Version: 8.26.0Navigation überspringen
342.000 €
2 Zimmer  •  86 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
342000 €
3.977 €/m²
2 Zimmer  •  86 m²

Wohnung 86m2 zum Kauf - Porec, Zbandaj

U mirnom i ugodnom okruzenju u okolici Poreca smjestio se ovaj izuzetno kvalitetan stan u prizemlju moderne zgrade, koji predstavlja savrsen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti.Stan ukupne povrsine 86 m² pazljivo je osmisljen kako bi pruzio maksimalnu iskoristivost prostora. Sastoji se od ulaznog hodnika, prakticnog spremista/veseraja, dvije udobne spavace sobe, zasebnog WC-a te elegantne kupaonice. Sredisnji dio stana cini prostrani open space koncept kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, koji odise svjetloscu i prozracnoscu te pruza idealan prostor za svakodnevni zivot i druzenje.Iz dnevnog boravka izlazi se na veliku terasu koja predstavlja prirodni nastavak zivotnog prostora, a s koje se pruza i pogled na more - rijetka i izuzetno pozeljna karakteristika za nekretnine u prizemlju. S terase se direktno pristupa prostranom privatnom vrtu povrsine cak 400 m², koji ovoj nekretnini daje posebnu vrijednost i osjecaj kuce, pruzajuci brojne mogucnosti za uredenje - od zone za opustanje do prostora za djecju igru ili ljetnu kuhinju.Stan je graden s naglaskom na kvalitetu i dugotrajnost. Podne povrsine oblozene su modernom keramikom, a kroz cijeli stan provedeno je podno grijanje, pri cemu svaka prostorija ima vlastiti termostat za optimalnu kontrolu temperature. Dodatnu udobnost tijekom toplijih mjeseci osiguravaju klima uredaji u svim sobama kao i u dnevnom boravku.Ova nekretnina istice se kao idealan izbor za obiteljski zivot, odmor ili investiciju, a njezina najveca prednost zasigurno je prostrani vrt od 400 m² koji pruza rijetku razinu privatnosti i slobode zivljenja na otvorenom.Za kupce koji traze vise od klasicnog stana - ovo je prilika koju ne treba propustiti.... Vise na eurovilla.hr, ID: 596506