Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.380.000 €
8 Zimmer  •  270 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
1380000 €
5.111 €/m²
8 Zimmer  •  270 m²

Haus 270m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Bol

Ekskluzivna prodaja!Brac, lijepa samostojeca kuca, smjestena na juznoj strani otoka. BKP povrsine 270 m2, s okucnicom od 166 m2. Proteze se na tri etaze i potkrovlje. Sastoji se od 5 apartmana, od kojih su 4 jednosobna s dnevnim boravkom kuhinjom i kupaonicom, te jednog veceg dvosobnog apartmana s dnevnim boravkom, kuhinjom te kupaonicom. U potkrovlju su dvije uredene spavace sobe te jedna kupaonica.Kuca je u vrlo dobrom stanju, lijepo odrzavana te kompletno namjestena i opremljena.Ima pogled na more s gornjih etaza. Posjeduje vise parkirnih mjesta.Nalazi se na 500 m od mora te pjesackoj udaljenosti od sarmantnog mjesta, lijepih plaza i restorana. Mjesto je povezano redovitom katamaranskom linijom is Splita.Kuca ima veliki potencijal u vidu turistickog najma.Ostale informacije na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 272592

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
1380000 €
5.111,11 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
BolBol

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 8, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26TI9IGBGPAK
Referenznummer: 19472329_4