Version: 8.26.0Navigation überspringen
980.000 €
6 Zimmer  •  450 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
980000 €
2.178 €/m²
6 Zimmer  •  450 m²

Haus 450m2 zum Kauf - Zagreb, Gornji grad - Medvescak

Na prodaju obiteljska kuca ukupne povrsine cca. 450 m2 smjestena na parceli povrsine 1.951 m2.
Sastoji se od cetiri etaze koje su povezane unutarnjim stubistem. Uz kucu se nalazi garaza visine 4 metra u koju se mogu smjestiti do sest automobila.

SUTEREN se sastoji od garaze, kotlovnice,ostave i kupaonice.

PRIZEMLJE se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom, kupaonice, ostave, wc-a i velike terase.

KAT se sastoji od pet soba,dvije kupaonice i terase.

TAVAN/POTKROVLJE se sastoji od jedne sobe.

IZNIMNO DOBRA LOKACIJA; smatra se oazom mira i zelenila idealnog za stanovanje.
Dobra povezanost sa svim dijelovima grada, te blizina javnog prijevoza. Udaljenost od Parka Jelenovac cca.1 km, a doTrga Bana Josipa Jelacica lokacija je udaljena svega cca. 6 km. U krugu od par kilometara nalaze se referentni bolnicki centri KBC Sveti Duh, KBC Sestre Milosrdnice i dr.

*KUPAC NE PLACA AGENCIJI PROVIZIJU.

Za vise informacija i termin razgledavanja kontaktirajte agenciju.
Aktual nekretnine
Hrgovici 38, Zagreb
01 889 7777
098 677 097
099 444 1955

Merkmale

  • 1 Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr1970
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
980000 €
2.177,78 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Gornji grad - Medvescak
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Aktual nekretnineDein Kontakt
Online-ID: 26DFSJDBS5WS
Referenznummer: 18590419_7