plaza je svega 2000 m, ako vas put vodi u Rovinj, udaljen je 48 km, a do Poreca i njegovih laguna potrebno Vam je 11 km.Za dodatne informacije o ovoj prekrasnoj vili stojimo Vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 655449