Version: 8.26.0Navigation überspringen
100.240 €
3 Zimmer  •  28 m²  •  4. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
100240 €
3.580 €/m²
3 Zimmer  •  28 m²  •  4. Geschoss

Wohnung 28m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Delnice

Stan, NOVOGRADNJA, prodaja Gorski Kotar, Delnice, centar, Lujzijana ulica, garsonjera, 28,64m2

U ovom visoko kvalitetnom projektu, suvremene arhitekture s naglasenim planinskim
karakterom, smjestit ce se 51 stan s planiranim useljenjem u jesen 2027. godine.

Prostrani jednosobni stan sastoji se od kupaonice, hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom.

Tehnicki opis i oprema:
- Armiranobetonska konstrukcija
- ETICS fasada debljine 15 cm
- PVC stolarija s elektricnim podizanjem roleta
- Protuprovalna i protupozarna ulazna vrata
- Troslojni parket vrhunske kvalitete
- Keramicke plocice I. klase u sanitarnim prostorijama
- kupaonska oprema i sanitarije, Walk-in tus
- Podno grijanje
- Grijanje i hladenje putem ventilokonvektora u svim glavnim prostorijama
- Niskosumni ventilatori u sanitarnim prostorijama
- Video portafon

KotarOne projekt nalazi se u samom centru Delnica, na Lujzinskoj cesti te je u par minuta hoda okruzen svim potrebnim sadrzajem za zivot. Udaljen je svega nekoliko minuta voznje od autoceste Rijeka Zagreb, a do Rijeke ili Zagreba je potrebno 1 sat voznje.

Merkmale

  • 4. Geschoss

Grundrisse

Grundrisse
1 / 1

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2026
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
100240 €
3.580 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Delnice
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Crozilla.com - Das Immobilienportal in Kroatien, Bitte kontaktieren Sie den Ansprechpartner
partner badge
Partnerschaft
OperetaDein Kontakt
Online-ID: 26B6IPAIIRY8
Referenznummer: 19345628_2