Version: 8.26.0Navigation überspringen
500.000 €
5 Zimmer  •  486 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
500000 €
1.029 €/m²
5 Zimmer  •  486 m²

Haus 486m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Sucuraj

Hvar, Sucuraj, stambeno poslovni objekt velikog potencijala smjesten u prvom redu do mora koji pruza brojne mogucnosti za investiciju ili ugodan zivot uz more.U prizemlju se nalazi nedovrseni poslovni prostor povrsine 117 m2, idealan za uredenje prema vlastitim zeljama i potrebama.Na prvom katu smjestena su tri apartmana koja dijele prostranu zajednicku terasu obogacenu kaminom i zelenilom, stvarajuci savrseno mjesto za opustanje i druzenje.Drugi kat nudi komforan dvosoban stan koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka te cak tri terase s prekrasnim, otvorenim pogledom na more.Nekretnina raspolaze s ukupno pet parkirnih mjesta, sto dodatno povecava njezinu vrijednost i funkcionalnost.Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za turisticki najam, obiteljski zivot ili kombinaciju poslovne i stambene namjene, zahvaljujuci svojoj jedinstvenoj lokaciji uz samo more.Za dodatna pitanja, stojim na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 255485

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
500000 €
1.028,81 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
SucurajSucuraj

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 5, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26ZK42GLE91B
Referenznummer: 19731071_0