Version: 8.26.0Navigation überspringen
277.180 €
3 Zimmer  •  88 m²  •  3. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
277180 €
3.150 €/m²
3 Zimmer  •  88 m²  •  3. Geschoss

Wohnung 88m2 zum Kauf - Medjimurje, Cakovec

Cakovec - Globetka | Trosobni stan 88,4 m2 + loda 14,6 m2 | 3. kat | Novogradnja

Dobar stan rjesava svakodnevicu. Odlican stan je unapreduje. Ovaj stan na lokaciji Globetka pripada drugoj kategoriji.

Na trecem - i najvisem - katu suvremene novogradnje s dizalom i podzemnom garazom, 88,4 m2 osmisljeno je s razumijevanjem onoga sto obiteljski zivot zaista zahtijeva - prostora kada treba biti zajedno i privatnosti kada treba biti sam. A biti na najvisem katu ovdje znaci jednu konkretnu prednost: pogled s lode od 14,6 m2 nije nicim zaklonjen. Cakovec se pred vama otvara u punoj sirini - zelenilo Globetke, nebo iznad i tisina koja ne dopire do treceg kata. Loda ovog stana nije dodatak - ona je argument.

Raspored unutra slijedi isti princip - svaka prostorija ima jasnu svrhu i pravu mjeru. Dnevni boravak od 30,5 m2 spojen s kuhinjom od 7,3 m2 stvara srce stana gdje se dani pocinju i zavrsavaju. Spavaca soba od 10,6 m2 dolazi s "walk-in" garderobom od 3,2 m2 - detalj koji se cini malim sve dok ga jednom ne iskusis. Dvije djecje sobe od po 8,4 m2 djeci daju vlastiti prostor koji raste zajedno s njima. Dvije kupaonice (4,7 m2 i 4,6 m2) eliminiraju jutarnje guzve jednom zauvijek. Hodnik od 3,4 m2 i spremiste od 2,4 m2 zaokruzuju funkcionalan i promisljen dom.

Sto dolazi u cijeni - doista sve:

- Kompletna vanjska PVC stolarija s kamenim klupcicama i zaluzinama
- Elektricne zaluzine na izlazu na lodu