Version: 8.26.0Navigation überspringen
795.000 €
4 Zimmer  •  460 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
795000 €
1.728 €/m²
4 Zimmer  •  460 m²

Haus 460m2 zum Kauf - Zagrebacka, Velika Gorica

Velika Gorica, vrlo lijepa i kvalitetno gradena obiteljska kuca povrsine 457 m2, razvedena na cetiri etaze.Podrum, koji je u potpunosti ureden i ima cetiri zasebne prostorije od kojih je jedna kotlovnica u kojoj se nalaze dva zasebna sustava centralnog grijanja, na gradski plin i kruta goriva, veseraja, velike ostave i jedne vrlo prostrane prostorije za druzenje. Visina stropa u podrumu 2,6 m.Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na dvije terase, dvorisnu terasu ( 4,5m x 4,5m ) i terasu prema ulici, kuhinje s blagovaonicom te kupaonice s tusem i toaletom.Prvi kat, na kojemu su tri velike spavace sobe, radna soba, kupaonica s kadom, prostrana garderoba, dvije terase na dvorisnu i prednju stranu kuce. Izdvojeno spremiste.Potkrovlje je u visokom roh-bau stanju s novim krovom i gredama, svjeze okreceno, razvedeni svi prikljucci za struju, vodu, grijanje i telefon, potrebno je postavljanje parketa i montaza radijatora te keramike u kupaonici.Betonska gradnja u kombinaciji s ciglom, betonske grede, visina stropa 2,80 m, etazno plinsko grijanje, postavljena priprema za solarne panele, klimatizirana, fasada-termo zbuka, odlicno odrzavana, ureden vrt. Dva natkrivena parkirna mjesta i dva nenatkrivena parkirna mjesta ispred kuce.Nalazi se u blizini centra i glavnog autobusnog kolodvora, na vrlo mirnoj lokaciji, u slijepoj ulici i vrlo ugodnom okruzenju.Odlicna prometna povezanost, blizina zracne luke 5 km.Za sve upite Vam stojimo na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 732606