Version: 8.26.0Navigation überspringen
527.000 €
7 Zimmer  •  195 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
527000 €
2.703 €/m²
7 Zimmer  •  195 m²

Haus 195m2 zum Kauf - Istria, Liznjan

Na prodaju je dvojna kuca smjestena u mirnom dijelu Sisana, idealna za ugodan obiteljski zivot ili kao investicija za turisticki najam. Kuca se prostire na dvije etaze - prizemlje i kat - te ukupno ima 195,15 m2 netto stambene povrsine, dok cijela parcela iznosi 305 m2. Unutar kuce nalaze se dva identicna, funkcionalno rasporedena stana, svaki s vlastitim ulazom. U svakom stanu nalaze se tri spavace sobe, dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, dvije kupaonice, dvije ostave te natkrivena terasa koja pruza dodatni prostor za opustanje.Stanovi su moderno opremljeni, s podnim grijanjem na dizalicu topline sto omogucuje ugodnu temperaturu tijekom cijele godine. Tu su i po dva klima uredaja po stanu. Ulazna vrata su protuprovalna, a stolarija je PVC s dvoslojnim staklima. Kuca ima kvalitetnu fasadu debljine 10 cm, s izuzetnim koeficijentom izolacije 15. Materijal fasade je takav da "dise", bas poput kamene vune, sto dodatno doprinosi energetskoj ucinkovitosti i ugodnoj mikroklimi u interijeru.Dodatna prednost ove nekretnine je i samostalni studio apartman povrsine 20 m2, koji ima zaseban ulaz. Ovaj apartman moze sluziti kao prostor za goste, turisticki najam ili kao radni prostor, ovisno o potrebama buducih vlasnika.Lokacija kuce nudi mir, privatnost i ugodnu atmosferu, a istovremeno je u blizini svih vaznih sadrzaja - trgovina, skole, javnog prijevoza i obale. Ovo je izvrsna prilika za one koji traze kvalitetan dom s mogucnoscu dodatne zarade ili odvojenog prostora za vise generacija unutar iste nekretnine.Za sve dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.... Vise na eurovilla.hr, ID: 290290