Version: 8.26.0Navigation überspringen
360.000 €
3 Zimmer  •  170 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
360000 €
2.118 €/m²
3 Zimmer  •  170 m²

Haus 170m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Marina

Na prodaju je prostran dvoetazni stan smjesten u Poljicima (Opcina Marina), u manjoj stambenoj zgradi na mirnoj i ugodnoj lokaciji s pogledom na more.

Stan se nalazi na drugom i trecem katu te ima ukupnu stambenu povrsinu od 91,43 m.

Donja etaza sastoji se od kuhinje, predsoblja, unutarnjeg stubista, dvije sobe, kupaonice i WC-a, dok se na gornjoj etazi nalaze dnevni boravak, soba i dodatni WC.

Stanu pripadaju i dodatni prostori: loda povrsine 4,99 m, prostrana terasa od 24,23 m s pogledom na more, konoba povrsine 7,68 m te ostava od 9,57 m. U cijenu je ukljucena i garaza u prizemlju zgrade povrsine 30,99 m.

Nekretnina zahtijeva kompletnu renovaciju, sto buducem vlasniku pruza mogucnost uredenja prema vlastitim zeljama i potrebama.

Zbog svoje lokacije, rasporeda i pogleda na more, ova nekretnina predstavlja odlicnu priliku kako za obiteljski zivot, tako i za turisticku investiciju.

Za vise informacija kontaktirajte nas na broj *0991600441 Antonija *0991655551 Petra

Merkmale

  • 1 Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
360000 €
2.117,65 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Marina
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Splitski ValiDein Kontakt
Online-ID: 26VIFCLMGFF6
Referenznummer: 19579888_4