Version: 8.26.0Navigation überspringen
520.000 €
6 Zimmer  •  104 m²  •  2. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
520000 €
5.000 €/m²
6 Zimmer  •  104 m²  •  2. Geschoss

Wohnung 104m2 zum Kauf - Zadar, Vostarnica - Poluotok

PRODAJA - STAN 104m2 - POLUOTOK - PREPORUKA AGENCIJE!
DIZAJNERSKI NAMJESTAJ! TOP LOKACIJA!
Prodajemo prostrani, potpuno namjesteni stan na Poluotoku na drugom katu zgrade.
Nalazi se u neposrednoj blizini Kalelarge, trznice i Konzuma.
Stan ukupne povrsine od 104,32m2 sastoji se od ulaznog hodnika u kojem se nalazi i manja garderoba, spavace sobe sa vlastitom garderobom, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka koji se mogu odvojiti kliznim vratima ili biti 'open space' koncepta, te jos jedne spavace sobe sa vlastitom kupaonicom.
Pripada mu i drvarnica u podrumu zgrade.
U cijelom stanu postavljeno je centralno grijanje na struju i klime u svim sobama.
Stan je drugi put kompletno renoviran 2015.g. (sve instalacije su promijenjene, zidovi su oblozeni u knauf, nove plocice, dizajnerski namjestaj..).
Stan se prodaje namjesten.

Vlasnistvo uredno, 1/1 !

Bonus nekretnine d.o.o.
Osredak 4, Zagreb
Ulica 7. Domobranske pukovnije 1, Zadar

FOR SALE APARTMENT 104m POLUOTOK AGENCY RECOMMENDATION!
DESIGNER FURNITURE! TOP LOCATION!
We are selling a spacious, fully furnished apartment located on the second floor of a building in Poluotok.
It is in close proximity to Kalelarga, the market, and a Konzum supermarket.
The apartment has a total area of 104.32m and consists of an entrance hallway with a small wardrobe, a bedroom with its own wardrobe, a bathroom, a kitchen with a dining area, and a living room that can be separated by sliding doors or kept as an open space concept. There is also another bedroom with its own bathroom.