Zum Verkauf steht eine schöne und ordentliche, voll möblierte Wohnung in Porec, in ruhiger Umgebung gelegen, ideal für das Familienleben oder als Investition für touristische Vermietung. Sie befindet...
1 / 15
324.300 € 4.105 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
79 m²
·
2. Geschoss
Zbandaj, Zbandaj
U mirnom i ugodnom naselju u okolici Poreca, koje nudi savrsen balans privatnosti i izvrsne prometne povezanosti, smjestio se ovaj vrhunski stan na drugom katu moderne zgrade, koji se istice kvalitet...
1 / 5
280.000 € 3.294 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
85 m²
·
1. Geschoss
Zbandaj, Porec, Zbandaj
Zbandaj, Wohnung im ersten Stock mit schönem Ausblick Zum Verkauf steht eine Dreizimmerwohnung im ersten Stock eines kleineren Wohngebäudes mit einer Gesamtfläche von 73,94 m². Die Wohnung besteht au...
1 / 14
342.000 € 3.977 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
86 m²
Zbandaj, Zbandaj
U mirnom i ugodnom okruzenju u okolici Poreca smjestio se ovaj izuzetno kvalitetan stan u prizemlju moderne zgrade, koji predstavlja savrsen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti.Stan ukupne po...
1 / 16
308.700 € 3.859 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
80 m²
·
1. Geschoss
Zbandaj, Zbandaj
U mirnom i atraktivnom okruzenju u okolici Poreca smjestio se ovaj izuzetno kvalitetan stan na prvom katu moderne zgrade, koji osvaja svojim funkcionalnim rasporedom i spektakularnim pogledom na more...
1 / 7
270.000 € 3.600 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Zbandaj, Zbandaj
U mirnom i uredenom naselju Zbandaj, nadomak Poreca, prodaje se kvalitetan stan u novogradnji koji predstavlja izvrsnu priliku za kupnju moderne i funkcionalne nekretnine na trazenoj lokaciji.Stan im...
LABIN d.o.o.
1 / 12
205.000 €
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
1. Geschoss
Porec (52440)
ID CODE: 3099
1 / 7
285.000 € 3.800 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
·
2. Geschoss
Zbandaj, Zbandaj
U mirnom i uredenom naselju Zbandaj, nadomak Poreca, prodaje se kvalitetan stan u novogradnji koji predstavlja izvrsnu priliku za kupnju moderne i funkcionalne nekretnine na trazenoj lokaciji.Stan se...
1 / 4
316.000 € 3.901 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
81 m²
·
1. Geschoss
Porec, Zbandaj
ISTRIEN - UMGEBUNG POREC: MODERNE WOHNUNG MIT MEERBLICK In einem ruhigen, gepflegten Wohnviertel in der Nähe von Porec und den beliebten Stränden befindet sich diese moderne Wohnung - ideal zum dauer...
1 / 7
260.000 € 3.467 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Zbandaj, Zbandaj
1 / 8
200.000 € 2.000 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
100 m²
Zbandaj, Porec, Zbandaj
In ruhiger Lage unweit von Porec steht eine Wohnung mit einem zugehörigen Garten von ca. 100 m² und einem Garagenstellplatz zum Verkauf. Es handelt sich um eine großzügige Einzimmerwohnung mit Wohnzi...
1 / 7
285.000 € 3.750 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
76 m²
·
3. Geschoss
Zbandaj, Zbandaj
U mirnom i urednom naselju Zbandaj, na svega nekoliko minuta voznje od Poreca, prodaje se kvalitetan stan u novogradnji koji predstavlja odlican spoj suvremenog dizajna, funkcionalnosti i atraktivne ...
1 / 25
375.000 € 3.866 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
97 m²
·
2. Geschoss
Zbandaj, Zbandaj (52440)
Nedaleko od grada Poreca nalazi se ovaj predivan stan na 2 katu zgrade, s ukupno 5 stambenih jedinica.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, gostinjskog Wc-a, open space kuhinje, blagovaone i dnevnog bo...
1 / 14
238.000 € 4.103 €/m²
Studio zum Kauf
1 Zimmer
·
58 m²
Zbandaj, Zbandaj
Na prodaju je potpuno namjesten stan povrsine 58,53 m², smjesten u mirnom mjestu Zbandaj, nedaleko od Poreca.Stan se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, loggie,...
1 / 5
331.000 € 3.894 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
85 m²
·
2. Geschoss
Porec, Zbandaj
DEUTSCH - ISTRIEN - UMGEBUNG POREC: MODERNE WOHNUNG MIT MEERBLICK - ZUM WOHNEN ODER ALS FERIENDOMIZIL In einem ruhigen, gepflegten Wohnviertel in der Nähe von Porec und den beliebten Stränden befinde...
1 / 5
318.000 € 3.878 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
82 m²
·
2. Geschoss
Porec, Zbandaj
1 / 5
210.000 € 2.234 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
94 m²
·
1. Geschoss
Zbandaj, Zbandaj
Prostrani stan smjesten na prvom katu, s balkonom, nalazi se u izrazito mirnoj zoni u neposrednoj blizini Poreca, udaljen priblizno 6 km od mora i oko 6 km od centra Poreca. Nekretnina je trenutno or...
1 / 12
206.000 € 3.815 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
54 m²
·
1. Geschoss
Zbandaj, Porec, Zbandaj
ID CODE: 951 Stjepan Lovrentjev Agent s licencom Mob: 091 622 6214 E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 4
318.000 € 3.878 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
82 m²
·
1. Geschoss
Porec, Zbandaj
1 / 4
319.000 € 2.823 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
113 m²
Porec, Zbandaj
ISTRIEN - UMGEBUNG POREC: MODERNE WOHNUNG MIT GARTEN In einem ruhigen, gepflegten Wohnviertel in der Nähe von Porec und den beliebten Stränden befindet sich diese moderne Wohnung - ideal zum dauerhaf...
1 / 7
370.000 € 2.891 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
128 m²
·
2. Geschoss
Zbandaj
Istrien, Porec und Umgebung Dieses kleine Wohngebäude mit insgesamt fünf Wohnungen befindet sich in ruhiger Lage in der Nähe von Porec. Die Wohnung erstreckt sich über die gesamte zweite Etage, hat e...
LABIN d.o.o.
1 / 14
298.000 €
Wohnung zum Kauf
5 Zimmer
Porec (52440)
ID CODE: 3012
1 / 5
300.000 € 3.371 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
89 m²
·
1. Geschoss
Zbandaj
ISTRIEN, POREC (UMGEBUNG) - Moderne Maisonette-Wohnung im Neubau, MEERBLICK Zum Verkauf steht eine attraktive Maisonette-Wohnung von 89 m, gelegen in einer ruhigen Siedlung, nur 6 km von Porec entfer...
1 / 4
250.000 € 3.289 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
76 m²
Zbandaj
ISTRIEN, POREC (UMGEBUNG) - Erdgeschosswohnung mit Garten, im Bau, MEERBLICK Diese moderne Erdgeschosswohnung im Neubau befindet sich im ruhigen Dorf Zbandaj, nur 6 km von Porec entfernt. Diese Immob...
1 / 8
275.000 € 3.667 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
75 m²
Zbandaj
ID CODE: 43761 DUX Porec Mob: +385 99 340 4702 Tel: +385 91 480 8808 E-mail: info@dux-istra.com www.dux-istra.com
1 / 5
230.000 € 3.594 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
64 m²
·
1. Geschoss
Zbandaj, Zbandaj (52440)
Nedaleko od Poreca nalazi se kuca sa 5 stambenih jedinica. Stan D se nalazi na prvom katu, stambene povrsine 64,56 m2, podrum od 6,53 m2, te parkirno mjesto. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, otvor...
1 / 9
320.000 € 3.596 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
89 m²
Zbandaj
ID CODE: 43763 DUX Porec Mob: +385 99 340 4702 Tel: +385 91 480 8808 E-mail: info@dux-istra.com www.dux-istra.com
1 / 9
320.000 € 3.596 €/m²
Wohnung zum Kauf
4 Zimmer
·
89 m²
Zbandaj
ID CODE: 43766 DUX Porec Mob: +385 99 340 4702 Tel: +385 91 480 8808 E-mail: info@dux-istra.com www.dux-istra.com
1 / 5
460.000 € 2.911 €/m²
Wohnung zum Kauf
3 Zimmer
·
158 m²
·
3. Geschoss
Zbandaj, Zbandaj (52440)
Nedaleko od Poreca nalazi se kuca sa 5 stambenih jedinica. Stan E nalazi se na zadnjem katu kuce, stambene povrsine 112,14 m2, podruma 8,34 m2, pomocne prostorije 38,20 m2, te parkirnog mjesta. Stan ...
1 / 4
215.000 € 3.162 €/m²
Wohnung zum Kauf
2 Zimmer
·
68 m²
·
1. Geschoss
Zbandaj, Zbandaj (52440)
Nedaleko od Poreca nalazi se novoizgradena kuca sa 5 stambenih jedinica. Stan C nalazi se na prvom katu, stambene povrsine 62,25 m2, ostave 3,25 m2, te parkirnog mjesta. Stan se sastoji od ulaznog ho...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?