Version: 8.26.0Navigation überspringen
485.000 €
3 Zimmer  •  170 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
485000 €
2.853 €/m²
3 Zimmer  •  170 m²

Haus 170m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Kraljevica

Ova samostojeca katnica predstavlja savrsen spoj luksuznog mjesta za odmor i toplog obiteljskog doma. Unutrasnjost kuce pazljivo je planirana i namjestena, s naglaskom na prostrane spavace sobe na gornjoj etazi te ugodne prostore za zajednicka druzenja u prizemlju.Vanjski dio nekretnine nudi dodatne sadrzaje poput velikog bazena s uredenim suncalistem i sarmantne konobe idealne za opustanje. Uz samu kucu osigurana je i garaza, kao i dva dodatna parkirna mjesta unutar ogradenog dvorista, sto pruza maksimalnu prakticnost i sigurnost za vasa vozila.Nekretnina dolazi potpuno opremljena i spremna je za trenutno koristenje bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Zahvaljujuci vec postavljenoj infrastrukturi za turisticki najam, ova je kuca izvrsna prilika za pametnu investiciju ili miran zivot u moderno uredenom i funkcionalnom okruzenju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 697355

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
485000 €
2.852,94 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
KrizisceKraljevica

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26XL411R6EH2
Referenznummer: 19793247_1