Version: 8.26.0Navigation überspringen
277.650 €
5 Zimmer  •  93 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
277650 €
2.985 €/m²
5 Zimmer  •  93 m²

Wohnung 93m2 zum Kauf - Zadar, Starigrad

SELINE (Starigrad) - Novogradnja - Dvosoban stan s vrtom
Zapocela je gradnja stambenog objekta s ukupno sest apartmana smjestenog u slikovitom okruzenju Selina (Starigrad).
APARTMAN S2 - PRIZEMLJE
Raspored i znacajke:
Kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom
Dvije spavace sobe
Hodnik
Kupaonica i toalet
Spremiste
Vanjski prostor:
Privatno dvoriste (17,40 m)
Prostrani vrt (83,10 m)
Dva vanjska parkirna mjesta
LOKACIJA
Apartman se nalazi u sarmantnom mjestu Seline, samo 200 metara od Jadranske obale. Uzivajte u miru i tisini ovog slikovitog podrucja, uz blizinu mora koje pruza nezaboravne trenutke na plazi.
TEHNICKE KARAKTERISTIKE
Klimatizacija
PVC prozori s ugradenim komarnicima
Elektricne rolete
DODATNE INFORMACIJE
Na zadnjih nekoliko fotografija prikazan je slican apartman u zavrsenoj zgradi, kao i prekrasan pogled na more!
Dokumentacija je uredna
Zgrada ce biti etazirana
Kupnja moguca putem kredita

Za vise informacija ili razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte!

Grundrisse

Grundrisse
1 / 1

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
277650 €
2.985,48 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Starigrad
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Plus NekretnineDein Kontakt
Online-ID: 25TQPV518X98
Referenznummer: 18497745_9