Version: 8.26.0Navigation überspringen
400.000 €
4 Zimmer  •  231 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
400000 €
1.732 €/m²
4 Zimmer  •  231 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 231m2 zum Kauf - Karlovac, Karlovac

Karlovac, Centar, cetverosoban stan 231 m2 na odlicnoj lokaciji.Renoviran 2023. godine. Nova drvena stolarija, grijanje etazno plinsko, podne obloge parket i keramika.Sam stan 141 m2 se nalazi na prvom katu zgrade i sastoji od dvije zasebne cjeline. 110 m2 stan s 2 spavace sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 kupaonice, kotlovnice i ostave. 31 m2 zaseban stan koji se sastoji od kuhinje, spavace sobe i kupaonice. Stan je kategoriziran i pogodan za dnevni najam.Uz stan dolazi tavan 60 m2 koji je moguce prenamijeniti u stan, spremiste 30 m2 i 2 ogradena parkirna mjesta.Stan se nalazi u samom centru grada u blizini svih sadrzaja potrebnih za kvalitetan zivot.Za sva pitanja stojim na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 141995

Merkmale

  • 1. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
400000 €
1.731,60 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
ZvijezdaKarlovac

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz