Version: 8.26.0Navigation überspringen
315.000 €
3 Zimmer  •  108 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
315000 €
2.917 €/m²
3 Zimmer  •  108 m²

Haus 108m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Omis

U mirnom mjestu Stanici, nedaleko od Omisa, smjestila se ova kvalitetno obnovljena kuca s otvorenim pogledom na more, udaljena svega 200 metara od plaze. Nekretnina predstavlja odlicnu priliku za obiteljski odmor, turisticki najam ili miran zivot uz more.

Kuca je rasporedena na vise etaza te je osmisljena funkcionalno i ugodno za boravak. U prizemlju se nalazi prostor predviden za druzenje i opustanje, uz ljetnu kuhinju koja je idealna za boravak tijekom toplijih mjeseci.

Na prvom katu koji ima zaseban ulaz vanjskim stepenicama, dolazi se do prostranog dnevnog dijela koji ukljucuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak otvorenog koncepta, kao i moderno uredenu kupaonicu s walk-in tus kabinom. Unutarnje stepenice vode na drugi kat gdje se nalaze dvije spavace sobe, predsoblje te dodatna kupaonica, takoder opremljena walk-in tus kabinom.

Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje i krovna terasa s koje se pruza prekrasan, nesmetan pogled na more i okolinu - savrseno mjesto za uzivanje u zalascima sunca i mediteranskom ambijentu.

Kuca je nedavno temeljito renovirana te se nalazi u visokoj roh-bau fazi. U cijeloj kuci postavljena je nova keramika, kompletno su zamijenjene instalacije vode i odvodnje, izvedene nove elektroinstalacije te instalacije za opticki internet. Napravljena je nova, dodatno pojacana krovna izolacija, postavljena nova fasada sa 8 cm stiropora te nova kvalitetna troslojna PVC stolarija. Takoder su izvedene pripreme za klima uredaje - jedna jedinica u prizemlju te dvije jedinice na katu, po jedna za svaku sobu.