Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.390.000 €
5 Zimmer  •  400 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
1390000 €
3.475 €/m²
5 Zimmer  •  400 m²

Villa 400m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Dugi Rat

Na prodaju je atraktivna vila smjestena na mirnoj i iznimno pozeljnoj lokaciji u Jesenicama, s otvorenim pogledom na more i okruzena mediteranskim ambijentom koji pruza potpunu privatnost i ugodu boravka. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za obiteljski zivot, odmor ili kao investicija u turisticki najam.Vila se prostire na priblizno 400 m² stambene povrsine, smjestene na prostranoj parceli od 1.200 m². Funkcionalno je rasporedena na dvije etaze s galerijom, a projektirana je tako da maksimalno iskoristava prirodno svjetlo i otvorene poglede na more.Unutrasnjost vile obuhvaca pet prostranih spavacih soba i sest moderno opremljenih kupaonica, prostrani dnevni boravak te kuhinju i blagovaonicu povezane u ugodnu cjelinu pogodnu za svakodnevni zivot i druzenja.Posebnu vrijednost nekretnini daje pazljivo uredena okucnica s velikim bazenom, suncalistem i ljetnom kuhinjom povrsine 85 m², idealnom za boravak na otvorenom i uzivanje u mediteranskom nacinu zivota. U sklopu kuce nalazi se i garaza od 40 m² te ostava od 22 m², sto dodatno doprinosi funkcionalnosti prostora.Nekretnina se nalazi u mirnom okruzenju, a istovremeno u neposrednoj blizini mora, plaza i svih sadrzaja potrebnih za ugodan boravak tijekom cijele godine.Zahvaljujuci atraktivnoj lokaciji, velikoj parceli i kvalitetnoj gradnji, ova vila predstavlja iznimnu priliku na trzistu, bilo kao privatna rezidencija ili kao investicija s odlicnim potencijalom za turisticki najam.Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 344261