Version: 8.26.0Navigation überspringen
195.000 €
9 Zimmer  •  250 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
195000 €
780 €/m²
9 Zimmer  •  250 m²

Haus 250m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Imotski

Ekskluzivno prodajemo obiteljsku kamenu kucu na intimnoj i mirnoj lokaciji u naselju Drum u blizini grada Imotskog. Ukupna povrsina kuce iznosi 250 m2 na 3 etaze, a povrsina parcele iznosi 1368 m2.
Kuca se sastoji od podruma (konoba), prizemlja i kata. U podrumu se nalaze 2 vece prostorije koje u naravi predstavljanu konobu (vinski podrum).
Prizemlje se sastoji od starog dijela kuce kojem je potrebna adaptacija i novog (renoviranog) dijela. U starom dijelu su nalazi hodnik, jedna soba te unutarnje stepenice za kat. U renoviranom dijelu nalazi se ostava i veseraj i uredena prostorija za druzenje.
Kat se takoder sastoji od prostora za adaptaciju u renoviranog dijela. U starom dijelu nalazi se predulaz te dvije prostorije, a u renoviranom dijelu se nalazi hodnik, kupaonice, kuhinja sa blagovaonicom, spavace sobe i jedne ogromne prostorije koja moze sluziti kao dnevni boravak i spavaca soba.
Bitno je naglasiti da je cijela parcela ogradena te hortikulturno uredena i odrzavana. Dio kuce kojem je potrebna adaptacija pruza razne mogucnosti prema zeljama buduceg kupca. 
Ispred kuce se nalazi parking, a po potrebi se moze jos dodatno prosiriti. Na preostalom dijelu parcele ima dovoljno mjesta za izgradnju bazena i svih potrebnih dodatnih sadrzaja.
Udaljenost od mora i Makarske rivijere iznosi 25km. Vlasnistvo je uredno i cisto 1/1 bez tereta. Molimo samo ozbiljne ponude. Sve ostale detalje mozete dobiti u uredu agencije.