Version: 8.26.0Navigation überspringen
155.995 €
3 Zimmer  •  68 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
155995 €
2.294 €/m²
3 Zimmer  •  68 m²

Wohnung 68m2 zum Kauf - Karlovac, Karlovac

PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 68,35 m2 , Karlovac Centar, S2

Prodaje se stan u strogom centru grada Karlovca, NKP 68,35 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade,a sastoji se od ulaznog prostora,kupaonice sa wc-om, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice te dvije spavace sobe.

Stan je gotovo u potpunosti renoviran u toku 2024. i 2025.godine, kao i sama zgrada u vidu postavljanja kompletne nove fasade te nove stolarije.

Stan se nalazi na gradskome Korzu, na svega par koraka udaljen od svih dostupnih urbanih sadrzaja koje grad pruza, prekrasnog setalista, kao i na par minuta voznje do prikljucka na autocestu.

Najtrazenija lokacija u gradu koja pruza potpunu komociju, novoureden,ekonomican te pruza apsolutan mir svome buducem vlasniku.

Vlasnistvo je uredno.

Ostali detalji na upit!

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
155995 €
2.294,04 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Karlovac
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
OperetaDein Kontakt
Online-ID: 25JEYIILQ9TN
Referenznummer: 19348828_5