ID CODE: 1099 Tin Vurusic Suradnik u procesu obuke Mob: 099 445 0624 E-mail: t.vurusic@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 15
400.000 € 1.732 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
231 m²
·
1. Geschoss
Zvijezda, Karlovac
Karlovac, Centar, cetverosoban stan 231 m2 na odlicnoj lokaciji.Renoviran 2023. godine. Nova drvena stolarija, grijanje etazno plinsko, podne obloge parket i keramika.Sam stan 141 m2 se nalazi na prv...
1 / 18
200.999 € 1.748 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
115 m²
·
EG
Karlovac
ID CODE: ZG886983 Gabrijel Bilicic Agent s licencom Mob: 099/219-9575 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: gabrijel.bilicic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Martina Fukac A...
1 / 13
140.000 € 2.295 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
61 m²
·
EG
Karlovac
ID CODE: ZG886955 Gabrijel Bilicic Agent s licencom Mob: 099/219-9575 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: gabrijel.bilicic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Martina Fukac A...
1 / 14
116.500 € 3.236 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
36 m²
·
6. Geschoss
Karlovac
ID CODE: ZG886988 Gabrijel Bilicic Agent s licencom Mob: 099/219-9575 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: gabrijel.bilicic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Martina Fukac A...
1 / 10
156.000 € 2.294 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
68 m²
·
EG
Karlovac
ID CODE: ZG886956 Gabrijel Bilicic Agent s licencom Mob: 099/219-9575 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: gabrijel.bilicic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Martina Fukac A...
1 / 16
240.000 € 3.333 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
72 m²
·
1. Geschoss
Karlovac
ID CODE: ZG886918 Gabrijel Bilicic Agent s licencom Mob: 099/219-9575 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: gabrijel.bilicic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Martina Fukac A...
1 / 10
110.500 € 2.402 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
46 m²
·
EG
Karlovac
ID CODE: ZG886953 Gabrijel Bilicic Agent s licencom Mob: 099/219-9575 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: gabrijel.bilicic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Martina Fukac A...
1 / 18
400.000 € 2.837 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
141 m²
·
1. Geschoss
Karlovac
ID CODE: ZG886927 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Gewerblicher Anbieter
1 / 20
74.999 € 1.250 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
60 m²
Andrije Kacica Miosica, Karlovac
PRODAJA, STAN, KARLOVAC, NKP 66 m2, Andrije Kacica Miosica Prodaje se stan povrsine 60 m2 u karlovackom kvartu Banija, na svega par minuta hoda od gradskog Korza. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zg...
1 / 13
105.000 € 2.019 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
52 m²
·
1. Geschoss
Svarca, Karlovac
Karlovac, Svarca odlican dvosoban stan od 52 m2, smjesten u mirnom i uredenom naselju u stambenoj zgradi okruzen zelenilom.Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, spa...
1 / 25
Neu
214.994 € 1.680 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
128 m²
Karlovac
PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 128 m2, Obala Ivana Trnskog Prodaje se unikatan stan u prizemlju vile u Karlovcu, NKP 128,1 m2, koji se sastoji od hodnika, WC-a, kuhinje, ostave, kupaonice, spremista, d...
1 / 17
193.000 € 3.016 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
64 m²
·
2. Geschoss
Grabrik, Karlovac, Karlovac
ID CODE: 6435 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Gewerblicher Anbieter
1 / 15
239.993 € 1.519 €/m²
Wohnung zum Kauf
6 Zimmer
·
158 m²
·
1. Geschoss
Karlovac
PRODAJA, STAN, NKP 158,2 m2, Centar, Stjepana Radica Prodaje se stan u samom srcu grada Karlovca, Radicevoj ulici, koji se nalazi na prvom katu manje poslovno - stambene zgrade ukupne NKP od 158 m2. ...
1 / 12
90.001 € 2.813 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
32 m²
·
4. Geschoss
Karlovac
PRODAJA, STAN, KARLOVAC, RAKOVAC, IZIDORA KRSNJAVOG, 32,03m2, 1soban Uz rijeku Koranu, u poznatom karlovackom naselju Rakovac, prodaje se 1soban stan na 4. katu bez lifta, a sastoji se od kuhinje s o...
1 / 15
162.994 € 2.296 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
71 m²
Karlovac
PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 71,21 m2 , Karlovac Centar, S4 Prodaje se stan u strogom centru grada Karlovca, NKP 71,21 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade,a sastoji se od ulaznog prostora, p...
1 / 11
110.493 € 2.402 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
46 m²
Karlovac
PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 46,08 m2 , Karlovac Centar, S3 Prodaje se stan u strogom centru grada Karlovca, NKP 46,08 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade,a sastoji se od ulaznog prostora,ku...
1 / 11
139.992 € 2.295 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
61 m²
Karlovac
PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 61,38 m2 , Karlovac Centar, S1 Prodaje se stan u strogom centru grada Karlovca, NKP 61,38 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade,a sastoji se od ulaznog prostora,ku...
1 / 15
239.992 € 1.519 €/m²
Wohnung zum Kauf
6 Zimmer
·
158 m²
·
1. Geschoss
Karlovac
1 / 6
130.000 € 2.600 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
·
1. Geschoss
Svarca, Karlovac
Karlovac, Svarca novoureden trosoban stan od 50 m2, smjesten u mirnom i uredenom naselju u stambenoj zgradi okruzen zelenilom.Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, ...
1 / 15
187.000 € 3.667 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
51 m²
·
3. Geschoss
Karlovac
ID CODE: ZG887054 Gabrijel Bilicic Agent s licencom Mob: 099/219-9575 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: gabrijel.bilicic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Martina Fukac A...
1 / 16
89.000 € 1.745 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
51 m²
·
1. Geschoss
Karlovac
ID CODE: ZG72705 Ivan Teri Agent s licencom Mob: 099 737 8427 Tel: 01/647-3011 E-mail: ivan.teri@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 68,35 m2 , Karlovac Centar, S2 Prodaje se stan u strogom centru grada Karlovca, NKP 68,35 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade,a sastoji se od ulaznog prostora,ku...
1 / 17
Neu
399.000 € 2.361 €/m²
Wohnung zum Kauf
13 Zimmer
·
169 m²
·
1. Geschoss
Karlovac
ID CODE: ZG87547 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 6
258.750 € 2.310 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
112 m²
Zvijezda, Karlovac
Karlovac, Centar, trosoban prekrasan novouredeni stan - poslovni prostor od 112,6 m2 na ulazu u centar grada.Renoviran 2021. godine. Instalacije su kompletno promijenjene, nova drvena stolarija i zvu...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Karlovac
1 / 12
258.000 € 3.035 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
85 m²
·
1. Geschoss
Duga Resa
ID CODE: ZG87232 Roman Turcic Agent s licencom Mob: 095/557-9337 Tel: 01/211-0039 E-mail: roman.turcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 10
204.000 € 3.000 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
68 m²
·
2. Geschoss
Duga Resa
ID CODE: ZG87239 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 12
234.000 € 3.039 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
77 m²
·
1. Geschoss
Duga Resa
ID CODE: ZG87233 Karolina Arizanovic Asistent u posredovanju Mob: 091/891-8713 Tel: 01/647-3011 E-mail: karolina.arizanovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 11
234.000 € 3.039 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
77 m²
·
1. Geschoss
Duga Resa
ID CODE: ZG87236 Roman Turcic Agent s licencom Mob: 095/557-9337 Tel: 01/211-0039 E-mail: roman.turcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?