Version: 8.26.0Navigation überspringen
680.000 €
2 Zimmer  •  107 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
680000 €
6.355 €/m²
2 Zimmer  •  107 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 107m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Rab

Rab, Barbat, moderan trosoban stan na prvom katu 107 m2, s predivnom terasom i pogledom na more.Sastoji se od prostranog dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na prednju terasu povrsine 32 m2 s koje se pruza impresivan pogled na more, a takoder je i predviden kutak za ljetnu kuhinju. Dnevni boravak je povezan s kuhinjom i blagovaonicom konceptom otvorenog tlocrta, a stan jos ima i dvije master spavace sobe s pripadajucim kupaonicama, prostrane garderobe, dodatnog toaleta, balkona i pomocne prostorije.U straznjem dijelu stana nalazi se jos jedna prostrana terasa od 45 m2 s koje se pruza predivan pogled na plavetnilo.Zgradu i stanove odlikuje najvisi stupanj opreme i suvremena tehnologije u pogledu instalacija i upravljanja istima, dok energetska ucinkovitost zadovoljava najvise standarde. Visoko kvalitetna oprema: aluminij stolarija, klimatizirano, protuprovalna ulazna vrata, hrastov parket I klase, vrhunska keramika i sanitarna oprema, elektricne rolete, ...Sve ostale informacije na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 467592

Merkmale

  • 1. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
680000 €
6.355,14 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Barbat na RabuRab

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26UKZC95CK57
Referenznummer: 19473371_0